Jump to content

Gray

Üyeler
  • İçerik sayısı

45
  • Son ziyareti

Gray kullanıcısının paylaşımları

1. Gray

Studio ??

Mep ne bi türlü bulamadım ama olsun senle olalım mı ? :D gerçi beni beğenmeyebilirsin amvlerim okadarda güzel değil :7
  2. Gray

Ölü mü burası !? Biraz canlandıralım hadi kopma vakti :D

Kakashi-sensei o transtition'un ismi ne ?
  3. Konu ölü gibi ya hadi canlanın :D http://www.youtube.com/watch?v=2UM0_NxWgVk
  4. Gray

Studio ??

Arkadaşlar Youtube'da birsürü güzel videolar görüyoruz ve bunları tek bir kişi yapmıyor birden fazla kişi yapıyor.Bunların bir olduğu (yere vs) ''Studio'' adı veriliyor.Atıyorum 3 kişi Dark Blade Studio diye bir studio kuruyorsa 3 kişi bir amv yapıp amvyi güzelleştiriyor. Örnek: Biri Temelini atıyor. Biri editliyor (efekt falan ekliyor) Diğeride düzenliyor. Bu sayede mükkemmel bir şey ortaya çıkabiliyor. Böyle Studio kurmak isteyen boş zamanları varsa da mediafire gibi yerlere upload ediyorlar ve düzenleyecek kişiye indirmesi için linkini veriyor. Böyle Studio kurmak isteyen var mı ?? (söyliyim ben temelciyim editlemem kötü :D)
  5. Gray

Taze taze sıcak sıcak amv :)

Amacım Altyazıyı gizlemekti :D ama olsun önemli olan bişi bulamadım güzel demen güzel :DD
  6. Bazı hatalar var ama olsun önemli olan bu AMV konusunu yaşatmak :D kimse konu açmazsa noluy buyalar :( ALLAH korusun :D Neyse Tokyo TV/Youtube engellemediyse iyi seyirler... http://www.youtube.com/watch?v=T_pI2gP6pBo&list=UUBJQEMHCIStXtyMcmUY7eIw&index=1
  7. Gray

Mecha AMV | Pushover

O where you going leri nasıl yaptın ya bbana öğreeeet :D bi eğitim videosu falan koy ya :D
  8. Gray

Yine ben :DD

Arkadaşlar bu AMV bölümü açıldığında kendi kendime dediğim artık yaptığım bütün amvleri burda yayınlayacağım diye çünkü fikriniz benim için çok önemli ona göre editliyorum.Not:Bu videomda fazla uğraşmadım sadece bu temel benim için temel olarak iyimi ve öneriler lazım yorumlarınız bekliyorum :) http://www.youtube.com/watch?v=rnbUQJIIKI0 :P :D :) ;) :)
  9. Gray

[Mini AMV] Sasuke

Güzel olmuş (Y)
  10. Gray

Hyouka AMV | Trouble

Sensei çözemediğim bişi var ya :D o uzun turuncu çubuklar varya amv yaparken (Frame'idi galiba) onlar ne işe yarıyo ? her güzel amv de onlar var :P
  11. Gray

Fairy Tail AMV - :)

Tamam sensei :P
  12. Gray

böyle yapsam müziği olurmu ? Kakashi-sensei :D
  13. Gray

OF -.-
  14. Gray

(Arkidişler) Görüntü kalitesi o kadarda iyi olmayabilir ama ben videoyu yaparken çok eğlendim umarım sizde beğenirsiniz :) Not:AMV yaklaşık 2:26 dakikadır Mirajane'in konuşması çok güzel olduğu için orayı uzattım iyi seyirler :) :D :lol: :P ; http://www.youtube.com/watch?v=1HOtfqovMIs&list=UUBJQEMHCIStXtyMcmUY7eIw&index=1
  15. Gray

Natsu No Sora AMV [Ore Ska Band - Jitensha]

Kıskanmıyorum -_- :D
  16. Gray

Sword Art Online Mangakasının Röportajı

Ne zaman açıklama yapılcak 2. sezon için biliyormusunuz ?
  17. Gray

Test Yaptım Fairy Tail

teşekkürler :3 öneri varsa alabilirim
  18. evet bende Sony kullanıcısıyım ama efectlerde sorun yaşayabiliyorum neyse özelden konuşalım :D
  19. Çok güzelde ben böyle pek sevmem ama normal bakılırsa Harikanında üstünde bişi :D banada öğretebilirsin istersen yani özelden mözelden :D
  20. Gray

Yeni Amv'm

Bence o programı kullanma Sony Vegas Pro 11.0 kullan çünkü vidonun ortasında yazı çıkartıyor o da hiç hoş olmuyor bence ;) Birde Youtube'da Türkler'den çok ingiliz amerikalılar falan var o yüzden müzik Türkçe olduğu için fazla izlenmeyebilir youtube da. :blink:
  21. Gray

[AMV] Harlem Shake - One Piece Version

30 saniye kuralı sadece videonuzdan para kazanmak istiyorsanız geçerlidir ;) Yani videoyu eğlence amaçlı yaptıysanız para kazanma amaçlı değilse videoyu isterseniz 1 saat bile yapabilirsiniz.Ama para kazanmak istiyorsanız ve müziği veya bölümü/resimi başkasından aldıysanız tespit ediliyor ve para kazanmanız iptal ediliyor. Bence çok saçma bi uygulama :D ^_^ Umarım yardımcı olmuşumdur. ;)
  22. Gray

Test Yaptım Fairy Tail

Saol ! :lol: Arkadaş ekle istersen :rolleyes:
  23. Gray

Test Yaptım Fairy Tail

Sesleri düzeltebilirim yorumun için teşekkürler devamında sesleri biraz daha yükselteceğim inan :) Bu arada imzan çok cix :D :lol:
  24. Gray

Test Yaptım Fairy Tail

benceede :D yanlız altyazı türkçemi olcak ingilizcemi ? :huh:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.