Jump to content

Interstellar

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

Interstellar kullanıcısının paylaşımları

1. Pc versiyonuda çıkar inşallah.
  2. Interstellar

Tite Kubo Almanya Yolcusu

Almanya'ya gidecek olan varsa lütfen Tite Kubo'ya Bleach'e devam et diyebilirmi :D
  3. Interstellar

2013 Bahar Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Steins;gate'in olması iyi ama Bleach - Sword Art Online - Kuroko no Basketde olsaydı harika olurdu.
  4. Interstellar

En İyi Bleach Açılışları

Tabiiki Opening 9 Velonica - Opening 2 Uverworld D-Tecnolife - Harukaze Scandal Opening 15 - Tonight tonight tonight Opening 4 Endinglerden Ending 15 Orange . Aslında ayrım yapmak bence pek doğru değil çünkü bleach'in openinglerinin hepsi ayrı güzel :D ama en çok sevdiklerim bunlar
  5. Interstellar

2012 Manga Satış Rakamları

Kesinlikle kuroko hakkettiği yerini almış.
  6. Kesinlikle Steins;gatedeki Rintarou Okabe olmak isterdim :D
  7. Interstellar

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Bleach'in devam etmesini istiyorum Sword Art Online'ın 2. 3. 4. sezonlarının olmasını istiyorum :D *Bu dünya asla yalanlar ve dogrular diye ikiye ayrılmadi.Sadece acı gercekler vardır. Aizen Sousuke
  8. Interstellar

2013 Kış Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Bir sürü güzel anime çıkacak gibi sabırsızlıkla bekliyorum doğrusu :))
  9. Güzel bir animeye benziyor.Bayağı merakımı ve ilgimi çekti doğrusu.Sabırsızlıkla bekliyorum :)
  10. Interstellar

Rütbe Derecelendirme

0 - 49 > Acemi 51 - 99 > Kalfa 101 - 499 > Usta 501 - 999 > Profesyonel 1001 - 1999 > Forum Lordu 2001 - 2999 > Forum İmparatoru
  11. Interstellar

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1-Kirigaya Kazuto (Sword Art Online) 2-Portgas.D.Ace (One Piece) 3-Edward Elric (Fullmetal Alchemist) 4-Aizen Sousuke (Bleach) 5-Lelouch Lamperouge (Code Geass) 6-Sawada Tsunayoshi (Katekyo Hitman Reborn) 7-L (Death Note) 8-Lucy (Elfen Lied) 9-Alucard (Hellsing) 10-Okumura Rin (Ao no Exorcist)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.