Jump to content

DeathBook

Üyeler
  • İçerik sayısı

349
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

DeathBook kullanıcısının paylaşımları

1. Joss Whedon, Comic-Con'da yeni Yenilmezler hakkında detaylara girdi. Comic-Con sırasında yeni Yenilmezler (The Avengers) filminin adının Avengers: Age of Ultron olacağı açıklandıktan sonra yönetmen Joss Whedon, film hakkında yeni detaylara girdi. Bu detaylar sırasıyla: - Whedon filmi yazıp yönetecek. - Çizgi romanlarda Ultron'u yaratan Henry Pym karakteri filmde görünmeyecek. - Whedon, uzun zamandır Ultron'lu bir film yönetmek istiyordu. İlk filmi yönetmeyi kabul etmeden önce Ultron'lu bir devam filmi istediğini belirtmişti. - İkinci film ilk filmden daha karanlık olacak. - Hawkeye'ın rolü daha geniş olacak. - Çekimler, Mart 2014 tarihinde başlayacak. - Quicksilver ve Scarlet Witch karakterleri yeni filmde görünecek. Quicksilver için Aaron Taylor-Johnson düşünülüyor. - Loki karakteri yeni filmde görünmeyecek.
  2. Sandal, 23 Ağustos'ta vizyona girecek film için seslendirme yapıyor. Disney’in yeni animasyon projesi Uçaklar 3D (Planes) 23 Ağustos’ta vizyona girecek. Filmin Türkçe seslendermesini yapan isimler arasında Mustafa Sandal yer alıyor. İlk kez bir seslendirmede görev alan Sandal, stüdyoda çalışmalarına devam ediyor. Filmde şampiyon olma hayali kuran ama yükseklik korkusuna sahip Dusty isimli uçağı seslendiren sanatçı bu deneyimi ile ilgili olarak ''Bir animasyon filminde seslendirme yapmak yıllardır hayalini kurduğum bir şeydi. Benim gibi macera peşinde koşmayı seven Dusty’i seslendirmek çok eğlenceli bir süreç oldu. İlk deneyimimde Disney gibi sektörün öncüsü bir şirketle çalıştığım için de ayrıca çok mutluyum. Filmin vizyon tarihini dört gözle bekliyorum'' dedi.
  3. Kitaplarını bi arkadaşım tavsiye etmişti baya bi hayranıydı Açlık oyunlarının ama çok kalın kitaplar onlar ve çok kitabı var serinin :mellow:
  4. Çok satan kitap serisinin sinema uyarlaması devam ediyor. Beğenilen ilk film Açlık Oyunları (The Hunger Games)'ndan sonra ikinci kitaptan uyarlanan Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak (The Hunger Games - Catching Fire)'ın yeni fragmanını Beyazperde'de izleyebilirsiniz. Film, 22 Kasım 2013 tarihinde Türkiye'de vizyona girecek. Yönetmenliğini Francis Lawrence'ın üstlendiği filmde ilk bölümden Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson ve Liam Hemsworth kadroya geri dönüyor. Jennifer Lawrence'ın canlandırdığı Katniss Everdeen, Açlık Oyunları'nı yendikten sonra Quarter Quell isimli oyunlara katılıyor. Bi türlü ilk filmini izleyemediğim bir film. Ama izlemek istiyorum kısa zamanda :D
  5. Merakla beklenen devam filminin kötü adamı Ultron olacak. Marvel'in popüler Yenilmezler (The Avengers) serisinin Comic-Con paneli boyunca yönetmen Joss Whedon ve ilk filmde Loki'yi canlandıran Tom Hiddleston, ikinci filmin ismini ve kötü adamını açıkladı. Bu iki haber bir bakıma bir arada geliyor, çünkü yeni filmin adı Avengers: Age of Ultron olacak. Filmin ismini öğrendikten sonra kötü adamı tahmin etmek zor değil. Çizgi romanlarda Ultron, Doktor Henry Pym tarafından yaratılmış, yapay zekaya sahip tehlikeli ve kötü kalpli bir robot. Whedon'a göre bu karakterin ikinci filmde görünmesi devam filmini ilk yapımdan daha karanlık bir tona sürükleyecek. Merakla beklediğim filmlerden biri, bu arada Ultron :
  6. Filmin yönetmeni Zack Snyder devam filminde iki süper kahramanın buluşacağını söyledi. Yönetmen Zack Snyder, Warner Bros.'un Comic Con panelinin sonunda bir açıklama yaptı. Man of Steel'in yönetmeni devam filmi için David S. Goyer ile birlikte çalıştığı senaryo ile ilgili sürpriz bir haber paylaştı. Synder yeni filmde Batman ve Superman'in biraraya geleceğini söyledi. Açıklamayı yaparken Man of Steel'in oyuncularından Harry Lennix, Frank Miller'ın 1986 tarihli kitabından Batman ile Superman'ın karşı karşıya geldiği bölümden bir pasaj okudu. Çekimlerine gelecek yıl başlanması planlanan yeni filmin, vizyon tarihi 2015 yazı olacak. 2015'de çok geç, ama güzel film olacağa benziyor. Batman ve superman iyi ikili olur :D
  7. DeathBook

Merhaba Türk Anime ailesi!

Foruma hoş geldin :D İyi forumlar.
  8. 1 Ağustos'ta 3D olarak vizyona girecek filmden Britney Spears'ın seslendirdiği ''Ohh La La'' şarkısının klibi yayınlandı. İlk filmden iki yıl sonra gelen Şirinler 2 (The Smurfs 2) 1 Ağustos'ta vizyona girecek. Filmden Britney Spears'ın seslendirdiği şarkı ''Ohh La La''nın olduğu video klip yayınlandı. Yönetmenliğini Raja Gosnell üstlendiği animasyonda Gargamel bu kez Şirinler'e benzer bir tür yaratık yaratıyor. Şirin özünün peşine düşen Gargamel, yalnızca Şirine'nin bildiği büyü nedeniyle onu Paris'e kaçırıyor. Şirinler'de onu kurtarmak için Gargamel'in peşine düşüyor.
  9. Foruma hoş geldin, iyi forumlar :D
  10. +GÜNCEL ! 2 YENİ İMZA EKLENDİ.
  11. DeathBook

Bleach’e Müthiş Anime

İlk başları normal de. Sonlarında uğraşmışlar cidden :D
  12. Oyuncu Comic-Con'da verdiği röportajda yeni bir ''Indiana Jones'' filminden mutlu olacağını söyledi. Hollywood'un tecrübeli isimlerinden Harrison Ford, Comic-Con'da verdiği röportajda Indiana Jones serisi ile ilgili sorulan soruları yanıtladı. Ford son olarak 2008'de izlediğimiz Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı (Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull)'nda rol almıştı. Başka bir Indiana Jones filmi yapmak isteyeceğini söyleyen Ford ''İyi bir senaryo olursa, yeni bir film yapmaktan mutlu olurum'' dedi. Tecrübeli oyuncunun Comic-Con'da bulunma sebebi ise son yer aldığı film Ender's Game filminin promosyonu. Ülkemizde 1 Kasım'da vizyona girecek filmde Ben Kingsley ile birlikte rol alan Ford, yaşça genç oyuncuların da yer aldığı filmle ilgili olarak yetenekli oyuncularla çalışmaktan çok keyif aldığını belirtti. Bende sıcak bakıyorum ._.
  13. DeathBook

Fairy Tail Crossover Videosu

Hadi bakalım bekliyoruz :D
  14. Trailer'ı yani pek bir şey göstermiyor bakalım konusu ne olacak ? Cartoon Network'de bunun çizgifilmini veriyorlar yani bölüm bölüm. İzliyordum arada :D
  15. Yok textureleri ben yapmıyorum actionları yapıyorum.
  16. DeathBook

Bleach'e Uzun Bir Ara

Bi başlayamadım şu animeye :D
  17. Aynen, daha erken yapsalar ölürler mi :D
  18. DeathBook

Zafere Hücum (Rush) Filminden Yeni Fragman

Hepsine gidicem hepsine (GİDEMEDİ)
  19. 2010'da izlediğimiz animasyonun devam filminden ilk fragman yayınlandı. Yönetmenliğini Dean DeBlois'un yaptığı animasyon filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 (How to Train Your Dragon 2)'den ilk fragman yayınlandı. 2010 yılında vizyona giren ilk film Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (How to Train Your Dragon)'dan sonra gelen devam filminde Hiccup ve ejderhasının maceraları tüm hızıyla sürecek. Film 20 Haziran 2014'te vizyona girecek. Buna belki giderim, ilki güzeldi animasyon olarak :D
  20. DeathBook

Cidden he, bu yaz çok güzel filmler var çıkıcak. Hatta thor da çıkıcak :D Bu rush'a da sırf chris hemsworth için gidebilirim. :D
  21. DeathBook

Origami Sevdam Canlandı...

KERPETEEN sjflkdsjsd neyse konuyu saptırdım üzgünüm İzlediğimde ilk defa bir şeye kahkaha attım :S
  22. DeathBook

ADJAJFASdjasf İyi olmuyor mu işte her zaman film izlemeye gidersiniz film aramanıza gerek kalmaz
  23. DeathBook

Diğer videoları da aynı, adam hep ters işler yapıyor sonra düzeltiyor. Son anda uçak oldu ya işte. Bide başlığını uçan ejderha nasıl yapılır yapmış :D moralim bozulduğunda izleyip izleyip gülüyorum ._.
  24. DeathBook

Buda bir yetenektir dimi ? :D Aklıma bu video geldi origami diyince.
  25. Chris Hemsworth oynuyor tabii ki gidilir :D Formula 1 pilotlarının rekabetini anlatan filmden yeni fragman yayınlandı. Yönetmenliğini En İyi Film Oscar'ını alan Akıl Oyunları (A Beautiful Mind)'na da imza atmış olan Ron Howard'ın üstlendiği Zafere Hücum (Rush) filminden yeni fragman yayınlandı. Başrollerdeki Chris Hemsworth Formula 1 pilotu James Hunt'ı, Daniel Brühl de başka bir pilot olan Niki Lauda'yı canlandırıyor. Filmde ayrıca Olivia Wilde ve Alexandra Maria Lara rol alıyor. Formula 1 dünyasını anlatan filmin hikayesi 70'lerde yaşanan iki pilot arasındaki büyük rekabete odaklanıyor. Zafere Hücum, 20 Eylül 2013'te vizyona girecek.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.