Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

free word kullanıcısının paylaşımları

1. shiplememi yazıyım buraya ilk bakışta bu çiftleri istedim sadfg Ayumi Santa X Takeru Hibiya Nozomi Kamiya X Aki Tezuka Marin Tachibana X Yoshito Kimura
  2. free word

Son Evangelion Filminin Adı Ne Olacak?

bu seride karışık giden serilerden mi :D onu geçtim bunun hangi filmine kadar izleyip sonra seriyi izleyeceğim buna bir açıklık getirirmisin :D
  3. Son Evangelion Filminin Adı Duyuruldu Pek çok anime severin mutlaka izlenmesi gerekenler listesine eklediği 1995 yapımı Neon Genesis Evangelion’un rebootu* olarak hayata geçirilen Evangelion filmleri serisi Evangelion Shin Gekijōban’ın(Rebuilt of Evangelion) 2015 yılında çıkması planlanan son filmine verilecek isim, üç numara Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo’nun Japonya’daki son gösteriminde yayımlanan görselleri ile ortaya çıktı. Daha sonra yeni film için hazırlanan internet sayfasında da paylaşılan görsellere göre Evangelion Shin Gekijōban serisinin son halkasına Evangelion 3.0+1.0 ismi verildi. Evangelion Shin Gekijōban serisi, 2007 yılında Evangelion Shin Gekijōban: Jo (Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone) ile yolculuğuna başlamış, macera 2009 yılında onu takip eden Evangelion Shin Gekijōban: Ha (Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance) ile devam etmişti. Üçüncü film Evangelion Shin Gekijouban: Kyuu “Q“ (Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo)‘ün ardından gelecek dördüncü film için ise 2012 yılında açıklanan isim Shin Evangerion Gekijoban:|| olmuştu ve muhtemel çıkış yılı olarak 2013 öngörülmüştü. Yeni isme dair buna benzer bir görsel ağustos ayında Kamakura, Bonbori Festivali’nde de gösterilmişti. Filmin adında ilk üç filmin ardından diziyi bozmayıp Evangelion 4.0′ı görmeyi bekleyenler Evangelion 3.0+1.0 hakkında ne düşünüyor? *Reboot: Hakları alınan bir eserin, kendi olay örgüsünde gerçekleşen ögelerden hepsinin ya da bir kısmının yok sayılması ile hikayeyi sıfırdan anlatan, olayları farklı bir bakış açısıyla sunan yeniden yapımı. Kaynak:AnimeFantastica
  4. free word

Ben mert.

Hoş geldin ben de Ayhan bunu anlamadı ben asdfg
  5. free word

Merhaba ben Mutlu.

Hoş geldin ben de Ayhan :)
  6. Yarın büyük gün tiyatro kursum başlıyor :)

7. free word

FalcoWa Tanışma Konusu ^^

Hoş geldin ben de Ayhan
  8. free word

Tanisma fasli :)

emel-nee-chin demek istediği "sen berat değilsin"
  9. The Guardians of the Galaxy Sinemalardan Önce Animede Sahneye Çıkacak X-Men’den sonra şimdi de Marvel’ın en son süper kahraman takımı The Guardians of the Galaxy karakterleri, 2 Nisan’da yayımlanmaya başlayan, animasyon yapımını Toei Animation’un üstlendiği Walt Disney Japan’in Marvel Disk Wars: The Avengers anime serisinde sahneye çıkacak. İlk bölümün tanıtım videosu: http://www.youtube.com/watch?v=i_RqK2hnbsI 10 Eylül ve 17 Eylül’de 2 bölüm olarak yayımlanacak olan The Guardians of the Galaxy bölümleri, Star-lord ve ekibinin, Avengers yanında savaşarak dünyayı Ronan’dan koruyuşunu anlatacak. 10 Eylül’deki ilk bölüm “Ginga no Guardians (Guardians of the Galaxy)”, Tsuyoshi Koga tarafından yönetilip; King Ryuu tarafından yazılacak. Animasyonlardan ise Yukihiro Kitano sorumlu olacak. 17 Eylül’deki 2. bölüm “Guardians to Tomo ni (Together with the Guardian)” ise Morio Hatana tarafından yönetilip ; Fumi Tsubota tarafından yazılacak. Bu bölümün animasyonlarından da Osamu Ishikawa sorumlu olacak. Animede Star-Lord ve ekibini seslendirecekler duyurulmamışken: 13 Eylül’de Japonya’da gösterime girecek olan The Guardians of the Galaxy filminin bazı seiyuuları ise şu şekilde: Star-Lord – Kouichi Yamadera (Cowboy Bebop’tan Spike Spiegel) Rocket Racoon – Kouji Katou Groot – Kenichi Endou Amerika’da 1 Ağustos’ta gösterime girmiş olan The Guardians of the Galaxy’nin Japonya’daki gösterim tarihi yukarıda da değindiğimiz üzere 13 Eylül. Bu da gösteriyor ki The Guardians of the Galaxy Japonya’da, sinemalardan önce Marvel Disk Wars: The Avengers anime serisinin 24. ve 25. bölümlerinde sahneye çıkacak. Kaynak:AnimeFantastica
  10. 40 yılın başı haber izleyeyim dedim asansörü, üst geçidi, ağacı, silahlı çatışması derken içim bunaldı lan

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aynen yaaa bende bakmıyorum artık haberlete falan, ülkenin saçmalıklarından başka bişey yok

3. Kaxell

Kaxell

Tuğrul anladın sen.

4. LeornKayn
  11. free word

Tanisma fasli :)

Valla helal olsun 2 ayda 50 anime hergün 1 seri bitirdin galiba benim de öyle hayalim vardı ama 3 ayda 20 anime falan izledim maksimum :D Her neyse ben Ayhan iyi forumlar. ^_^ hangi dağda kurt öldü de sen sade hoş geldin dedin :blink: welcam öyle yazılmaz velkam diye yazılır -_- <_<
  12. biraz forumu araştır bulursun diyeceğim ama tinypic veya başka bir fotoğraf yükleme sitesine fotoğrafı yükle daha sonra orda verdiği linklerden 2. olanı kopyala ve imza bölümüne yapıştır -imzanda en fazla bir resim dışarıda bulunabilir ve onun boyutu en fazla 600x200 olabilir ayrıca en fazla iki spoiler bulundurabilirsin
  13. Güneş + yağmur =İZMİR

1. Milli Midilli

Milli Midilli

=İstanbul in 05:00

2. Centılboy

Centılboy

=Kütahya güneş gitti yanlız xD

3. Nanilyas

Nanilyas

Güneş güneş güneş ve güneş =Antalya :DDD çok sıcak

14. free word

Order & Chaos Online Android MMORPG

oynamadım diyorsunda baya detaylı bu :D ama şahsen telefonuma indirmem bunu baya bi yakar aleti bu ya :D damlar pcye çıkaracaklarına telfona çıkarmışlar her neyse güzel gibi ama yani şu an ki teelfonumdan daha iyi telefona sahip olursam o vakit denerim belki :)
  15. Demin annem ders çalış dedi!!!!!!!!!! abovvvvv başladık gene :(

1. Yuki-chan

Yuki-chan

La bana tüm yaz dediler. Sanada geçmiş olsun artik.

2. free word

free word

abla sen en azından işte çalıştın diye biliyorum ben onu da yapmadım :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Evet calistimda aldim boyumun olcusunu. Neyse bende senin yasindayken yazin evde pinekliyodum. Universiteye faln gel sende bi.:D

16. free word

Bleach

Baraggan Louisenbairn dersek en mantıklı cevap vermiş olursak mantıken sonuçta gücü yaşlandırma
  17. free word

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

hakket nasıl yazılmamış :ph34r:
  18. free word

Bleach

Cahilim la bi dk ? Hepsinin bir salınımı yok mu ?
  19. free word

Bleach

numaraları sıralamaları zaten :) 1 numaralı Espada Coyote Starrk 2 numaralı Espada Baraggan Louisenbairn 3 numaralı Espada Tier Harribel 4 numaralı Espada Ulquiorra Schiffer 5 numaralı Espada Nnoitra Gilga 6 numaralı Espada Grimmjow Jaegerjaquez 7 numaralı Espada Zommari Rureaux 8 numaralı Espada Szayelaporro Granz 9 numaralı Espada Aaroniero Arruruerie 10 numaralı Espada Yammy Llargo
  20. free word

Hadi kaynaşalım o halde.

Hoş geldin Ben de Ayhan :)
  21. Bu yaşlar tam geçiş evresi zaten hatta kendimden örnek verirsem küçükken çizgi film karakterlerinin taklidini yapardım bu yüzden (7-9 arası idim sanırsam) çizgi film izlemem yasaklandı o zamanlar gizlice yasak izlerdim şu an doğal olarak bir şey demiyorlar :D
  22. Florida’da Soul Eater Mangasını Okuyan Kız Ailesini Öldürmeye Çalıştı 2012 yılında sevdiği Naruto Shippuuden karakterinin ölümüyle hayatını sonlandırmaya karar veren genci ya da “Pikachu” diye bağırıp camdan atlayarak çocukluğumuzu harcayan ufaklığı hatırlıyor musunuz? Unuttuysanız bile yaşananları tekrar gündeme getirecek bir olay bu sefer Florida’da yaşandı. 14 yaşındaki genç bir kız perşembe günü sabahın erken saatlerinde yaşadığı evi ateşe vererek evde uyuyan annesini ve 9 yaşındaki kardeşini ölüme terk etti. Polislerin açıklamasına göre bir yatak çarşafını ve bir havluyu rom ve çamaşır suyuna batıran ve evlerinin garajında tutuşturan kız, kaçtıktan sonra kıyafet, su şişeleri, kurabiye, el feneri, çakmak son olarak da bıçaklarla doldurduğu çantasıyla yakın bir parkın tuvaletine uyumaya gitti. Neyse ki anne ve ve kardeş çalan alarm sayesinde evden zarar almadan kaçmayı başardı. Durumun aslını bilmeyen itfaiye görevlileri genç kızın evde olup almadığını anlamak için alevler içindeki eve dalmak zorunda kaldı. Bu esnada annenin telefonuna “Anne, çok üzgünüm. Bunu neden yaptığımı bilmiyorum. Yaralandınız mı?” şeklinde bir mesaj geldi. Sonrasında polislere yangını kendi çıkardığını itiraf eden genç kız kundaklama ve cinayet teşebbüsünden tutuklandı. Sorgu sırasında ise polise CreepyPasta internet sitesinin ve Soul Eater mangasının müdavimi olduğunu söyledi. Ayrıca polislerin bulduğu kıza ait günlükte “Eğer tüm bunlar devam ederse, bu ev güvenli olmaktan çıkacak.” şeklinde bir ifadeye rastlandı. lk başlarda genç kızın internet ve oyunu sayesinde oldukça ünlü olan Creepy Pasta çıkışlı korku figürü Slender Man’e karşı bir saplantısı olduğunu iddia edildi; bu yüzden ortaya konan pek çok rapor ve hemen ardından basında tüm olayın sorumlusu olarak Slender Man gösterildi. İşin enteresan tarafı bu olayın Slender Man’in bir saldırı sonucunda suçlandığı ilk vaka olmaması. Wisconsin’de 12 yaşındaki kızların sınıf arkadaşlarını bıçaklaması yine Slender Man’e patlamıştı. Ya da13 yaşındaki bir kız çocuğun haziran ayında annesini bıçaklamasının ardından anne kızın günlüğünde Slender Man’e dair göndermeler olduğundan bahsetmişti. Yaşanan bu olayda günlükte yer alan ifade de günah keçisi olarak yine Slender Man’in işaret edilmesine sebep olmuş gibi görünüyor. Ancak bu noktada çoğu kimsenin dikkat etmediği şey kızın açık olarak isim verdiği tek kaynağın Soul Eater mangası olması ve bildiğimiz gibi onun da Slender Man içeren Creepy Pasta hikayeleriyle pek bir alakası yok. Haberi paylaşan bir internet sayfasında Soul Eater’mangasının 87. bölümündeki bu kapak sayfası kullanıldı. Kapakta geçen cümle ise şöyle: “Sadece İnsan Öldürmek ile Alakalı Basit Bir Hikaye” Olay üzerine yapılan bir basın toplantısında Pasco şerifi Chris Nocco, bahsi geçen kaynakların yangınla doğrudan bir bağlantısı olmasa bile internette “çocukların gerçeklik hislerini kaybetmelerine sebep olabilecek rahatsız edici pek çok şey” bulunduğunu ve daha kötüsünün de yaşanabileceği bu korkunç olaya internetteki bu şeylerin sebep olduğunu söyledi. Bunun yanında aileleri bu konuda bilinçlendirmek istediğini ve malum siteden de “sakıncalı içeriğin” kaldırılmasını talep edeceğini belirtti. Sonuç olarak baktığımızda Floridalı gencin özellikle Soul Eater okuduğunu belirtmesi dışında neden tam olarak etkilendiğini bilmek zor. Kesin olan şey insanların, buna benzer çoğu vakada olduğu gibi olayın yaşanmasındaki asıl nedeni sorgulamak yerine kurmacanın üzerine suç atarak olayı somut sebeplere itme eğiliminden kurtulmaları için hala bir fırın ekmek yemeleri gerekiyor olması. Yazıyı burada Creepy Pasta sitesinin Wisconsin’deki olay sonrasında yaptığı açıklamadan bir cümleyle bitirebiliriz. “Gerçek ve kurgu arasında bir çizgi vardır. Bu çizginin nerede olduğunu anlamak ise size kalmış.” Bir de bu arada, bizim için en tehlikelisi her zaman Pokemon olacak galiba. Kaynak:AnimeFantastica
  23. gün girmedim 265 bildirim olmuş lan O.o

24. free word

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Gekkan Shoujo Nozaki-kun 9 Kuroko no Basket: Mou Ikkai Yarimasen ka Tokyo Ghoul 10. Bölüm Zankyou no Terror 8. Bölüm Glasslip 10. Bölüm Ao Haru Ride OVA 1. Bölüm To Aru Kagaku no Railgun: S 13-24 Gene az izlemişim :(
  25. Psycho-Pass 2 sezon 1. olucak olmalı yemişim rini .s .s
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.