Jump to content

megamorph

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

About megamorph

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Not Telling
 1. parayla herşey hallolsaydı sakıp ağanın iki çocuguda engelli olmazdı.
 2. bölüm 321 > 9:11 den itibaren izle.Sanjinin fotografta garip çıktıgını söylüyor.
 3. water 7 nin bittigi anlarda işte.tayfanın ödülleri belli olduktan sonra olabilir.tam net hatırlamıyorum ama o civarlarda.
 4. Arkadaşlar birşey dikkatimi çekti.Hiç kimse Sanji'nin neden fotografının alınamadıgına deginmemiş.Animede önemli birine Sanjinin resmi gösteriliyordu.Adam tedirgin olup robot resmini çizip yayınlayın felan diyordu.Bence bu olayın Sanjinin Super Sayian a dönüşmesiyle bi baglantısı var. Yani bu adamın hangi mantıkla ayagı alev topuna dönüyor kimse açıklamadı :)
 5. biterse başlarım.şimdi torrentten tüm bölümleri indirmek lazım.bitince hepsini toplu indirir izlerim :)
 6. one piece evreninin şarlatan doktoru.tony tony chopperin babası.memleketi için korsanlar gibi mücadele veren reyiz dr. hiluluk.Beni one piece evreninde ilk kez ciddi manada duygulandıran adam. hey. sence insanlar ne zaman ölür ? bir tabanca mermisiyle kalplerinden vurulduklarında mı ? hayır. tedavisi olmayan bir hastalıkla harap olduklarında mı ? hayır. zehirli bir mantardan çorba içtiklerinde mi ?! hayır ! unutuldukları zaman http://www.facebook.com/video/video.php?v=255992421113309 hadi aglayalım.
 7. yaz benide Ace şapkam yakında elimde :)
 8. megamorph

  One Piece FC

  Benide benide benide
 9. Goku'nun yanında hepsi çöp beyler kabul edelim.
 10. Naruto görünce midem bulanıyor artık.abi adam one piece hakkında düşüncelerinizi sormuş.ne alaka naruto ya bi gidin Allah aşkınıza.
 11. (Animeye insanların %80i gibi bende death note ile başladım.böyle yüksek kalitede bir animeyle başladıgım içinde miyazaki eserleri dışında pek anime seyredemedim.çogunda sona gelemedim.bende uzun kalitesini kanıtlamış bir seriye başlama kararı aldım.Birçok video izledim.genelde naruto , bleach , one piece 3lüsü geçiyordu.bleachi kafadan eledim çünkü izledigim bir videoda gerçekten saçma bir dövüş içersinde olduklarını gördüm mekanlar hoşuma gitmedi.one piece ve naruto arasında kaldım.hikayelerini okudum ve köyünde ninja olmaya çabalayan bir çocuk yerine korsanlar kralı olmaya çalışan biri daha
 12. 1. Ne sıska , nede hayvan gibi orta halli. 2. üstte siyah t-shirt altta şort ayakta sandalet kafada hasır şapka(luffyden esinti degil one pieceden öncede hasır şapka sürekli takardım ben :)). 3. Sopa 4. Havayla bütünleşmek.Bir anlamda hava olmak.Yagmur yagdıgında yagmur olmak.kar yagıdıgında kar olmak.rüzgar çıktıgında rüzgar olmak.Bunun gibi bişi. 5. Genelde kararlar üzerinde pek etkisi olmayan , emirleri uygulayan(harfi harfine) , lakin işler kötüye gittiginde ani kararlarla işlerin içinden hızlıca sıyrılan biri.Ayrıca çok uyuyor.Uyumaktan nefret ettigi halde. 6. Ailesi savaş sırasında istil
 13. ilk başta bende senin gibi düşünmüştüm.ama sonradan farkettim ki usopp'un serideki değeri gerçekten hiç azımsanacak gibi degil.insanı çogu zaman uyuz etsede.usopp one piece'nin tuzu biberi gibi.
 14. kardeşim.sana bunu söylemek isterdim ama söylemeyerek sana en büyük iyiligi yapıyorum.bende senin gibi düşünmüştüm ayrı olursa tadı çıkmaz diye.şu an animenin en müthiş en heyecanlı bölümlerine gelmiş bulunmaktasın.bak aklıma geldi gene o anlar tüylerim diken diken oldu.sakın spoiler alma devam et tayfayı aratmıyor anime sana :) dayanamadım : tayfa 500lerden sonra birleşiyor.ama aradaki 100 bölüm animenin en iyi 100 bölümü haberin olsun.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.