Jump to content
×
×
 • Create New...

Hospahtan

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

About Hospahtan

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 07/07/1985

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  İstanbul
 • İlgi :
  *************(-_-)****************
 1. Heyecanlı heyecanlı siteye FT için girip bunu okuyunca 70'lik dedeler gibi; "Ah kalbiiiim" diyerek yere yığılıp ölesim geldi. Bu ne ya! Eskiden Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri anime izlemek için can atardım. Hayatımdaki bütün stresi sıkıntı bu günler ile kolayca atlatırdım. Salı günü gitti. 30 sonra cumartesi günü heyecamında gidiyor. Yakında Perşembe'nin de son bulacağı açıklandı. EEE bana ne kalacak. Stres ve 6 gün boyunca uğraşacağım bir sürü kara cahil laf anlamaz adamın yarattığı sıkıntı. Bunca dert tasa sadece 1 pazar günü ile geçmez arkadaş. Geçmez!
 2. Bölüm tamamda Zaraki Kenpachi acaba kılıcı ile şimdiki hali ile konuşabilecek mi? Bu haftaki bölümü iple çekiyorum. Bu ara da Bleach animesinde en süper karakter Zaraki Kenpachi :D
 3. Neyse doğum günü kutlama bölümü olduğu için konuyu tekrar aynı yerlere getirelim :D Yıllarca önce bugün dünyaya gözlerini açan herkesin doğum günü kutlu olsun :D
 4. Mangaya uygun giden bir anime olması nedeniyle çok şanslıyız fakat manganın gelecek bölümlerinde ne olacağı belli değil. Eğer Sasuke gerçekten 1.Hokage'nin sözlerine katılırsa Naruto gibi iyi biri olabilir fakat olduğu gibi kalıp köyden ve herkesten intikam alma yoluna gidebilir. Şu an için Sasuke'nin ne yapacağı belli değil.
 5. Kusura bakma. Fazla anime izlediğim bir andı. Algılama problemi yaşamışım resmen :D
 6. Benim gördüğüm son karar yorumların olduğu yerin sağındaki beğen ya da beğenme tuşuna basıp rütbelendirmeye bir nebze düzenleme getirme yönünde olmuş ama adamlar her bölüme aynı yorumu yapıp bir de rütbe sahibi. Pek bir işe yaradığını söyleyemem.
 7. Kimse kusura bakmasın ama yorumları beğen tuşuna basan kaç kişi var? Onuda geçtim yorumları okuyan kaç kişi var? Onu da geçtim yorumlara bu şekilde bir rütbe neden geldi? Eğer sorun Argo, Hakaret, Flood, Spoiler ve Erotik Paylaşımlar ise sadece beğenme tuşuna basarak ilgili kullanıcıyı ceza işlemi yapılacak olan inceleme sonucu gelse daha doğru değilmiydi? Bir süredir yazılan yorumlara bakıyorum. Hep aynı yorumları yapmış arkadaşlarda sevile üye, daimi üye, Otaku üye, diye yazılar duruyor. Her bölüme aynı yazı yazmak flood değil mi? Değilse ne oluyor? Buna yorum denir mi? Birde yorumlara rütbe verilmese olmaz mı? Bir de tutup bunları şimdi rapor mu? Etmemiz lazım.
 8. Bence çok saçma. Bence kimse Dante'nin saçının neden beyazladığını falan da düşünmemiştir. Mevcut konsepte yeni birşeyler üretemeyince geçmişi ile ilgili birşeyler üretmeye ve başarısızlığı daha alt seviye de tutmaya çalışmışlar gibi geliyor.
 9. Dedektif Konan'ın ben küçükken türk kanallarında bir kaç bölümünü izlemiştim. Gayet güzeldi. Fakat şunu söylemem lazım çocuk anmeleri, ergen-yetişkin animeleri Japonyada ayrılarak izlenirken dünyanın geri kalanında çizgi film diye tabir edilip bunu çocuklar izler mantağı hakim. Ben 28 yaşındayım ilgilimi çeken her çeşit animeyi kısıtlamadan izliyorum fakat çoğu yaşıtım çizgi film olarak değerlendiriyor. Bence ana faktör bu.
 10. Gerçketen süper bir şey olurdu. Naruto'nun gerçekten böyle bir soya sahip olması şuanki soy ağacıda dikkate alınırsa efsani bir hokage olur aslında. Tabi bence büyük eksiklikler de yok değil hani. Ama Naruto'nun 1. hokage kolyesini alma sebebi tamamiyle farklı mesala. İlgili bölümde kardeşi ve sevdiği adamın hokege olma inancını Naruto'da görmesi, 1. kolyesinin Naruto'ya verilmesini sağlamıştı. Ayrıca ilgili bölümlerde Naruto, Tsunade'nin çok yaşlı olduğunu öğrenmesi üzerine ilk başta dalga geçme amacıyla daha sonra büyüğüne olan bir sevgi amacıyla babanne demeye balşıyor. Tsunade'nin ve Jiraya'nın köyü terketmesi tamamiyle tesadüf. Ninja savaşlarından sonra Jiraya'nın sürekli istihbarat yapmaya başladığı bir gerçek.Tsunade ise kardeşinin ve sevgilisinin ölmesinden ötürü yıkılmış durumda köye olan inancı kalmamıştı. Bunlar gitmeleri için yeterli sebepler. Ayrıca hatırlayacak olursanın hokage olmak istememişti. Zoraki oldu. Kısaca bu tezleri çürütmek isterseniz tekrar bölümleri ve mangayı dikkatlice okuyun derim. 1 veya 2 tanesi hariç bahse konu anne-çocuk ve torun olma durumlarını ortadan kaldırabilirsiniz :P
 11. Ben bu kadar çok Hinata hayranı olacğaını düşünmemiştim :D
 12. Konu çok eski kapanmış. Açmanın bir getiri olmaz. Kaldı ki geri gelse bile saga modu Naruto'nun saga moduna bile yetişemez. Yani geri getirilmesi saçma olur.
 13. D.Gray Man'ın Mangakası sağlık problemleri var. Sağlık sorunları nedeniyle manga aylık çıkıyor. Fakat ara ara durumu ciddileşince bu süre biraz daha uzayabiliyor. Bende geçtiğimiz yazın ortasında neden böyle olmuş diye merak edip araştırma yapmıştım oradan biliyorum. Mangaka nadir ve ciddi olan bir kaç enfeksiyon geçirdi. Ayrıca bu enfeksiyonlar yüzünden bazı operasyonlarda olmuş. Bu sebeple ara ara mangada bu şekilde geçikmeler olabiliyor.
 14. Dragon Ball'a tekrar başladım. Şimdiilik 291. sayıya geldim. Bakalım bir kaç saat sonra büyük ihitimal bitecek

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.