Jump to content

Elric

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Elric kullanıcısının paylaşımları

1. Elric

Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?

kısacası Vocaloid ^^ ayrıca sesi tağamen pc oramında yapılmıyor. Bir insanın sesinin örneğinden faydalanılıyor ki gerçeğe benzesin.
  2. Elric

Rütbe Derecelendirme

ya benim görüşüm biraz farklı. bir animeden alınan rütbeler paylaşılmasın lütfen. nedeni şu tabii ki sizin gönderilerinize de saygım var ama benim görüşüme göre herkes bir anime hakkında aynı şeyi düşünmüyor. örneğin gennin vb. rütbeler Naruto'ya ait. ve bu şekilde gönderiler de paylaşılmış. Ama çocu kişi olsa da bazı kişiler Naruto Fan'ı değil. Bu yüzden ben bu şekilde olacak rütbeleri sağlıklı bulmuyoruum.
  3. Elric

Rütbe Derecelendirme

ben de bunu pek beğenmedim. ama bu da bir önerim.
  4. Elric

Rütbe Derecelendirme

onu anlatmadım. diyelim ki birinin nick'i (kendiminkinden örnek) Elric- Elric-kun,Elric-san gibi oluyor. yani ekler seviyeyi belirliyor. bence bir zorluk yok. Sadece Nick'e ek eklenicek. ayrıca rütbe gösterilmeyecek.
  5. hayatımda hiç amv yapmadım :D ek olarak bir "teklonoji özürlüsüyüm" ama denemeye çalışıcam en azından 1 tane ile katılırım artık.
  6. Elric

Fan Art Çizimlerim

Edward'ım süper olmuş ^^
  7. Elric

Rütbe Derecelendirme

ben herkesin Naruto Fan'ı olmadığını bildiğim için pek uygun bulmadım açıkçası
  8. Elric

Rütbe Derecelendirme

Ve bu da son önerim; 0-100> AnimeFan 100-500> Animesever 500-999>This is Anime ! 999-199> I'm Otaku...
  9. Elric

Rütbe Derecelendirme

diğer önerim ise; 0-100>(Nick)-kun/chan 100-500>(Nick)-san 500-999>Otaku-san 999-1999>(Nick)-sama Admin>Otaku-sama/Drector/Mr.-Mrs.-sama
  10. Elric

Rütbe Derecelendirme

0-49> Animeci Üye 51-99> Animesever 101-499> AnimeFan 501-999> Otaku Yolunda 1001-1999>Otaku 2001-2999> Otaku Master Admin> Anime King/Queen He/She is Otaku
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.