Jump to content

Shu Reyiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

272
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Shu Reyiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. yıl 2015, boş insanlar artmakta

2. Sistemin mükemmelleşmesi için "SAVAŞ"

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Shu Reyiz

Shu Reyiz

Eski sistemin yürüyüşüne karşı savaş, itiraz edenlere açıklarını bildirmek, düzenlemelerin neleri halledebileceğini bildirmek v.s. Oraya en uygun kelime "Savaş" olurdu bende savaş yazdım hani öyle abartılacak bir şey değil :)

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Anladım :) Hani eksiklikler,aksaklıklıar her daim her sistemde bulunacakdır.Bunları en aza indirecekse buna "savaş" değil de "yenilik" kelimesi daha güzel uyar ;)

4. Shu Reyiz

Shu Reyiz

Mükemmelden kastımda o zaten eksiklikleri aksaklıkları en aza indirmek. Savaş dememin nedenide buna itiraz edenler olacak, kabul etmeyenler olacak ki onlar bu açıklıkları kullanan, eksikliklerden yararlanan kişiler işte bu kelimenin kullanıldığı yer orası. Bir nevi bu sistem cahiliyet döneminden kalmış gibi ve bunu yenilemek, yenilemek için fikirler sunmak bizlerin görevi :)

3. Yokluğumda bir kaç velet ün yapmış sanırsam (: Bir gün kral geri döndüğünde tahtını dolu görürse başı dik bir şekilde oradan ayrılır. Çünkü daha güçlü bir imparatorluk kuracaktır.. -Kirito Shu

4. Arkadaşlar Ekimin 5 'inde Buluşma düzenleyeceğiz. İstanbul/Anadolu yakası Kadıköy 'de yapılacak olan bu buluşmaya Katılmak isteyenler Lütfen bana mesajla bildirsin. Teşekkürler.. İletişim: https://www.facebook.com/kiritoshu.ouma

2. Shu Reyiz

Shu Reyiz

Büyük çaplı bir buluşma düzenlemek istiyorum. Bunun için bir ekip gerekli. Bu ekibe katılabilecek kapasitede olan kişiler , Buluşma düzenlersek kaç kişi gelebilir , nerelere gidilebilir , nelerle gidilebilir , buluşmada eğlence amaçlı neler yapılabilir v.s. bunlar sadece bir kısmı. Benim düşündüğüm ama burada söylenirse sürprizi kaçacağı için söyleyemediğim bir kaç şeyde var.

3. Pryda

Pryda

Kadıköye yakınım ama gelemem herhalde

4. Shu Reyiz

Shu Reyiz

5 Ekime daha çok var. Neden direk böyle bir düşünceye sahip oldun ki :|

5. Büyüklerine saygı göstermeyenler , arsız , yüzsüz olanlara ceza verilmez , suçsuzlara haklı olana ceza verilir. Burda işler böyle...

1. SUNA

SUNA

Sabırlı olmak da bir erdemdir...

2. Shu Reyiz

Shu Reyiz

Her sabrın bir sonu vardır. Benim sabrımda sonlara geldi artıkın...

6. Şuraya bak adam daha yeni kayıt olmuş bize laf sokmaya çalışıyor. Şu veletlerin kayıt isteklerini kabul etmeyin. Yaş sınırı koyun şu siteye. Veletlerle muhattap ediyorsunuz bizi...

2. Shu Reyiz

Shu Reyiz

http://forum.turkanime.tv/topic/6219-miyazaki’nin-emekliligi-yaradi/#entry132116

Buyrun linklerden bir tanesi..

Adama sinir krizi geçirtiyorlar yok böyle bir şey..

3. LeornKayn

LeornKayn

Takma kafana ya o bi yorum atar bidaha g

4. Shu Reyiz
  7. https://www.facebook.com/BizHalaOtaku Benim açtığım , animelerle ilgili paylaşımlar yaptığımız sayfa. Hepiniz davetlisiniz :))
    1. GNtoki

GNtoki

Facebook da yaptığım tek şey anime sayfalarına takılmak zaten :)

8. Geri dönmek muhteşem ;)

1. SUNA

SUNA

Hoş geldin.

2. fuyu

fuyu

Hoş geldin :)

3. Shu Reyiz

Shu Reyiz

Hoş bulduk :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.