Jump to content

@serdar@

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

@serdar@ kullanıcısının paylaşımları

1. @serdar@

Bizim Visual Novel "görsel roman"ımız

pm alındı öncelikle undermine uzun uzun düşüncelerini bize yazdığın için çok memnun olduk gerçekçi düşünmen güzel öncelikle sana ve bu konuyu takip eden herkese biraz açıklama yapalım ve sorularını cevaplayalım Novelty 2010 dan buyana bir yol katetmedi başlangıçta kullanım kolaylığı konusunda bayaa parlak gözüküyordu ama devamı gelmedi biz onu kullanmıyoruz Tayrano script ile yazıyoruz java html gibi eklentileri kabul ediyor ve neredeyse her cihazda çalışabiliyor japon tabanlı ve çok kullanılıyor bu sıra http://tyrano.jp sitesinden demolarına falan bakabilirsin Tyrano Builder diye de bir yazılımları var bu kod tabanıyla çalışan biz bunu da satın aldık kod tabanlı çalışsak da bu yazılım geri bildirimleri ve ek özellikleriyle işi çok daha kolaylaştırıyor Steam başta olmak üzere pc ve mobilde bir çok platform da kullanıcıya sunacağız öncelikle sanırım bu insanları biraz çekingen hale getirmiş benim hatam büyük harflerle yazayım PROJEYE 0 DAN BAŞLAMIŞ DURUMDAYIZ pdf de yazan her şey doğrudur şu an oluşan katılımlarla kadrolaşmıyoruz ve başlayacağız şu anki durumumuzu özetlemem gerekirse katılımları kabul ediyoruz tanışıyoruz ve genel olarak proje üzerinde uzlaşıyoruz karakterlere falan gelirsek onlar hazır karakterler onları Manga Maker Comipo ile yapmıştım çizim değiller eğer konu da okuduysan geçici ilk sitemizin kapandığını yazıyordu bu da o sayfadaki tanıtım movelinden di işte o üç sanal karakter seninle vn hakkında konuşuyor ve projeden bahsediyordu sadece benim yaptığım bir şeydi yani bakın böle yapabiliyoruz diye gurubumuza bir isim bulduğumuzda ve gerekli kadroyu topladığımızda ilk yapmak istediğim gurup içim bir İnternet sitesi kurmak pdf de bu konuya uzunca değindim iletişime önem vereceğiz ayrıca sosyal medya hesaplarımızı da açacağız amatör projelerin duyulması için gereken en önemli şeyin takipçiler olduğunu farkındayım ama aceleye gerek yok vn ve türkiye konusunun farkındayız ve birkaç gündür konuştuğumuz meselelerden biri de bu neyse ki çevirmenimiz var ve iki yazarımızın da yabancı dili iyi biz bunu başından beri uluslar arası düşünüyoruz kadromuz ve katılım ihtiyaçlarımız konusunu yarın bi konuşup konuya ekleyeceğim bu arada ayakları yere basan mantıklı birini de aramızda görmek isteriz sen de takipçi değil bir parçası olursun başvurmayı bi düşün başvurunu aldık biz herkese açığız katılmak istersen ama sana şunun söylemek isterim eğer başarı istiyorsan elinden geleni öncelikle sen yapmalısın proje de başlangıç aşamasındayız şu an sadece konuşuyoruz ve plan yapıyoruz
  2. @serdar@

Bizim Visual Novel "görsel roman"ımız

proje işini düzene koyduktan sonra sizin için istediğiniz oyunu kırabilirim bana özel mesajla yollayın yeter arkadaşım sanırım bir terslik olmuş ama mesajın sisteme düşmemiş şu an denedim çalışıyor ama şu durumda gerçekten şüphe duydum her neye bana özel mesajla da ulaşabilirsin
  3. gerçekten iyi iş çıkartmışsın bende dijital müzik yapıyorum profilim https://soundcloud.com/retro-otaku
  4. Herkese merhabalar P-hanabi visual novel görsel roman oyunu yapmak isteyen bir avuç insanın toplanma yeri sizleri de aramızda görmekten mutlu olacağız proje için ayrıntılı bilgi bu pdf de TÜM PROJE METNİ BURADA! visuak novel görsel roman nedir bunu yapmak için neler gerekir ne konularda katılabilirsiniz proje nasıl işler hepsi metinde mevcut uzun ama okumak gerekli lütfen tümünü okuyun bir sitemiz ve tanıtım oyunumuz vardı fakat ücretsiz servislere güvenmek büyük hata oldu bizim için :S her neyse ki ben dün bir sayfa daha açtım ilki kadar kapsamlı değil ama en azından başvuru formu kusursuz çalışıyor :D yalnızca bu sitedeki forumdan başvuru kabul ediyoruz GEÇİCİ İNTERNET ADRESİMİZ ayrıca boş ama ilgilenirseniz sosyal medya hesaplarımız FACEBOOK SAYFAMIZ TWİTTER SAYFAMIZ
  5. @serdar@

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

bende uzun zaman önce bu işe merak sarmıştım gerçi o zamanlar pek önemsenmemesiydi her neyse size katılmak isterim nede olsa videodaki konuşmaları kısacak ses kayıtlarına efekt verecek birini arasınız diye düşünüyorum ilgilenirseniz ilk bölüme bir V2 yapabiliriz saygılarımla
  6. @serdar@

Ecchi FC [+18]

hentai için yaşım tutsa da echiden kopamadım bazıları sade ergen işi olsa da kaliteli olanlarını zevkle izlerim katılmak istiyorum yaz beni de listeye
  7. @serdar@

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum üyeler bu tarz konuları yalnızca mesaj sayısı kasmak için kullanıyor :lol:
  8. sakin millet!! birkaç gündür yoktum bu yarışma işleri unutulup gitmiştir diyordum ama işler iyice alevlenmiş forumda yeni olduğumu biliyorum fakat; üyeleri ve maalesef gurupları inceleme fırsatı buldum buna göre şu ara üyeler patlamaya hazır bomba gibi birbirlerine ısınıyorlar peki bu yarışma buna ortam olmalı mı aslında hayır ama insanlar bazı konularda haklı gözüküyor insanların diğer çalışmalara bakmaksızın kendi sevdikleri animeyi desteklemesi veya kendi arkadaş çevresinden birini seçmesi konusunda bir şey yapamayız bu özgürlükleri kısıtlamak olur ancak bu sorumsuzca bir davranış "onlar adına üzülürüm" sekiz bin bilmem kaç üyesi olan forumdan elli küsür oy çıkıyorsa oy kullananların daha özverili olmasını istemekten daha başka bir çaremiz olamaz aslında daha adil bir çözüm bulunabilir bu adminlerin işi ve ben onlara bu tarz işleri tarif edecek bir konumda değilim kimsede değildir eğer otorite ve yönetime sahip olmak gerekirse bu adil olmayı da gerektirir şahsi görüşüm oylamanın yeterince adil bir sistem olmadığı oylama sistemine güvenim tam o konuda yönetimin bir şeyler yaptığını düşünmüyorum "rakamlar vs olarak" ve yarışmada 2 "biri bana ait" oy almanın avantajı ile bunları yazıyorum yani liderliğe falan yakın olmadığım için konuyu saptırmak vs amacım yok onu demeye çalışıyorum şu an yarışmada olduğum için bunu belirtmek zorunda hissediyorum kendimi üslerimiz umarım bir daha kine bir çözüm bulurlar şimdilik sakin olmaktan başka bir şey gerekmiyor ortamı germek bir şeyi değiştirmeyecektir saygılarımla
  9. @serdar@

Kamisama no Memochou amv

teşekkür ederim
  10. her iki gurupa da 1er oy kullanabiliyorsun sanırım yarışma iki tur olacakiki gurubun birincileri kapışacak
  11. telif hakkı nedeni ile amv mi silen youtube nedeni ile farklı sitelere upload etmek zorunda kaldım ama hala yarışmaya katılmak istiyorum buna tolerans gösterirseniz sevinirim bilginize özel mesaj olarak atamadım burdan okursun ayrıca adminlere ö.m. atamnamakta ayrı bi acayiplik
  12. farklı sitelere upload ettim umarım yarışmaya kabul edilir durum belli sonuçta
  13. bende yarışmaya katılıyorum işte bu video ile amv konumun linkli bu burda kimse paylaşmamış bende öyle yapıyorum oradan izlersiniz artık alt yazı tartışmaları olmuş bende iyi ki konuşma geçen yerleri animeou dan indirdiğim anime ile yapmışım diğer sahneleri alt yazısız oldun diye çok uğraştım taa başka başka video sitelerinden bulup indirdim bölümleri video geçiş ve animasyon tarafından zayıf da olsa sahne seçimi ve Türkçe müzik kullanmaya güveniyorum umarım seversinşiz
  14. umarım seversiniz en azından bir alternatif olur gibime geliyorilk amv çalışmam bu yüzden gözüm pek yükseklerde değil ancak iddalıyım tabibekleyip göreceğizhttp-~~-//youtu.be/CO1nw8IJSH0lanet olsun ki youtube yaptı yapacağını bende alternetif sitelere yüklemek zorunda kaldımbuyurun izleyinKLER ALTERNATİF LİNKLER daliymoti http://www.dailymoti...ms#.UOGPwOTZZyI vimple http://vimple.ru/570...21317be39feedae
  15. örnek videoya bakarsak ve bu sitenin de bir sürü altyazı video düzenliyicisi falan üyesi olduğunu düşünürsek bu konuda bayağa dişli rakiblerimiz olacak rekabeti severim bakalım ne olacak önce bi program ayarlıyayım da :D
  16. şu yarışmaya katılmak için program dvd mi çıkarttım taktım ama Corel VideoStudio Pro X3 kuramadım normalde çalışırdı ama şimdi olmadı işte adobenin yazılımların dan da hiç anlamıyorum afterefeck de kullanamıyorum bu yüzden moviemaker de çok basit gelio e yarışma sonuçta bana hafif ama etkili bişey bir video düzenleme programı önerin lütfen saygılarımla movide makerden özellikli 1gb den düşük boyutlu ve ful olursa dadından yenmez
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.