Jump to content

DeathBook

Üyeler
  • İçerik sayısı

349
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

DeathBook kullanıcısının paylaşımları

1. Photoshop ta Brush tool ( b ) ( Fırça ) aracını seçtikten sonra ilgili panel özelliklerinde karşımıza çıkan şekiller - çizgiler - v.b. birer fırça seti öğesidir. (Anlatım Alıntıdır.) Brush Nasıl Yüklenir ? Kolay yolu ise sürükleyip bırakın :) (Resimli anlatım alıntı değildir.)
  2. DeathBook

Origami Sevdam Canlandı...

Origami yapmayı istemişimdir, güzel yani el becerisini geliştiriyor. Ama hiç bir zaman yapmadım :D
  3. Photoshop çalışmalarınızda shapeler yani şekil kalıpları kullanarak çalışmalarınızda kullanacağınız şekilleri çeşitlendirebilir. Daha görsel bir çalışma yapabilirsiniz. İçlerinde pekçok şekil barındırdırdığı için çalışmalarınızda size baya bir faydası olacaktır. (Anlatım Alıntıdır.) Shape Nasıl Yüklerim ? Kolay yolu sürükleyip bırakın :D (Shape Yükleme Alıntı Değildir) Diğer mesajda shapeleri paylaşıcam.
  4. Şu oyuncu değişikliğiyle ilgimi kaybettim spider man'e. Bence Batman daha güzel bir seri.
  5. İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminin ilk tanıtım videosu Comic-Con etkinliğinde yayınlandı. Yayınlanan videoda Örümcek Adam'ın düşmanlarından birisi olan ve Jamie Foxx'un canlandırdığı Electro'nu tanıttılar. Yönetmenliğini Marc Webb'in üstlendiği ve Örümcek Adamı Andrew Garfield'ın canlandırdığı ikinci filmin oyuncu kardosunda Emma Stone'da devam ediyor. Filmde Gwen'in peşini bırakmak istemeyen Peter, bu kez karşısına çıkan düşmanı Electro ile mücadele etmek zorunda kalacak. İnanılmaz Örümcek Adam 2 (The Amazin Spider-Man 2) filmi Türkiye'de 25 Nisan 2014 tarihinde vizyona girecektir. Güzel bir film olur inşallah, gitmeyi düşünüyorum. :D
  6. DeathBook

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Natsu - Lucy Erza - Jellal Grayle Juvia zaten kesin :D Juvia bırakmaz Gray'ini :D
  7. DeathBook

HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-

Gerçekten son çizimler (Natsu- Oga Tatsumi) çok güzel olmuş. Hepsi çok güzel gerçekten iyi çiziyorsun eline sağlık :D
  8. Işık efektleri de texture :D Alev tarzı şeyler evet hepsi texture. Bi imzada en az 5-6 tane texture kullanıyorum. :D
  9. Brush kullanmıyorum pek, bi şu 2. imzada deathbook'un arkasını çizdim bi brushla o kadar. Yoksa bütün efektleri textureyle yapıyorum. Actionda kullanmayı bıraktım hazır değilde kendim yapıyorum.
  10. DeathBook

Merhaba

Foruma hoş geldin, iyi forumlar :D
  11. DeathBook

En nefret ettiğiniz şeyler ?

Alışveriş merkezlerinde mağazalara girmekten nefret ederim. Bir yere arabayla gitmeyi seviyorum bu yüzden bir yere yürümekten nefret ederim.
  12. Gerçekten yararlı bir konu paylaşım için teşekkürler :D
  13. DeathBook

Yakında Çıkacak Filmler (Güncel Konu)

Rica ederim :D Evet The wolverine'ye gitmeyi düşünüyorum.Bu arada 2 hafta sonra dabbe cin çarpması da çıkıcakda açamadım o sayfayı afişi de bi garipti zaten
  14. DeathBook

Yakında Çıkacak Filmler (Güncel Konu)

01 Ağustos 2013 - 2 Hafta Sonra Vizyona Girecekler 1- Şirinler 2 Vizyon Tarihi: 01 Ağustos 2013 Kötü büyücü Gargamel, bir çift Şirinler benzeri haylaz karakterler yaratıyor ve onlara da Haylazlar ismini vererek, sayelerinde çok güçlü ve büyülü Şirin özünü elde edebilmeyi umuyor. Ancak, Gargamel istediği Şirin özünü sadece gerçek bir Şirin’den alabileceğini ve sadece Şirine’nin bildiği gizli büyülü sözler sayesinde Haylazlar’ın gerçek Şirinler’e dönüşebileceklerini öğrendiğinde Şirine’yi kaçırıyor ve onu dünyanın en büyük büyücüsü olarak milyonların hayranlığını kazandığı Paris’e getiriyor. Şirine’yi kurtarmak için Şirin Baba, Sakar Şirin ve Süslü Şirin’in dünyamıza dönerek insan dostları Patrick ve Grace Winslow ile işbirliği yapmaları gerekiyor. Kendisini her zaman diğer Şirinler’den farklı hisseden Şirine, Yaramazlar Vexy ve Hackus ile yeni bir bağ kurabilecek midir, yoksa Şirinler ona olan sevgilerinin gerçek olduğuna Şirine’yi ikna edebilecekler midir? 2- Zorlu İkili Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2013 Gizli görevde polis olan Bobby (Denzel Washington) ve Stig (Mark Wahlberg) çok geçmeden birileri tarafından tuzağa düşürüldüklerini anlarlar ve çokta anlaşamayan bu ikili adlarını temize çıkarmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Film boyunca bir yandan büyük patlamalar, çarpışmalar ve silahlı saldırılara maruz kalırken bir yandan kim tarafından oyuna düşürüldüklerini çözmeye çalışırlar. 3- Sanal Hayatlar Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2013 Ailesini aramaya vakit yaratmakta zorlanan işkolik bir avukat, sırları internet ortamına yayılan bir çift, bir sınıf arkadaşına internet üzerinden kabadayılık taslayan çocuğunu yola getirmeye çalışan emekli bir polis memuru ve kariyer peşinde koşan bir bir gazetecinin yetişkin sitelerindeki mücadelesi... Tüm bu karakterleri aynı noktada buluşturan tek şey ise çağımızın buluşu internet! Modern iletişimin yeni adı olan internet tüm köşeli halleriyle masaya yatırılırken birbirinden farklı bir grup insanın hayatı üzerinde yaptığı benzer etki vurgulanıyor. 4- Red 2 Vizyon Tarihi : 02 Ağustos 2013 CIA’den emekli olmuş ajanların yeni düşmanı bu sefer Avrupa’da! Yönetmen koltuğunda yer alan Robert Schwentke’nin yönettiği Red filminin devam filmi olan RED 2’de başrolleri Bruce Willis, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones ve John Malkovich gibi yıldız paylaşıyor. 5- Zaman Yolcuları Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2013 “Benimle geçmişe gidecek bir zaman yolcusu ARANIYOR. Bu bir şaka değildir. Geri dönüşte ödemeniz yapılacaktır. Kendi silahlarınızı getirmelisiniz. Bunu daha evvel sadece bir kez yaptım. Can güvenliğiniz garanti değildir!” Seattle’da çıkan aylık bir derginin 3 çalışanı, gazetede sıra dışı küçük bir ilan görür. "Zaman yolculuğu yapacak eş aranıyor" başlıklı bu ilana şüpheyle yaklaşan gençler, bu çılgın ilandan iyi bir haber çıkacağına inanarak ilan sahibi Kenneth’in peşini düşerler. Sıradan bir süpermarket çalışanı gibi görünen Kenneth, zaman yolculuğunun sırrını çözdüğünü iddia eden bir paranoyaktır. Her biri aslında bambaşka amaçlarla yola çıkan üçlüden Darius, Kenneth’ın haberini yapmak için ona zaman yolculuğunda eşlik etmek istediğini söyleyerek onu ikna eder. Acaba Kenneth gerçekten zamanda yolculuk yapabilmekte midir yoksa akıl hastası bir sahtekar mıdır? Yapacağı haberden ziyade bu sorunun cevabını arayan Darius çok geçmeden Kenneth’in tuhaf karizmasına kendisini kaptıracak ve ikilinin arasında sürprizlerle dolu ve sıra dışı bir aşk başlayacaktır. Bu kadaar :D Konu Yenilenecek her hafta.
  15. Bu konu altından yakında çıkacak olan filmleri paylaşıcam. Güncel konu, her zaman yenilenicek. 19 Temmuz 2013 - Bu Hafta Vizyona Girecekler Listesi 1- Pasifik Savaşı Vizyon Tarihi : 19 Temmuz 2013 Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Ama Jaegerlar bile acımasız Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot (Charlie Hunnam) ve deneyimsiz stajer (Rinko Kikuchi)'dir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır. 2- Manyak Vizyon Tarihi : 19 Temmuz 2013 Utangaç ve içine kapanık Frank (Elijah Wood) , bir cansız manken dükkânının sahibidir. Karşı koyamadığı cinayet işleme isteğini içinde tutmaya çalışıyor. Sergisi için yardım istemeye gelen genç sanatçı Anna ile tanıştığı gün hayatı değişiyor. Dostlukları geliştikçe Frank, Anna'yı takıntı haline getiriyor ve öldürme açlığı tamamen kontrolden çıkıyor. 3- Geceyarısından Önce Vizyon Tarihi: 19 Temmuz 2013 Before Sunrise ve Before Sunset filmlerinin ardından yönetmen Richard Linklater ile oyuncular Ethan Hawke ve Julie Delpy'i tekrar bir araya getiren serinin 3. devam filmi Before Midnight, Jesse'nin evli olduğu eşinden boşanıp büyük aşkı Celine'le evlenmelerinin ardından yaşananları anlatıyor. Aradan geçen 9 yılın ardından iki çocukları olan ikilinin gelecekleri Before Midnight ile şekillenecek... Tıpkı önceki film gibi senaryo Linklater, Hawke ve Delpy ortaklığının ürünü. Film 2013 Sundance Film Festivali'nin de öne çıkan yapımları arasında. 4- Gönlümü Çaldın Vizyon Tarihi:19 Temmuz 2013 Çocukluk arkadaşı olan Josh ve Molly, Los Angeles'tan Chicago'ya bir aile düğünü için dönerler. Ancak Josh'un babasının sağlığı kötü durumdadır bu yüzden onu üzmemek için nişanlı numarası yapmaya karar verirler. Aileleri ve arkadaşları bu habere çok sevinirler, hatta onlara sormadan evlilik ve düğün hazırlıkları yapmaya başlarlar. İşler kontrolden çıkmak üzeredir. Artık bir dönüm noktasına gelmişlerdir: ya bu işe bir son verip hiçbir şey olmamış gibi Los Angeles'a eski hayatlarına geri döneceklerdir, ya da birbirlerine hissetmeye başladıkları duyguların akışına kapılıp Chicago'da yeni bir hayat kuracaklardır. 26 Temmuz 2013 - 1 Hafta Sonra Vizyona Girecekler 1- The Wolverine Vizyon Tarihi: 26 Temmuz 2013 Dünyaca meşhur çizgi roman serisinden uyarlanan bu destansı macera, X-Men aleminin en popüler karakteri Wolverine’i günümüz Japonya’sına götürüyor. Wolverine bu hiç bilmediği dünyada, beklenmedik düşmanlara karşı ölüm kalım savaşı verirken sonsuza dek değişiyor. Hayatında ilk defa fiziksel ve duygusal zorlamalara karşı bu kadar kırılgan bir halde, sadece samuray kılıçlarına karşı değil, aynı zamanda kendi ölümsüzlüğüne karşı da savaşıyor. 2- Süper İncir Vizyon Tarihi: 26 Temmuz 2013 Tarih öncesi bir dönemde yaşayan Seikilos intihar etmeye karar verir ve bunun öncesinde Mısır'dan çağırdığı ustalara kendisini ve öldürdüğü aşkı Euterpe mumyalatmaya karar verir. Aradan geçen binlerce yılın ardından Ege bölgesinde yaşamakta olan bir çoban, mezarı kazara açtığında Seikilos beklenmedik bir şekilde canlanır. Gözlerini açtığında ebedi aşkını mezarında bulamayan Seikilos onu aramaya başlar. Bu sırada yolu Mustafa ve Hatice ile kesiştiğinde ilginç bir macera başlar. 3- Zoraki Misafir Vizyon Tarihi: 26 Temmuz 2013 Jun gizemli bir şekilde Arjantin'e gelir. Kaybolmuş ve tek kelime İspanyolca konuşamayan bir şekilde, kelimenin tam anlamıyla Roberto'nun üzerine düşer. Manyak bir hırdavatçı ve titiz bir bekar olan Roberto kendine rağmen onu karşılar. Roberto'nun hayatına giren bu değişiklikle birlikte, o çok programlı hayatı yavaş yavaş değişmeye başlar. Absürdlükler ve saçmapsan olaylar birbirini kovalar. Devamı diğer mesajdadır.
  16. Buda benim hediyem olsun :D İlla beğenilecek diye bir şey yok, zaten can sıkıntısından yaptım :D
  17. DeathBook

Meast'in Yazı

Aynılarını tekrardan nasıl çiziyorsun :D Ben bi karakter çizerim, sonra onu tekrardan çizemem hatta gözlerde, biri büyük biri küçük olur sfjsd :D Gerçekten başarılı eline sağlık :D
  18. Bence bu konunun hortlatılmaması gerekiyorsa kilitlenmeli. Konu iyice saptı çünkü, eğer yorum yazılmayacaksa kilitli kalması en iyisi.
  19. DeathBook

Anime İstek ve Önerileri

Bana anime önerebilecek var mı ? :D Komik olsun, maceralı olsun.. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.