Jump to content

Shu Reyiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

272
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Shu Reyiz kullanıcısının paylaşımları

1. Shu Reyiz

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Live Action Movie

Bak bende meraklandım şimdi iyi mi :ph34r: Sena 'yı inşallah sarışın , mavi gözlü , daşş bir hatun oynar hadi bağalım :D
  2. Shu Reyiz

2012 En iyi İlk 10 Anime

Alakası bile yok. Ben senin dediğini başka bir yere çekmedim. Sadece insanlar zevklerine göre oy verdikleri için yazdığın cümlenin mantıklı olmadığını belirttim o kadar. Ayrıca hala burada bu işin tartışmasını yapabiliyorsan helal olsun..
  3. Shu Reyiz

2012 En iyi İlk 10 Anime

Adamlar zevklere göre ödül veriyor zaten. Nasıl ayrı konu olabiliyor ? Kim neyi seviyorsa ona oy veriyor. Bunu daha önce sen söylemiştin. Öyle değil mi ?
  4. Shu Reyiz

Masashi Kishimoto'nun Yeni Mangası "Mario"

Mafya varsa süperdir :) Hadi hayırlısı ^_^
  5. Shu Reyiz

Anime ve manga çizimleri

Aslında Gantz 'ın çizimleri bilgisayardan yapılıyor. Yani zor da o kadar da değil :) Ayrıca bilgilendirme için teşekkürler. Birazcık daha ayrıntılı bir bilgi sunmanı bekleyeceğim ^_^
  6. Shu Reyiz

2012 En iyi İlk 10 Anime

Senin saygın olup olmaması senin kişiliğini gösterir. Ayrıca bu oylamalar Japonyada yapılıyor. Sen gelip T ürkiyede laf desen ne olacak ?? He en fazla ne olur bazı kişiler izlemeyip listeye aldıysa senin bu abartılı yorumlarına aldaranak izlemez. En fazla bu olabilir..
  7. Yav sen nasıl birisin anlamadım. Her yerde Sword Art Online 'yi eleştiriyorsun. SANANE ????? İzleyen izler , beğenen beğenir. Seni ilgilendiren konu yok burda. Sevmemişsindir 1 kere der geçersin de sen bu işi fazla abarttın..
  8. Shu Reyiz

2012 En iyi İlk 10 Anime

Hayırdır sen bu sıralamaya niye bu kadar taktın ki ? Hayır yani bir şeyler değiştirebileceğine falan mı inanıyorsun anlamış değilim...
  9. Shu Reyiz

2012 En iyi İlk 10 Anime

Sword Art Online 'nin 1. olma nedeni pek MMORPG şeklinde anime olmaması ve olanlarında dandik olması. Ayrıca sen nerden biliyorsun sadece Romantizm fetişlerinin izlediğin anket falan mı yaptın ? Yaptıysan bizimlede paylaş ona göre konuşalım... Final yapmasının sebebi zaten 25 bölüm sürecek olmasıydı. Novel nasılsa Animesi de öyle oldu. Sen hangi reyting 'den bahsediyorsun ??? 2. Oyun 'u anlamayanlar çok ondan o kadar düştü. Anlamadan yorum yapmanız , eleştiri yapmanız cidden çok kötü.. Birde üstüne Sword Art Online 'yi sadece Aksiyon için izleyenler var. Bu One Piece değil. Sadece Aksiyon , Macera yok. Sword Art Online hepsinin harmanlanmış hali. Oscarı falan bilmem ama Sword Art Online bu ödülü zaten HAK EDİYORDU. Bunlara ek olarak Sword Art Online 'nin Tokyo Anime Ödüllerinde , En iyi Tv Serisi , En iyi Orjinal Hikaye ödüllerini de aldığını hatırlatırım...
  10. Shu Reyiz

2012 En iyi İlk 10 Anime

Uyarı vermenin anlamını biliyor musun bilmiyorum fakat uyarı vermek 3. kez olduğunda banlanıyorsun bildiğim kadarıyla. Silmekten daha etkili yani ^^ Her ne kadar ilk 5'in ne kadar saçma olduğunu düşünsenizde hakkıyla kazandılar. Türkiyede olsun , Japonyada olsun hayran kitlesi çok olan animeler var orada. Sırf reklamdan 1. olan bir anime olsaydı bu dünyada Dragon Ball Z dünyanın en iyi animesi seçilirdi...
  11. Shu Reyiz

2012 En iyi İlk 10 Anime

Sonuçlar tıpkı düşündüğüm gibi ^^ Sword Art Online 1. :)
  12. Alejandro haklı. Başlık hatalı galiba. Güzel çizime sahip animeler gibisinden bir başlık daha iyi olurdu şahsen. Guilty Crown var. Tabi ki sorun güzel çizime sahip animeler ise.
  13. Shu Reyiz

Gantz Manga

Bence baştan başla. Hem daha iyi anlarsın hem daha çok eğlenceli gelir. Tabi senin seçimin ama bende baştan başladım. O yüzden diyorum :)
  14. Shu Reyiz

anime lakabınız

Denizci Melek :P
  15. Shu Reyiz

2013 Yaz Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Hadi be DxD gözümüz yollarda kaldı :wacko:
  16. Shu Reyiz

Benim garipler... Coming Soon :D

Ohooo sen ne çizmişsin öyle maşallah :) Çok güzel olmuş cidden. Çizimlerinin devamını bekliyorum :lol:
  17. 1. Sezonu 12 bölümdü. 12 bölümüde çevrilmiş. Eksik bölümler hangileri anlamış değilim. 1. Bölüm için teşekkürler. Ellerine sağlık. Devamını bekliyorum...
  18. Shu Reyiz

İtiraf Köşesi

Maşallah ne kadar çok sorunlu arkadaş varmış yav... (Sorunlu derken dertten falan bahsediyorum. Yanlış anlaşılmasın) Allah yardımcınız olsun ne diyim... İtiraf ediyim kavgayı çok severim. O insanı heycanlandırması falan çok güzel bir duygu. Anlatılmaz yaşanır yani. Hele ki senden güçlüyse ooooffff :D (Sadist falan olarak algılamayın beni keserim heee :D )
  19. Shu Reyiz

Noblesse [Manhwa]

Şuanda 279 da. Başlayacaklar başlamasın diyeyim. Bir çırpıda bitiyor günceli bekliyorsun sonra <_< Konusu dahil her şeyi çok güzel tasarlamışlar. Eksiği yok fazlası var diyebiliriz :) Ama illa ben günceli beklerim bir şeycikler olmaz diyen varsa hemen başlasın derim :lol:
  20. Shu Reyiz

Manga Tavsiyesi (Acill!!)

Güncelindeyim. Ayrıca en sevdiğim mangadır kendisi :)
  21. Shu Reyiz

Manga Tavsiyesi (Acill!!)

Tavsiyelerin güzel fakat onları pek sevmedim <_< Sırf Aksiyon olan bir manga veya anime 'yi hiç sevmiyorum. Eğer Aksiyon - Romantizm veyahutta Aksiyon - Okul türünden olan mangaları daha çok seviyorum. Yani onlar eğlenceli oluyor sırf Aksiyon içeren manga 'nın aksine... Uzun lafın kısası eğer Aksiyon - Romantizm , Aksiyon - Okul türlerinden bir manga biliyorsan onu söylersen sevinirim :)
  22. Shu Reyiz

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)'a OAD

Bende senin gibi düşünüyordum fakat bu gidişle çok spoiler yeriz biz... Bu yüzden 2. bölüm çıktığında başlamayı düşünüyorum. Yoksa herkesten spoiler yemeye başlayacağım... Bence sende başla. Senin için diyorum.
  23. Maşallah artık okul başlayınca çıkar :lol:
  24. Shu Reyiz

Attack on Titan’ın 2. Videosu

Yorum bölümünü falan mı karıştırdın bana mı öyle geliyor ?
  25. Shu Reyiz

Rütbe Güncellemesi

Adminlerin site için Avcı timi oluşturması gerekli. Bu avcı timlerinin banlama yetkileri olmalı. Flood yapanları ve fake hesapları temizleyen birileri olmalı yani. Yoksa bu site dahada batmaya devam eder. Adam üye olalı 1 ay olmadı 1.450 yorumu var. Gerisini siz düşünün...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.