Jump to content

DeathBook

Üyeler
  • İçerik sayısı

349
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

DeathBook kullanıcısının paylaşımları

1. Adventure timee skdgjdf çok güzeldir. Ben animeye başlamadan önce çok izliyodum hala arada bi denk gelirsem izliyorum. Eğlencelidir baya izle :D Geçen bi mağazada t-shirt'ünü gördüm erkekler için ama olsun alıcam :mellow:
  2. DeathBook

^^-*SAKIN TIKLAMA*-^^

666 sfkdsj İLLUMİNATİ dfgdkf, tıklayamıyorum yemiyor ._. Zaten tıklanmıyor kopyala yapıştır yapmak lazım sdfsdf
  3. FJKSKFJ güldüm. Bende paylaşiyim bari .s
  4. DeathBook

İmza

Çok sade yapıyorsun biraz gelişmen lazım. Textureleri de biraz artırmalısın. Ayrıca actionda kullanabilirsin imzaya farklı bir renk katar.
  5. DeathBook

Üye Albümü

Edit: Dikkat barzo çıkabilir! spoilerları açmaya üşendim
  6. DeathBook

İmza

Gelişebilir.
  7. DeathBook

Yakında Çıkacak Filmler (Güncel Konu)

09 Ağustos 2013 - 1 Hafta Sonra Vizyona Girecekler 1- Jurassic Park 3D Michael Chrichton'ın aynı adlı,çok satan romanından dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan,bütün zamanların en başarılı yapıtlarından birisi olarak tüm Dünya'da izlenme rekorları kıran olağanüstü bir film. Mağaralarda yapılan kazı çalışmaları sonucunda dinazorların yaşadığı tarih öncesi çağa ait bazı sivrisinek fosilleri bulunur.Milyarder John Hammond öncülüğündeki bilimadamları,son derece ilginç ve karmaşık testler deneyerek bu sivrisinek fosillerindeki kan örneklerini almayı başarırlar.Dinazorların DNA zinciri bir Afrika kurbasıyla birleştirilerek 65 milyon yıl önce yaşamış bu korkunç yaratıklar yeniden yaratılır.Hammond hükümetten kiraladığı bir adada klonladıkları bu vahşi hayvanlar için elektrikli tellerle çevrili bir hayvanat bahçesi kurmuştur.İhtiyar Hammond,bir hafta sonunda Doktor Allen gibi bazı işinde uzman bilimadamlarını Jurassic Park adını verdiği bu hayvanat bahçesini test ettirmek için adaya getirir. Ancak embiryolarını ele geçirmek isteyen biri, güvenlik sistemini devre dışı bırakınca serbest kalan dinazorlar adada dehşet saçmaya başlar... Vizyon Tarihi: 09 Ağustos 2013 2- Elysium: Yeni Cennet Yıl 2154, insanlar iki sınıfa ayrılıyorlar: bir grup çok varlıklı olup Elysium adı verilen bir uzay istasyonunda yaşıyorlar, geriye kalanlarsa çok kalabalık bir nüfus olarak çökmüş, yıkılmış dünyada yaşam savaşı veriyorlar. Dünyada yaşayan insanlar umutsuzca gezegenin suç ve yoksulluk ortamından kaçmaya çalışıyorlar ve birçoklarının Elysium’daki medikal imkanlara ihtiyaçları var. Ancak, Elysium’dakiler dünyadan göçü yasaklayan yasalar doğrultusunda yurttaşlarının “lüks” yaşantısını koruyabilmek için herşeyi yapmaya hazırlar. Bu iki dünya arasında eşitiği sağlayabilecek tek kişi ise Elysium’a gitmekten başka çaresi olmayan sıradan bir adam olan Max (Matt Damon). İstemeyerek de olsa Max çok tehlikeli bir görev üstlenerek Elysium’un Sekreteri Delacourt’un (Jodie Foster) güçlerine karşı gelmek zorunda. Ancak, başarılı olduğu takdirde sadece kendi hayatını değil, Dünya’da yaşayan milyonların hayatını da kurtarabilir... Vizyon Tarihi: 09 Ağustos 2013 3- Ateşli Aynasızlar FBi ajanı olan Katerina James (Sandra Bullock), Rus gangster çetesini çökertmek için ona yeni bir ortak atanır. Ancak bu ortak Boston polis departmanındaki kaçıklığıyla tanınan Shannon Mullins’dir. Rus çetesini çökertmek için yola çıkacak olan bu iki kafadarın komik maceralarında, başlarına öyle olaylar gelecek ki… Polisiye komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Kaitlin Olson, Dan Bakkedahl ve Taran Killam gibi isimler yer alıyor. Vizyon Tarihi: 09 Ağustos 2013 4- Hayallerin Ötesinde Görme yetisi olmayan Ian, Lizbon'da görme engelli insanlar için özel eğitim veren bir enstitüye eğitmen olarak atanır. Hayat dolu idealist bir insan olan Ian buradaki öğrencilerine günlük olarak alışılmışın dışında eğitimler vermeye başlar. Mesela destek için baston kullanmayı reddeder, seslerin kendilerini yönlendirmesi gerektiğine ve sorunlarının sadece dışarıdaki dünyayı hayal etmekle hallolduğuna inanmaktadır. Kendisi de baston kullanmamasına rağmen, son derece muazzam bir şekilde işlerini kotarmaktadır. Öyle ki gerçekten görme engelli olduğuna inanmakta güçlük çekenler vardır. Öğrencilerine de bu ilginç metodları aşılamaya başlar. Enstitüdeki öğrencilerden biri olan Eva da baston kullanmadan yürümeyi istemektedir. Ian onunla birlikte sokaklara atılarak, genç kadını daha önce görmediği bu dünyanın içerisinde farklı bir keşife çıkarır. Vizyon Tarihi: 09 Ağustos 2013
  8. Çekimleri Mardin'de yapılan film, 2 Kasım'da vizyona girecek. Yönetmenliğini Sermiyan Midyat'ın üstlendiği Hükümet Kadın 2'nin başrol oyuncusu Demet Akbağ filmin çekimlerini tamamladı. İlk filmdeki kadronun tam kadro yer aldığı filmin çekimler Mardin'de gerçekleştirildi. Blöge halkının da rol aldığı filmde oyuncuları tek zorlayan zaman zaman 45 dereceyi aşan sıcak hava oldu. 2013 Ocak'ta vizyona giren ilk Hükümet Kadın, sezonun en çok izlenen ve beğenilen filmleri arasında yerini almış ve 1.384.613 kişi tarafından izlenmişti. Filmin ilkinde hayata veda eden Xate (Demet Akbağ) ve eşi Aziz Veysel'in (Ercan Kesal ) yaklaşık 10 yıl önceki maceralarını beyazperdeye yansıtan filmin yapımcılığını BKM Film üstleniyor. Filmde ayrıca Mahir İpek, Gülhan Tekin, Burcu Gönder, Ayberk Atilla ve Bülent Çolak gibi isimler rol alıyor. Hükümet Kadın 2, 2 Kasım 2013' te seyirciyle buluşacak. İlk filmine gitmiştim komikti güzeldi :D
  9. Ünlü yıldız yeni Frankenstein filminde çılgın doktor rolüne bürünecek. Fox Stüdyosunun yapımcılığını üstlendiği, henüz final ismi belli olmayan yeni Frankenstein filmi için efsanevi çılgın doktor Victor Von Frankenstein rolüne James McAvoy seçildi. Paul McGuigan'ın yöneteceği filmde Frankenstein'ın yardımcısı Igor rolünü Daniel Radcliffe canlandıracak. Stüdyo bu rol için uzun bir arayışa girmişti. İlk olarak Boardwalk Empire dizisinden tanınan Jack Huston düşünülmüştü, sonradan Guy Ritchie'nin Rocknrolla (RockNRolla) filminden tanınan Toby Kebbell role uygun görülmüştü. James McAvoy yakında yeni X-Men filmi X-Men: Days of Future Past'te görünecek.
  10. Olmaz Bunlar da çok az (slkfjsad tamam tamam paylaşmışsın yani )
  11. Onlara baktım ben yenileri diyorum
  12. Dedim şimdi komik şeyler paylaşmışlardır bakayım ama sadece sohbet
  13. DeathBook

Komik Anlarınız?

Küçükken annemin ayakkabılığa naftalin koyarken görmüştüm. Bende kokusunu merak edip koklamıştım nasıl bi koklayışsa burnuma girmişti sonra annem görmeden kalemle çıkarmaya çalışmıştım ama çıkmamıştı sonra annem çıkarmıştı slkdgjdlgkdf 6-7 yaşındaydım sanırım ._.
  14. Yok ne yanlış anlicam :D Nasıl performans düşüklüğü ?
  15. DeathBook

Merhaba

Hoş geldin, iyi forumlar :D
  16. DeathBook

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Sadece iç güzellikle olmuyor dış güzelliğe de bakıyorlar. ''Önemli olan iç güzellik değil dış güzellik'' yalan. Kimse böyle düşünmüyor. :D
  17. Eren Jaeger Roronoa Zoro Portgas D. Ace Natsu Dragneel
  18. Bazılarına çok güldüm paylaşım için sağol :D
  19. Gerçekten güzel imzalar yapıyorsun eline sağlık çalışmaların güzel :)
  20. DeathBook

Herkese Merhaba

Foruma hoş geldin, iyi forumlar :D
  21. Siyah çizgi ? Üst ve altta bulunan mı ?
  22. DeathBook

Natsu mu ? Gray Mi ?

Natsu :D
  23. DeathBook

Türk Dizileri

Türkler gençlik dizisi yapmasın bence. Hatta dizi yapmasın :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.