Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

free word kullanıcısının paylaşımları

1. free word

İtiraf Köşesi

de me öyle bende bir kız peşinde koşturacak potansiyel yok, ilgi yok
  2. free word

İtiraf Köşesi

Yok kalsın abla ben böyle mutluyum kısa süreli bir olayı almaym ben onla geçireceğim zaman veya harcıyacağım parayı daha yararlı işlere harcarım daha iyi
  3. free word

İtiraf Köşesi

Kız arkadaş edinme veya evlenme kadar saçma bir şey olmadığını düşünüyorum.
  4. free word

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Sen bilirsin .s .s
  5. free word

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Ertuğrul bak bi hele xd
  6. Sadece bende mi Facebook GG yoksa site mi pertledi :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Milli Midilli

Milli Midilli

Uff bi de şok yaşıyım ya -_-

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ayrıca açılıyor benimkisi gayet :D

4. free word

free word

açıldı konu kilit... aaa pardon duurm kilt

7. free word

AnoHana 2015 Anime Filmi Duyuruldu

K-on soul eater spoilerdaki animeler
  8. Ben bu versiyonu dinleye dinleye tiriplere giriyordum asdfg ama bıraktım şaka bir yana bu şarkı dinlerken duygulanan bir insanım :wacko: :unsure: :blink: :ph34r: böyle nasıl desem çim bi tuhaf oluyor dinlerken bunun aynısını Darken Then Black 2 opunu dinlerken yaşıyordum :ph34r: ne ilginç insanım ben ya :D P:S :Guilty crown op 1-2 mi aynısı oluyordu onuda söyliyim haıtrlamışken :ph34r:
  9. free word

Biraz Geç Olsa da Herkese Merhaba!

Hoş geldin ben Oğuz de Ayhan :) Sana pc yollıcam artık ne zaman görsem mobilsin :D 7777 özel olucaksa ecchi FC full Fairy Tail fotosuyla saldır hem göndermede olur B) :D
  10. Doğum günün kutlu olsun Erdem buraya şimdi fotolar atardım da ECCHİ FC değil bura :D
  11. free word

Densha Otoko

Facebookta öyle bir sahne görlüştüm şaşıran adamı da benzettim ondan ;D
  12. free word

Densha Otoko

bunda şöyle bir sahne var mı ? -Gundam mı bilirmisin +Hayır -(abovvv şaşkın bakış) o ise gidip izleyeyim ismi bulmuşken B)
  13. free word

sa as

Hoş geldin ben ayhan :) adının Tunç oldugunu biliyordum :D
  14. ilk küfür ettiğim anime karakteri o kız yüzünden seriyi bırakıp bırakıp geri başlayıp sanırsam bitirmiştim :D
  15. aynı şeyi düşünüyorum hatta o 302 kişiyi bulmak lazım :D
  16. 10,000 Kişinin Katıldığı Oylamada En Kötü Kişiliğe Sahip Anime Karakterleri Seçildi Kimi kötü karakterler vardır; ne kadar kötü olurlarsa olsunlar kendimizi onları sevmekten alamayız. İzleyende zaaf oluşturan şeyin, karakterlerin kişiliğindeki bu uğursuz hava olması da ayrı bir tuhaftır. Tabii bu demek değildir ki kötülüğün dibine vurmuş diğer herkesi de bu kategoriye dahil edelim. Nefret etmekten hoşlandığımız, “Ölse de kurtulsak.” dediğimiz az karakter olmadı mı şu zamana kadar? İşte bu noktadan hareket eden Japon karakter veri tabanı Charapedia da 10,000 kişinin katıldığı bir anket düzenleyip, kişiliği en kötü karakterleri seçme konusunda somut bir sonuç elde etti. Anketin sonucunda sevdiğimiz, sevemediğimiz kötüler ve antikahramanların da dahil olduğu 20 isim kondu ortaya. İşte karşınızda bu 20 isim, isimlerin yer aldığıkları animeler ve parantez içinde verilmiş oylamada topladıkları kötülük puanları: Oylamada birincilik koltuğuna oturan kişi anime dünyasının büyük trollerinden Izaya Orihara oldu. Başkalarının belaya bulaşmasından hoşlanan ve mümkün mertebe insanların başına iş açan Izaya Orihara’nın bir de insanlığa duyduğu sevgiye dair iddiasına inanmak güç doğrusu. Katılımcıların % 52.3′ü erkek, %47.7′si kadın iken karma anketin sonuçları, sadece kadınların ya da sadece erkeklerin oylamalarıyla farklılık gösterdi. Öyle ki kadınların oluşturduğu listede ilk sırayı genel listenin ikincisi Makoto Hanamiya kaparken, erkeklerin listesinde birinciliği Makoto Itou aldı. Orihara Izaya ise kadınların listesinde 2. sıraya, erkeklerin listesinde ise ancak 4. sıraya oturabildi. Death Note’un adalet kavramını sorgulatan ana karakteri Yagami Light’ın sıralamada yedinci sırada kalması da dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca sonuçlara baktıktan sonra “Bu karakterin neresi kötü ki?” diye sormuş olanlarınız için, kötü kişilik kavramının nitelendirilişinde kültür faktörünün etkisi Japonya’da yapılmış bu anketin üstünde görülebiliyor gibi. Peki sizin en kötü ilk üçünüzde hangi karakterler bulunuyor? Listeye girmemesi gerektiğini düşündüğünüz ya da mutlaka burada olmalıydı dediğiniz isimler var mı? Oylamada birincilik koltuğuna oturan kişi anime dünyasının büyük trollerinden Izaya Orihara oldu. Başkalarının belaya bulaşmasından hoşlanan ve mümkün mertebe insanların başına iş açan Izaya Orihara’nın bir de insanlığa duyduğu sevgiye dair iddiasına inanmak güç doğrusu. Katılımcıların % 52.3′ü erkek, %47.7′si kadın iken karma anketin sonuçları, sadece kadınların ya da sadece erkeklerin oylamalarıyla farklılık gösterdi. Öyle ki kadınların oluşturduğu listede ilk sırayı genel listenin ikincisi Makoto Hanamiya kaparken, erkeklerin listesinde birinciliği Makoto Itou aldı. Orihara Izaya ise kadınların listesinde 2. sıraya, erkeklerin listesinde ise ancak 4. sıraya oturabildi. Death Note’un adalet kavramını sorgulatan ana karakteri Yagami Light’ın sıralamada yedinci sırada kalması da dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca sonuçlara baktıktan sonra “Bu karakterin neresi kötü ki?” diye sormuş olanlarınız için, kötü kişilik kavramının nitelendirilişinde kültür faktörünün etkisi Japonya’da yapılmış bu anketin üstünde görülebiliyor gibi. Peki sizin en kötü ilk üçünüzde hangi karakterler bulunuyor? Listeye girmemesi gerektiğini düşündüğünüz ya da mutlaka burada olmalıydı dediğiniz isimler var mı? Kaynak:AnimeFantastica
  17. 4 ekim dünya hayvan hakları günü aynı zamanda kurban bayramı günü bunu biliyormuydunuz

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. rek

rek

Her yıl başka bir güne denk gelmiyor mu dini bayramlar? :D

Ayrıca şu dünyadaki en gereksiz hafta olarak görürüm kurban bayramını. Yılın bir haftası büyük alanların kanlarla dolup taşmasına göz yummak zorundayız. Başka ülkelere gelince "yunus kesiyolar bebek yiyolar köpek kedi kesiyolar!!" demeyi de çok güzel bilen bir topluluğuz müslümanlar olarak. *v*

3. Park_BoRam

Park_BoRam

Evrene takmışsın dostum :) Zamanında sorulmuş koyunlara sen merek etme -_- Sadece inanç meselesi diyip konuyu kapatıyorum işte tamda bu yüzden uzamasın istediğim için açıklamakta tereddüt ettim :)

4. free word

free word

burası ne olmuş böyle hafiten şeye kaçmış neyse durumu kitliyim ben :P

18. i-coudu nacklenmiş yeni öğrendim tüh be :| anime izlenin zararları v1

1. Barış

Barış

sabahtan beri j. lawrence'ın oppailerini konuşuyor dünya. özellikle 9gag :D

2. free word

free word

Asdfg çok yanlış bir gün seçtim anime izleyecek asdfg

3. Pryda

Pryda

Tam gununu bulmussun :D

19. Keşke beni taksalar.

20. free word

Kuroko no Basket Mangası Sona Erdi

o zaman bu sene animenin gelmeme nedeni manganın bitmesini beklemeleriydi :)
  21. 275. Bölümü ile Kuroko no Basket Mangası Sona Erdi Yayımlanmaya başladığı günden kendine sağlam bir takipçi kitlesi yarattığı şu güne kadar kimi zaman basketbol temalı diğer yapımlarla karşılaştırılıp, eleştirilmiş; kimi zaman da gerek olay örgüsü, gerek çoğu kimsenin favorisi olabilecek öne çıkan karakterleri ile sevenleri için spor temalı yapımlar içinde ayrı bir yere sahip olmuş Kuroko no Basket, 2008′de Weekly Shonen Jump’ta başladığı yolculuğunu derginin 40. sayısındaki 275. bölümü ile tamamladı. Weekly Shonen Jump dergisinde Kuroko no Basket’in bitişi öncesi resmi bir açıklama yapılmaması ve manganın yaratıcısı Tadatoshi Fujimaki’nin de benzer şekilde konu ile ilgili konuşmaması akıllarda soru işaretleri bıraktı. Manganın 275. bölümünün yayımlanmasının ardından internete sızdırılan son sayfa ilk başta şüphe uyandırıp hayranları paniğe sürükleyen ya da “sadece dedikoku” olarak nitelendirilen bitiş haberinin gerçek olduğunu gösteriyordu. Sayfada Kuroko no Basket’ten desteğini esirgemeyen tüm takipçilere mangayı okudukları için teşekkür edildi ve ” Lütfen mangaka Tadatoshi Fujimaki’nin yeni projeleri bekleyin.” ifadesi yer aldı. Kuroko no Basket 275. Bölüm Son Sayfa Son bölümün son sayfasındaki açıklamanın bahsettiği bir diğer şey, aralık ayında çıkacak Next Jump’a bir “mucize”nin eşlik edeceği haberi oldu. Bahsedilen mucizenin ne olduğu bilinmez iken bunun Kiseki no Sedai’ye (Kiseki Japonca mucize anlamına gelmektedir.) dair bir gönderme olup olmadığı ise internet ortamında dönen spekülasyonlar arasında yerini aldı. Kuroko no Basket’in şimdilik bu görüşler üzerine verdiği tek cevap yine son sayfada hayranlardan daha çok detay için takipte kalmaları istemek oldu. Kimileri bu sonun yeni bir başlangıç olabileceğini ve manganın geri dönmesi gerektiğini savunsa da; şu noktada 275. bölüm ile sona eren seri için hiçbir şey tahminden öteye gidemiyor. Ayrıca Kuroko no Basket’in sonu olan 275. bölümün, Weekly Shonen Jump’ın efsane basketbol serisi Slam Dunk’ın sona erdiği 276. bölümden sayı olarak bir eksik olması da bahsetmeden geçemeyeceğimiz bir diğer nokta. 2012 yılında almaya başladığı tehdit mektupları ve mektulara iliştirilmiş olan zehirli hidrojen sülfit sıvısı yüzünden zor günler geçirmiş olan mangaka Tadatoshi Fujimaki, 2013 yılında tüm suçların arkasındaki isim Hirofumi Watanabe’nin yakalanmasıyla bir nebze rahatlamıştı. Bu noktada neredeyse iki yıl boyunca mangakaya nefes aldırmayan Hirofumi Watanabe’nin, verdiği maddi ve manevi zararlar için hapse mahkum edilmesinin hemen ardından manganın da sona ermesi trajik bir rastlantıdan ibaret olsa gerek. Yapımın her biri yirmi beşer bölüm olmak üzere iki sezondan oluşan animesi, özel ve OVA formatındaki bölümleri bulunurken üçüncü sezon haberi de bu yıl mayıs ayında gündeme gelmiş ve seriyi ekranlardan da takip eden pek çok kişiyi sevindirmişti. Önümüzdeki sene ekranlarla buluşacak yeni sezonun, 275. bölüm ile sevenlerine elveda diyen hikayeyi tamamen kapsayıp kapsamayacağı merak konusu. Weekly Shonen Jump bu yılki 39. sayısında Kuroko no Basket’i kapağa taşımıştı. Kuroko no Basket’in vedası konusunda siz ne düşünüyorsunuz? Kaynak:AnimeFantastica
  22. Gene en azından az fark yedik buna da şükür :D (77-98)

1. Zeycik
    2. free word

free word

yapma öyle ama ya daha beter fark yiyenler var(mış) :p

3. Zeycik
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.