Jump to content

Shu Reyiz

Kayıtlı Üye
 • Posts

  272
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Shu Reyiz

 1. yıl 2015, boş insanlar artmakta

 2. Açıkcası birazdan yazacağım konu hakkında birisi birşey dedimi bilmiyorum (çünkü her yorumu okumaya üşendim) direk aklımdakileri aktarmak istiyorum. -Level sistemi Bu sistemi üye olma tarihine belirlenen bir sistem haline getirme imkanınız varsa çok güzel olabilir aslında bu sayede boş yorum yapanlarda kalkmış olur ortadan. Yada izlenilen anime sayısına göre. -Takip sistemi Bu sistem gerçekten çok güzel düşünülmüş. Fakat bu seferde tivitırda (ben öyle diyorum) ki gibi "G.t var" diyenler çıkmazsa iyi... Bunlar haricinde pek aklıma gelen birşey yok açıkcası fakat aklıma geldikçe sistemin yenilenmesi ve güzelleşmesi açısından elimden geleni yapacağım. Güncelleme ve emekleriniz için minnettarım, teşekkürler.
 3. Verdiğiniz ara süresi bitince söyleyinde bizde ufaktan bir iki tane istekte bulunalım :)
 4. 2. sezonu çıkma ihtimali az değil, yok. Çünkü dediğin gibi novel 'den yapılmış bir anime ve çıkalıda fazlasıyla oldu bu yüzden dahada çıkmaz diye düşünüyorum ki öyle de zaten. Benim sürekli izleme nedenim animelere dahada bağlanma isteğim, sürekli dediysemde senede iki , üç defa yani o kadarda fazla değil :) Ona benzer bi sword art online yakındı, onun haricinde ona yakın bir anime bilmiyorum. Ya izlememişimdir yada listemde izleyeceklerimin arasındadır :)
 5. Ben Guilty Crown 'u çıktığı günden beridir "En kral anime" diyerek millete önermişimdir. İşin kötü tarafı Guilty Crown 'u herkes anlayamaz ve herkes sevemez ki ben gayet net anladım. Hatta bittikten bir süre sonra internette (Türkçe, ingilizce, japonca v.s.) 2. sezon çıkar mı, çıkacak mı diye araştırdım ki halen daha araştıran bir insanım. Ama Guilty Crown bana bir kere daha her güzel şeyin bir sonunun olduğunu gösterdi. Böyle bir konu açtığın için cidden tebrikler ve teşekkürler. İşin bir kötü tarafı daha var ve oda o kadar bağımlılık yaptı ki aklıma sahneleri geldikçe tekrardan indirip, tekrardan izliyorum ve sonra tekrardan siliyorum.
 6. Ben çeviri yapan grupları takip ediyorum. Onların online okuma sitesi oluyor yada batoto 'ya upload ediyorlar ordan okuyorum.
 7. Evet arkadaşlar konu hala güncel, şöyle vurmalı kırmalısından manga biliyorsanız çekinmeyin söyleyin. (1. sayfada ne tür olabileceği v.s. yazıyor)
 8. Aramıza hoş geldin aslan. İyi vakit geçirmen dilekleriyle, iyi forumlar.
 9. Sistemin mükemmelleşmesi için "SAVAŞ"

  1. Show previous comments  1 more
  2. Shu Reyiz

   Shu Reyiz

   Eski sistemin yürüyüşüne karşı savaş, itiraz edenlere açıklarını bildirmek, düzenlemelerin neleri halledebileceğini bildirmek v.s. Oraya en uygun kelime "Savaş" olurdu bende savaş yazdım hani öyle abartılacak bir şey değil :)

  3. Cold Dewil

   Cold Dewil

   Anladım :) Hani eksiklikler,aksaklıklıar her daim her sistemde bulunacakdır.Bunları en aza indirecekse buna "savaş" değil de "yenilik" kelimesi daha güzel uyar ;)

  4. Shu Reyiz

   Shu Reyiz

   Mükemmelden kastımda o zaten eksiklikleri aksaklıkları en aza indirmek. Savaş dememin nedenide buna itiraz edenler olacak, kabul etmeyenler olacak ki onlar bu açıklıkları kullanan, eksikliklerden yararlanan kişiler işte bu kelimenin kullanıldığı yer orası. Bir nevi bu sistem cahiliyet döneminden kalmış gibi ve bunu yenilemek, yenilemek için fikirler sunmak bizlerin görevi :)

 10. Çok dehşet olmuş harbiden tebrikler. Hakkını vermişsin yani. Eğer ciddi düşünürsen, manga çizimi konusunda falan senaryo konusunda elimden geldiğince sana destek olurum ;)
 11. Yokluğumda bir kaç velet ün yapmış sanırsam (: Bir gün kral geri döndüğünde tahtını dolu görürse başı dik bir şekilde oradan ayrılır. Çünkü daha güçlü bir imparatorluk kuracaktır.. -Kirito Shu

 12. Ohhh maşallah bu aralar spor animeleri çoğaldı. Güzel oldu yav. Birde futbol gelse şöyle tsubasa gibisinden tam olcakta neyse :D
 13. Yine mi ana karakter kız.. Abi nedense bu aralar gözüme çarpan movieler , animeler 'in ana karakteri genellikle kız oluyor.. Neyse hayırlısı diyelim. Umarım beklediğime değer..
 14. Aramıza hoş geldin. Umarım iyi geçiniriz... Keyifli forumlar..
 15. Beklediğim bayağı bir anime var. Lakin şu Savanna Game 2013 'te çıkacaktı diye hatırlıyorum. Yanlış mı hatırlıyorum ?
 16. Merhaba oğuzhan. Aramıza hoş geldin. Umarım iyi geçiniriz...
 17. Biz daha ilk sezonunu izleyemedik. Yarım bıraktılar sağolsunlar..
 18. Hayırlı olsun. Kayıt oldum. Birazdanda incelerim zaten. Fakat ilk görünümde çok az da olsa bana biraz karışık hissi verdi ama daha incelemedim yani sadece his :) İyi düşünmüşsün ve kapanmayacak olması iyi bir şey. Umarım ilerlersin ki ilerleyeceğine inanıyorum. Başarılar..
 19. Pufff.. Desenize bu kış çok sıkııcı geçecek.. Sword Art Online dışında beklediğim bir animenin bulunduğunu pek söyleyemem. Tek tesellim belki resimleri kötüdür konusu ve türü iyidir falan :lol:
 20. 8 milyon tanrı nedir be abi.. Oldu olacak Türkiyeyi tanrılar ülkesi yapaymış :D
 21. Abi çok merak ediyorum bu adamın yönettiği animelerde ana karakter neden hep kız oluyor... Bi kerede erkek yap canım. Nolcak sanki. Tch.. Güzel olacağa benziyor. Muhtemelen Aksiyon , Gizem , Korku üçlüsünden en az 2 'sinin olacağını tahmin ediyorum.. Hadi hayırlısı...
 22. Aramıza hoş geldin Berat. Umarım iyi geçiniriz. Yakın zamanda bas gitarınla çaldığın bir şarkıyı , Beat 'ın kaydını alıpta bizimle paylaşırsın inşallah :) İyi forumlar..
 23. Orda kastettiğim şey shounen animeler için geçerli değil zaten. Çerez olarak nitelendirdiğimiz animelerde olan şeyden bahsetmiştim aslında. Yani ne kadar çabalarsa çabalasın ondan güçlüsü , zekisi yada yeteneklisi olan 12 bölümlük animeler..
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.