Jump to content

Ferdox

Üyeler
  • İçerik sayısı

34
  • Son ziyareti

Ferdox kullanıcısının paylaşımları

1. animeleri sadece japonlar yapsın :angry: :mellow: :mellow:
  2. Ferdox

Blade&Soul Anime Oluyor

oyununu oynayamadığım için gözüm dolmuştu :(
  3. Yaşasın çok güzel bir manga herkese tavsiye ederim animesi çıkmasıda isabet olmuş çok çok çok güzeldir.
  4. en sevdiğim animelerden biri madem mangası bitiyor okuyalım ne yapalım animesi çıkmaz nasıl olsa :/
  5. Bleach'in geleceğinden hiç şüphem yoktu bu kadar güzel bir animeyi devam ettirmemek biraz mantıksız olurdu. :D +ara verip Fill vermemeside gayet iyiydi. fill verip sıkacağına 2 sezon'la yapmayı tercih etti. (bence) :)
  6. Ferdox

Pupa Animesi Ertelendi

trailer'ı izlemek bile korkuttu izlenmiycekler lsitesine attım. :D manyak kız yedi laa :D
  7. super sonica cosplay dünyasında iyi bir yeri var sırf o yüzden izlenir.pek ilgimi çekmesede.
  8. japonyada herkes izliyor qq onlara bir şey olmuyor bizim çocukların beyninde mi bir şey var acaba .d .d.d.d
  9. Ferdox

Anime Reyting Rekoru Kırıldı

hiç şaşırmadım Bleach'ı görünce.
  10. Ferdox

Bleach’e Müthiş Anime

bleach ve anime knousunu görünce tüylerim diken diken oldu. ahh.... bleach ahh.... ömrümü yedin ;(
  11. Ferdox

Anime&Manga Türleri ve Bilinmesi Gerekenler

bilmediğim 1 kaç kelime varmış güzel paylaşım teşekkürler :)
  12. haha çok sevdiğim bir seriydi :)
  13. http://www.turkanime.tv/anime-detay/Saki
  14. Girl Bravo First Season! bunuda çevirseniz iyi olurdu :)
  15. Ferdox

1 HAZİRAN 2013 İZMİR KOTO KONSERİ

ankarada olsa giderdim + benim arkilerde odun yani mecbur tek başımıza :D :D :D
  16. Yer imlerine aldım. boş zamanımda öğrenmeye başlıycam anime izlemek için lazım oluyor ve japoncadersleri.com'da gayet faydalı site :)
  17. Ferdox

Nobunagun

işin içinde oda nobunaga varsa izlerim :)
  18. ORE TACHİ WA TSUBASA WA NAİ serisini çevircekti shınıgamıkhan ama daha çeviriyi almadı çevirmek isteyen çevirmenlere sesleniyorum pişman olmassınız izleyince sizde görceksiniz ainmenin güzelliğini talep çok :)
  19. izlemeyi düşündüğüm ainmelerdendi 2 sezon tammalanıncai zlerim bu haber iyi oldu :) bu arada 1 sezonu izliycektim çevirmenler sağolsun 1 sezonun çevirisini beklettiler bayaa izlemeyide ertelemiştim :angry:
  20. kız RUHLARIN KAÇIŞI'îndaki karaktere ve Heıde'deki karaktere benziyor :) güzel miyki acaba ??
  21. Ferdox

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Live Action Movie

sevdiğim serilerden birisiydi :)
  22. Ferdox

Yaz 2013 Anime Bültenleri

Devil Survivor 2 The Animation, Hyakka Ryouran: Samurai Bride, Ore no Imouto 2, Shingeki no Kyojin :)
  23. Ferdox

2012 En iyi İlk 10 Anime

yarısını izledim yarısınıda sonraya bırakmışitım :) offf offf güzel animeler tek tek bitiyor :s : :|
  24. Ferdox

Kiniro Mozaic Anime Oluyor

biraz yuri tarzı gibi ecchi diye sevinmeyin yuri candır :D hem :D
  25. Ferdox

Blood Lad Animeye Uyarlanıyor.

absürt komedi var gibi işallah güzeldir :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.