Jump to content

MinatoNamikaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

103
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

MinatoNamikaze kullanıcısının paylaşımları

1. çok komik anime ya gül gül ölüyom :D
  2. MinatoNamikaze

Rozen Maiden Sona Eriyor

animesinide baya sevmiştim manga okumam ben ama anime inşl. devam eder :)
  3. işler ilginçleşmeye başlıyor alaaddin bakalım neler yapıcak yeni büyülerde öğrenir daha güçlü olur inşl. :)
  4. MinatoNamikaze

Uchiha Kardeşlere Özel Anime

güzel olur heralde şöyle abi kardeş yaptıkları iyi şeyleri gösterseler herkese örnek olur hem fenada olmaz hani :)
  5. çok güzel olucak 2.sezon özellike isimleri söyledikleri zaman bitiyorum ya :D türk isimlerini acayip hoş telaffuz ediyor japonlar :)
  6. :huh: 25 bölümlük bir animede kimse kusura bakmasında o kült dediğin animenin yerini asla tutamaz B)
  7. animeyi ilk izlediğimde dedim güzel bişi çıkıcak başları gayet güzel ortalarında ise bi güven problemleri bi insanları hiç bişeymi gibi katletme şeyleri böyle animeler pek tarzım olmasada 23 24. bölüme kadar gelmiş bulundum :) ve hikayede aşırı bir güvensizlik var en azından 2.sezon çıkıcaksa 1.sezonun kasvetli havası değişmeli bence diğer animelerdeki gibi şaşıramıyorum bu animede farklı birşeyler var yani neyse :)
  8. MinatoNamikaze

Gintama Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

bu son değildir heralde sevilen bir seri mizah eğlence açısından :D en azından süper bir anime inşl. devam eder :)
  9. MinatoNamikaze

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

animenin ismi naruto zaten naruto shippudendi şimdide naruto xxxxx yanına bişey daha gelir alın size anime :=)
  10. MinatoNamikaze

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

narutodan başka kim olabilirki yada sasuke olabilir
  11. narutodaki fiilerde çoğu kişinin geçmişini gösterdiler , onepiece dede öyle izlemişsen tabi luffy ile ace in nasıl tanışdığını falan gösteren fiil bölümler vardı yani ben genelde izliyorum izleyip izlememek size kalmış :)
  12. fiiller iyi bence onları izlemeden geçmişte neler olduğunu anlayamassınız dragonball mesela direk z den başlasan ne anlıcan
  13. dark flame master ekranlarda he güzel haber :)
  14. sana katılmıyorum dostum bence final iyiydi 3.sezona bağlıcaklar işi işde bunlarda onun ön gösterimi gibi bişey olucak heralde
  15. ef - a tale of memories tsubasa cronicle naruto one piece falan ostlar olsun open ler olsun baya iyi buluyorum he birde magi var :)
  16. MinatoNamikaze

Magi Devam Edecek

güzel haber bu sevdiğim animelerden birisi şarkıları hele çok güzel yapmışlar baya bir emek harcanmış gerçekten devam etmesi güzel :)
  17. MinatoNamikaze

Bleach’siz 1 Yılın Ardından

beklemeye devam edicez ben yaşlansamda çok işim olsada nerede olursam olayım çıkınca izlicem inşl çıkar diyelim :)
  18. MinatoNamikaze

Minato Namikaze FC (53 Üye)

benide eklermisin kardeş
  19. MinatoNamikaze

Fairy Tail Sona Eriyor!

50 tane şirket varya nasıl bulamıyorlar böyle animelere destek sponsor falan sahip çıkmıyorlar abi ya gintama falanda bitmese bari :S
  20. MinatoNamikaze

Nobuta Wo Produce

süper dizi ya izlemeyen varsa izlesin diyorum :D
  21. MinatoNamikaze

Romantizm Sevenlere “Hal”

çok güzele benziyor çıkarsa izleriz bilgilendirme için teşekkürler
  22. MinatoNamikaze

Japonya Gezimiz o.O

2 anime izlediniz die japonyayamı gidilir hem daha yaşınız küçük kendimden örnek veriyorum geçen gün sakaryaya gittim kayboluyordum yani türkiye bide siz diyorsunuz japonya abi bırakın bu işleri ya :)
  23. Fairy tail lisannanın hikayesinde duygulanmışdım birde natsunun yalnız kaldığı zamanlar clannad after story anlatılmaz yaşanır hacı. naruto ilk başlarda garibimi canavar falan die dışlıyorlardı orda bi için burkulmuşdu narutoshippuden nagato ya üzülmüşdüm one piece Portgas D. Ace
  24. MinatoNamikaze

Minato, Tsunade'nin oğlu diyorlar ya... :)

bişeymi demeye çalışıorsun bro :) ?
  25. MinatoNamikaze

2013 Mart Ayında Yayımlanacak Animeler

güzel animeler var kaichou wa maid sama 2.sezon falan güzel olur :) bekliycez
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.