Jump to content

megamorph

Kayıtlı Üye
 • Posts

  49
 • Joined

 • Last visited

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Not Telling

megamorph's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

8

Reputation

 1. parayla herşey hallolsaydı sakıp ağanın iki çocuguda engelli olmazdı.
 2. bölüm 321 > 9:11 den itibaren izle.Sanjinin fotografta garip çıktıgını söylüyor.
 3. water 7 nin bittigi anlarda işte.tayfanın ödülleri belli olduktan sonra olabilir.tam net hatırlamıyorum ama o civarlarda.
 4. Arkadaşlar birşey dikkatimi çekti.Hiç kimse Sanji'nin neden fotografının alınamadıgına deginmemiş.Animede önemli birine Sanjinin resmi gösteriliyordu.Adam tedirgin olup robot resmini çizip yayınlayın felan diyordu.Bence bu olayın Sanjinin Super Sayian a dönüşmesiyle bi baglantısı var. Yani bu adamın hangi mantıkla ayagı alev topuna dönüyor kimse açıklamadı :)
 5. biterse başlarım.şimdi torrentten tüm bölümleri indirmek lazım.bitince hepsini toplu indirir izlerim :)
 6. one piece evreninin şarlatan doktoru.tony tony chopperin babası.memleketi için korsanlar gibi mücadele veren reyiz dr. hiluluk.Beni one piece evreninde ilk kez ciddi manada duygulandıran adam. hey. sence insanlar ne zaman ölür ? bir tabanca mermisiyle kalplerinden vurulduklarında mı ? hayır. tedavisi olmayan bir hastalıkla harap olduklarında mı ? hayır. zehirli bir mantardan çorba içtiklerinde mi ?! hayır ! unutuldukları zaman http://www.facebook.com/video/video.php?v=255992421113309 hadi aglayalım.
 7. yaz benide Ace şapkam yakında elimde :)
 8. megamorph

  One Piece FC

  Benide benide benide
 9. Goku'nun yanında hepsi çöp beyler kabul edelim.
 10. Naruto görünce midem bulanıyor artık.abi adam one piece hakkında düşüncelerinizi sormuş.ne alaka naruto ya bi gidin Allah aşkınıza.
 11. (Animeye insanların %80i gibi bende death note ile başladım.böyle yüksek kalitede bir animeyle başladıgım içinde miyazaki eserleri dışında pek anime seyredemedim.çogunda sona gelemedim.bende uzun kalitesini kanıtlamış bir seriye başlama kararı aldım.Birçok video izledim.genelde naruto , bleach , one piece 3lüsü geçiyordu.bleachi kafadan eledim çünkü izledigim bir videoda gerçekten saçma bir dövüş içersinde olduklarını gördüm mekanlar hoşuma gitmedi.one piece ve naruto arasında kaldım.hikayelerini okudum ve köyünde ninja olmaya çabalayan bir çocuk yerine korsanlar kralı olmaya çalışan biri daha çok ilgimi çekti açıkcası.) İlk başladım 9-10 bölüm izledim hoşuma gitti gitmedi degil(Usopp dışında:)).Üniversitede evden bayagı uzaktım yurtta internet yoktu.Okuldan bölümleri indirip indirip yurtta izliyordum.Hiç ara vermedim seriye.110larda felan yaz okulunun sonuna denk geldigi için 2 ay ara verdim.sonraki 550 bölümü 1 ayda bitirdim.Diyecegim o ki beni 10 dakika içinde hem aglatıp hem güldürüp hem de tüylerimi diken diken eden (edebilecek) tek anime.İlk bölümlerde nefret ettigim Usopp'u bile annesine olan sevgisinden ötürü, hasta olan annesine umut vermeye çalışmasından ötürü adeta hayran olmuştum.Tayfanın her ferdi geçmişleriyle gözlerimi yaşarttı.Şu anki halleriylede gülmekten kırdı geçirdi. OP'un bende bu kadar büyük bir etki yaratmasının asıl sebebi OP'a başladıgımda içinde bulundugum ruh halidir.Yemeden içmeden kesilmiş , hayata karşı bütün umutları tükenmiş, sadece yapması gerektigi için bazı şeyleri yapan, huzursuz , sessiz , kendi halinde biriydim.OP karakterlerinin o zorluklardan geçmiş olmalarına ragmen hayata sıkı sıkıya baglanmaları ve YAPTIKLARI HİÇBİRŞEYDEN PİŞMAN OLMAMALARI beni çok etkiledi.Luffynin iştahına özenip yemek yemeye başladım ve inanırmısınız kilo aldım.Ben kendimi bildim bileli kilo veren bir insandım.Beni 2 ay görmeyen zayıflamışsın derdi.Okuldan tatile geldigimde annem kilo almışsın eline yüzüne et gelmiş dediginde animeye daha da bir sarıldım ne yalan söyleyim. Şimdi hayatımı bu denli degistirmiş bir anime hakkında nasıl kötü birşey yazayım.Aklıma gelen tek kötü şey konuların uzun tutulması( benim için sadece günceldeyken sıkıntı yaratıyo.Güncelde olmadıgım zamanlarda konuyu bu kadar geniş ele alması çok hoşuma gidiyordu.Şu an, pazarı beklerken hiçte güzel degilmiş onu farkettim :) ).Çizimlere gelirsek benim çizimlerde baktıgım karakterlerin kalitesi ve mimikleri.OP'ta bunları gayet güzel veriyor.Çizim , grafik arayan biri asla degilim öyle olsaydım halen daha Warcraft 3 oynamazdım :). Aklıma geldikçe yazarım.Bu kadar kısa bırakmak OP'a ayıp olur bence :).
 12. 1. Ne sıska , nede hayvan gibi orta halli. 2. üstte siyah t-shirt altta şort ayakta sandalet kafada hasır şapka(luffyden esinti degil one pieceden öncede hasır şapka sürekli takardım ben :)). 3. Sopa 4. Havayla bütünleşmek.Bir anlamda hava olmak.Yagmur yagdıgında yagmur olmak.kar yagıdıgında kar olmak.rüzgar çıktıgında rüzgar olmak.Bunun gibi bişi. 5. Genelde kararlar üzerinde pek etkisi olmayan , emirleri uygulayan(harfi harfine) , lakin işler kötüye gittiginde ani kararlarla işlerin içinden hızlıca sıyrılan biri.Ayrıca çok uyuyor.Uyumaktan nefret ettigi halde. 6. Ailesi savaş sırasında istilacılar tarafından öldürülmüş , şans eseri hayatta kalmış , bulundugu konuma tırnaklarıyla kazıya kazıya gelmiştir. 7. Dünyayı tek başıma yaşadıgım adamdan seyredebilecegim kadar sakin bi yer haline getirmek.
 13. ilk başta bende senin gibi düşünmüştüm.ama sonradan farkettim ki usopp'un serideki değeri gerçekten hiç azımsanacak gibi degil.insanı çogu zaman uyuz etsede.usopp one piece'nin tuzu biberi gibi.
 14. kardeşim.sana bunu söylemek isterdim ama söylemeyerek sana en büyük iyiligi yapıyorum.bende senin gibi düşünmüştüm ayrı olursa tadı çıkmaz diye.şu an animenin en müthiş en heyecanlı bölümlerine gelmiş bulunmaktasın.bak aklıma geldi gene o anlar tüylerim diken diken oldu.sakın spoiler alma devam et tayfayı aratmıyor anime sana :) dayanamadım : tayfa 500lerden sonra birleşiyor.ama aradaki 100 bölüm animenin en iyi 100 bölümü haberin olsun.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.