Jump to content

megamorph

Üyeler
  • İçerik sayısı

49
  • Son ziyareti

megamorph kullanıcısının paylaşımları

1. megamorph

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Smokerin meyvesi.her zaman havayla bütünleşmek istiyodum.smokeri görene kadar sürekli hava hava meyvesi lazım bana deyip duruyodum.duman çıktı aha bu dedim :D
  2. megamorph

Sabo hakkında teori.

iyide zaten ace'nin sabo'nun yaşadıgından haberi yokki.öyle bir dövme yapması gayet normal.
  3. 1.Franky (kimse sevmiyor ama adamın hareketlerine bitiyorum abi çok iyi ya) 1.Zoro (Reyiz söyleyecek söz yok.İdealimdeki adam) 1.Beyazsakal (Söze gerek yok.Delikanlı adam.) 3 tane yazdım ama bunların bir sırası yok hepsi 1. benim için. 2.Luffy 3.Benn Beckman 4.Shanksın yanındaki şişman enayi 5.Ace 6.Sanji 7.Ryuuma (Brookun zombisi) 8.Shanks 9.Aokiji 10.Garp 11.Rayleigh 12.Barthlomew Kuma 13.Juracule Mihawk 14.Robin 15.Koramiral Momonga 16.Jaguar D. Saul anlayacagınız üzere bu listenin sonu yok.bu animedeki bütün iyi karakterler kendine bir şekilde baglıyor insanı.başarısının sırrı sanırım burda.
  4. megamorph

Nami Haki Kullanıyor! [KANIT]

adam haklı.yıkılıyom şu tipe ya :D
  5. olurda doğru çıkar diye spoiler içine alayım.Bi teori sadece.Aklıma geldi. bence sabo = Trafalgar Law
  6. megamorph

One Piece AMV

Arkadaşlar öncelikle selamlar. Finallerim ve bilgisayarımın dandik olması sebebiyle özen gösteremedim.Bazı yerlerde frame kayıpları(izlerken farkedersiniz ekran saliselik bir zaman diliminde kararır.).çok önemli degil ama mazur görün artık. http://g1212.hizlire.../14/q/h4pkh.png (çalıntı olmadıgının kanıtı) buda demiştim bilgisayarım dandik diye.Projenin hepsini birden render edemedi.sürekli hata felan verdi.bende 16 parçaya ayırdım teker teker render ettim.sonra hepsini birleştirip tekrar render ettim.bayagı sancılı bi süreç oldu ama mutlu sona ulaştık.AMV'yi yapmaya başlamadan önce masaüstümde sadece geri dönüşüm kutusu vardı.Şu anki halide böyle :) http://g1212.hizlire.../14/q/h4pkn.png :D lafı uzatmadan AMV'ye geçelim.Umarım begenirsiniz. HD izlemeyi unutmayın. :) http-~~-//www.youtube.com/watch?v=vVpjZRr8lO0 müzigi soranlar olmuş buyurun:
  7. megamorph

One Piece Comatose Marineford AMV

ben çok begendim.umarım bu da çalıntı çıkmaz.
  8. yazıyı biraz küçültürsen sevinirim. L haklı.sanırım açıklamam yeterli.
  9. megamorph

Bleach bittiğine göre Dünya 3. sü kim olmalı

bence gintama olsun.fairy tail biraz daha genç tayfaya hitap ediyor.
  10. megamorph

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Karasakal , Akainu , (One Piece)
  11. Hiç düşünmeden Roronoa Zoro ( zaten yön ve kılıç davası hariç aynı ben)
  12. megamorph

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Luffy , Edward Newgate , Chopper , Zoro , Franky, Shanks , Teach (One Piece) Pikaçu,Skaytır ( Pokémon ) Hitokiri Battousai (Rurouni Kenshin << 30. bölüm Hajime Saitou ile dövüşü >> ) Kuchiki Rukia (Bleach)
  13. Pazar günlerini iple çekmeme neden olan , aslında pazarı hiç sevmeme ragmen pazar gününü günlük güneşlik bir cumartesiye çeviren One Piece tabikide.
  14. megamorph

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Rurouni kenshin ve şeker kız candyi annemle izliyoduk ya.ah be ne günlerdi.
  15. megamorph

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

1. One Piece 2. Yu-Gi-Oh 3. Pokémon 4. Rurouni Kenshin 5. Tsubasa
  16. emeğe saygı.muzikler biraz sert kaçmış sanırım.dubstep sevenlerin hoşuna gidecektir eminim.
  17. megamorph

BEYAZ SAKAL KORSANLARI FC

ekle kozou hemen ekle :)
  18. megamorph

Monkey D. Luffy (FC)

ekle kozou
  19. sizide yoruyorum ama ben alıntıdan indiremiyorum neden acaba?
  20. bence süresi biraz daha uzatılmalı çünkü bir animenin avmsini yapmanız için öncelikle animenin videolarının elinizde olması lazım.herkesin elinin altında hızlı internet yok.sırf bölümleri indirmesi bile çok uzun sürebilir.muzik bulması senkronizasyon felan derken uzar gider bu dava.
  21. turkanime tv iconunu göremedim nerede acaba ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.