Jump to content

Shu Reyiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

272
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Shu Reyiz kullanıcısının paylaşımları

1. Shu Reyiz

Ecchi FC [+18]

Öldünüz mü noldu la :D
  2. Hatsune Mix! 5. bölüm eklenmiştir. Hatsune Mix! MediaFire indir 5. bölüm 12 sayfadır. Son sayfa 'nın adını yanlış yazmışım. Eksik sayfa yoktur.
  3. Shu Reyiz

DANGO!!

Oha For <3 Bende bir deneyeyim bakalım aşçılığım iyidir ama buna yetecekmi bilemem... İnşallah yaparım :D Tarif içinde teşekkürler :)
  4. Shu Reyiz

MANGA TAVSİYESİ

Erdem sana en iyi 2 'li lerden 1 'ini söylemiş zaten :) Aksiyon - Çete - Dövüş gibi mangaları seviyorsan Sun-Ken-Rock - Beelzebub - Veritas - The Breaker. Doğaüstü - Aksiyon - Hayattan kesitler gibi mangaları seviyorsan Noblesse - Beelzebub. Spor mangası seviyorsan Slam Dunk. Bunlar geldi sadece aklıma. Ama daha fazlası gelirse yazacağımdan emin olabilirsin :)
  5. Shu Reyiz

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

Haklısın. Sword Art Online veletlerin değerlendirme yapabileceği bir anime olsaydı Türkiye , Amerika , Japonya gibi ülkelerde bu kadar tutulmaz. O yüzden boşuna laf yarışını girme onunla. Zararlı çıkarsın. Kendisi haklı çıkması için kendini keser o derece ruh hali bozuk birisidir. O yüzden fazla bulaşma.
  6. Shu Reyiz

Burası bir Tartışma bölümü değil. Boş boş konuşup neyin iyi neyin kötü olduğunu boşuna tartışmayın. Dünyada bulunan tüm Animeleri izledikten sonra eleştiri yapın. Ayrıca sırf siz beğenmediğiniz diye o Anime 'ye "Berbat" gibi terimler söyleyemezsiniz. Dediğim gibi Tartışma ortamı yaratmayın boş boşuna !
  7. Shu Reyiz

Ookami Kodomo no Ame to Yuki 'nun konusuna falan şimdi baktımda oldukça güzel konusu varmış. Listeye aldım :) Vallahi bravo diyorum. Orda bulunan 3 Animede ordaki yerini fazlasıyla hak ediyor. Özelliklede Sword Art Online...
  8. Yapabilirsen takipçin olur bayağı :) Benimde lideri olduğum bir çeviri grubum var. Edit de Çeviri de yardım lazım olursa mesaj at yardım edebileceğim her konuda yardım ederim. Kolay gelsin şimdiden :)
  9. Askıya almıştım. Animesiz kalırsam falan izlerim diye. Ama bunu okuduktan sonra hemen başlamaya karar verdim :lol: Teşekkürler.
  10. Shu Reyiz

MANGA

Türk bir mangaka zaten mevcut :) Ayrıca illa haftada 1 çıkartmalı diye birşey yok. Kısa tarzda yazar 2 bölümde bitirir toplu verir. Basit.
  11. Shu Reyiz

MANGA

Bro şimdi Manga Çeviri grubum olduğundan biraz aksatabilirim. Eğer sorun olmazsa beni yazar olarak alabilirsin :)
  12. Shu Reyiz

Sword Art Online Mangakasının Röportajı

Amacım kavga çıkarmak falan değil yani o yazdığını Adminde yazsa aynısını söylerdim. Amerika 'da anket falan mı yaptın nerden biliyorsun Amerika 'da Romantizm severlerinin bu kadar çok olduğunu ?
  13. Shu Reyiz

OreImo 2. Sezon Tanıtımı

Devamını beklediğim bir seriydi. Fakat bu seride de Romantizm bayağı geri planda olacak anlaşılan :huh: Neyse izleyip göreceğiz artık ne diyeyim :lol:
  14. Shu Reyiz

To LOVE-Ru Darkness’a Yeni Anime

Aynı düşüncedeyim zaten To Love Ru hayranlarının çoğu artık Lala 'ya alışmış ve onu sevmiş durumda. Bende dahil hemen hemen herkes Lala ile olsun istiyor :lol: Ama bekleyeceğiz. Neyi ne olacağını bilemeyiz. Mangaka herkese açık vermişti çünkü. Yani kesin bununla olur diye birşey söz konusu değil henüz :rolleyes:
  15. Shu Reyiz

To LOVE-Ru Darkness’a Yeni Anime

Diğer serileri bayağı bir iyiydi. Devamı gelmesi sevindirici bir haber. Animeye Harem ve Ecchi çok yakışıyordu. Arada da Aksiyon serpiştirmeleri daha da bir güzel yapıyordu. Yani uzun lafın kısası sevindirici bir haber :)
  16. Shu Reyiz

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Tabiki de Guilty Crown...
  17. Shu Reyiz

One Piece’e Kısa Bir Ara

Tek kelime "SANANE". Seni ilgilendiren bir konuya birşey demesen ölürsün. Bay kibir.
  18. Shu Reyiz

"Fairy Tail Anime to Continue" - Mashima

Fairy Tail Best hayranların güçlerini tazeleyecek. Bestden sonra 2. sezon yada devam 'ının çıkması muhtemel.
  19. Shu Reyiz

One Piece’e Kısa Bir Ara

Ben bana cevap verenlere yazıyorum sana mı yazdım ? Dünya senin etrafında dönmüyor kaç kere söylemem gerek bir türlü çözemedim...
  20. Shu Reyiz

Iron Man Animesi İddialı Geliyor

Iron-man 3 'de çıkacaktı bu aralar :lol: Sonuçta Iron-mandan bahsediyoruz. Boru değil. Tabikide iddaalı olacak :D
  21. Shu Reyiz

Ecchi FC [+18]

Rakip ?? Kör mü oldum yoksa o0. Erkekleri Ecchi konusunda kimse alt edemez sen raaad ol panpaaa
  22. Shu Reyiz

One Piece’e Kısa Bir Ara

Ne takıntılı insanlarsınız böyle. Espirisine denmiş birşeyi bu kadar takıntı yapıyorsunuz. Velet gibi davranmayın.
  23. Shu Reyiz

One Piece’e Kısa Bir Ara

Tartışma çıkaran yok. Onu ilk laf atana söyleyeceksin.
  24. Shu Reyiz

Gintama Filminden Önemli Bilgiler

Fairy Tail gibi bir animeyi bitirenler Gintama 'yı mı bitirmeyecekler... Tokyo Tv 'den hayır çıkmaz...
  25. Merhaba arkadaşlar. Ben AniManga ekibinin lideri Kirito Shu. Grubumuz Anime ve Manga çevirmenliği yapıyor. (Tabi Anime Çevirisi şuanlık yapılmıyor o başka :)) Sadece yarım kalan mangaları ve güzel mangaları 'n çevirisi 'ni yapıp hayranlarına sunmak istediğimiz bu yola 2 kişi olarak başladık. Çevirmen olarak ben , Editör olarak Sanelamasta. 8 - 9 kişi olduk. Ama Çevirmenlerin Gazabı 'na uğrayınca 4 kişi kaldık... Neyse boşkoy. Zaten fazla uzattım direk grubu tanıtayım. Ekibimiz ; Edit & Çevirmen ; Kirito Shu Sanelamasta Çevirmen ; Stpunch eMcX Editör ; Sanelamasta AniManga ekibi olarak elimizde bir kaç tane proje var. Bunlar ; Projeler ; Hatsune Mix! Gantz Gelecek Projeler ; High School Of The Dead Btooom! - Magi (2 'sinin arasında seçim yapmak dahaca nasip olmadı) İnşallah yaz 'a doğru da site açacağız. Allah nasip ederse. Biz 'i takip etmek isteyenler için site : AniManga Çevirmen ve Editör alımları açıktır. LÜTFEN İZİN ALMADAN SİTENİZDE PAYLAŞIM YAPMAYIN !!! ANLAYIŞINIZ İÇİN MÜTEŞEKKİR 'İM.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.