Jump to content

MinatoNamikaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

103
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

MinatoNamikaze kullanıcısının paylaşımları

1. Hemde nasıl önce bi dalasım geliyor ama neyse diyorum anime çizgi film değildir Japon geleneğidir hıh :D
  2. MinatoNamikaze

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1) OnePiece MonkeyD.Luffy 2) OnePiece Zoro 3) Naruto 4) Naruto Nagato 5)Toradora Ryuuji & Taiga 6) Bleach İchigo 7) FairyTail Natsu & Happy 8) OnePiece Shanks 9) Gintama Gintoki 10) Naruto MinatoNamikaze
  3. MinatoNamikaze

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Hinata -Her zaman seni takip ettim... Sana yetişmeye çalıştım... Hep seninle konuşmak istedim... Hep seninle olmak istedim... Beni değiştirdin... Gülümseyişin beni kurtardı... Bu yüzden seni korumak için ölmekten korkmuyorum... ........ÇÜNKÜ BEN........ ........SENİ SEVİYORUM......... "İnsanlar incindiklerinde nefret etmeyi öğrenirler... insanlar başkalarını incittiklerinde nefret edilirler ve suçlulukla dolarlar fakat bu acıyı bilmek, insanların nazik olmasını sağlar. Acı, insanları büyümesini sağlar... ve nasıl büyüdüğün sana kalmış" Jiraiya
  4. MinatoNamikaze

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

18 ama 3 gün sonra doğum günüm sen 19 de gitsin animeye devam :)
  5. MinatoNamikaze

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

merhabalar sıralamak gerikse ; 1)Bleach Aizen ulquiorra 2)OnePiece Akainu 3)Naruto & Shippuden Kabuto Özelliklede Çevirdiği akıl oyunlarında deli oluyom :angry: 4)sukitte ii na yo megumi Daha varda akıla gelmedi :blink:
  6. MinatoNamikaze

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Merhablar ilk baş resim önemli bence diğer bir şey konusu onu açmam gerekirse hani böyle serseri diye tabir edilen tipler vardırya aslında kimseye bulaşmayan ama bir nedenden ötürü serseri damgası yemiş örnek (Ryuuji vardı toradora) hiç arkadaşı olmayan arkadaş arama çabasında falan böyle konularda olanlar daha çok ilgimi çekiyor tabi dövüş olanlarda ayrı bir ilgimi çekiyor ama geneli romantik animeler :)
  7. MinatoNamikaze

Fairy Tail güzeli sizce kim?

1)Erza 2)lucy 3)Lisanna
  8. MinatoNamikaze

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

natsu , erza , gray
  9. MinatoNamikaze

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Merhabalar :D OnePiece Luffy & Zoro Bleach ichigo & Zangetsu Naruto & Kakashi & Jiraiya & Minato & Konohamaru & Bee Magi & Ali Baba & Alaaddin
  10. MinatoNamikaze

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

fairy tail 106
  11. 1.Toradora Ryuuji-Taiga 2.Naruto-Hinata 3.Fairy Tail Natsu-Lisanna 4.Bleach İchigo-Orihime 5.Historys Strongest Disciple Kenichi Kenichi-Miu
  12. MinatoNamikaze

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Fairy Tail 87.bölüm ve Anime arayışları başlıycak gibi :)
  13. Bence OnePiece dir ama 500+ bölüm ilk başlayan birine göre çok gelebilir onun yerine romantik tarzı animeler iyi gelebilir Sukitte ii na yo Toradora falan daha iyi olabilir :)
  14. MinatoNamikaze

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

One Piece , Naruto , Bleach , Fairy Tail , Gintama :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.