Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

free word kullanıcısının paylaşımları

1. free word

( 01 / 01 ) Ai wa KAT-TUN

Off sı savlar sağ olsun bu hafta bana anımı haram gibi :D buna zor çıkacak ama :D
  2. free word

Yeni Çoklu Proje Seçimi

fansub ayrımı yapmam ama mantıklı bişey olmuş :)
  3. bende diyodum ne zaman burada paylaşılacak :D vlla beklentim yüksek benim :)
  4. free word

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

The Cockpit -1-2-3 bitti yani Koroshiya-san: The Hired Gun -2-3 Kuroko no Basket II 7 Kill La Kill 7 daha izlermiyim bilemem :D
  5. işime yarar yapmaya uğraşasım gelirse yaparım (o derece tembelim :D ) teşekkürler ;)
  6. bi kurtulamadık şu SAO arkadeş :D
  7. free word

Seitokai Yakuindomo 2. Sezon ve OAD

en beğendiğim serilerdendir :D ulan ne replikler vardı ya hele sarışın kızın kısalığında çocuk az çekemdi çömeliyor hala ondan uzun :P
  8. free word

Uchiha Kardeşlere Özel Anime

güzel olur diye düşüünyorum am evet sadece itachi üzerine yoğuınlaşayyydı eğiğdi :D
  9. free word

Kuroko 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

niye yyaılandığında değilde te 3 ay önce izlediğimi iblmediğim sağlam seri tabi gün saymıyorum gelince izleriz :D 26 bölümse iyi abarmayın bence :D 26 yeter :D
  10. free word

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

şunlardan biri oalbilir -rikodou senin -4 kageden biri -Sakumo Hatake (adamı merek eden bi ben değilimdir heralde :D ) -yada diğer kagelerde olalbilr klıma :)şimdilik bunlar geldi aklıma :)
  11. çok sağlam bir seridir :D 3 sezonnu izeldim 4. bi ara izlicem kısmetse :D vala 4 izlemdiğim için bi fikir atamıcam ovaya :P son oalrak sanırsam 2. ve 3. sezonlar yanlış yere yüklenmişti diye hatırlıyorum : (2. seride 3. sezon 3. seride 2. sezon bölümleri vardı) düzeltimi iblmiyorum :D
  12. 2. sezon te 2014 de atarlarsa şaşırmam :P şahsen :D
  13. free word

W.I.T.C.H Hatırlayanlar

:D arada cumartesi-pazar görürdüm sabah izlerdim :D duyuglandım :(
  14. free word

Ergo Proxy

güzel seriymiş listeye atyım semneye anca izlerim :D
  15. free word

Frondal Naruto Karakalem Çizimlerim

baya baya sağlam çizimler başarılını devamını dilerim :) bide rin le sakura benziyordu burda direk sakuraya rindeki yüzdeki boyaları çizip alın koruyucusunu alna indirimş hali resmen :D
  16. free word

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

zaten yazılış ama beynimiz %10 kullanıyoruz belki %100 kullansak jedi felan oluruz ben şahsen katon felan bükmek isterim :D
  17. ben filllerin şu vs olcağıın düşünüyorum :) kabuto vs uchiha kardeşler :D
  18. free word

En Zeki Anime Karakterleri

şuan aklıma L ve kira geliyor (death note )
  19. 9. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :D
  20. bu seri aşırı fail bi sieridir yani bizim zombi kardeşimiz kızn güçlerini çalıp onun güçleriin kulalnırken o süper ötesi kıyafeti giyemsi zaten beni gülme krizine sokamktadır :D hele topluca bunu ezmeleri felan ohoo sırf ondan izlenir :D
  21. inori <3 gene kalsik olarak ana karketrin ezik görünümlü olduğu bi seiri diyelim çünkü öle :D .bu seride beni en çok şaırtan bizim oğlanın ablasını herşeyin suçlusu olması ve ve cenaze timinin liderinin sornadan en büyük düşman olamsı beni şaşırıt şahsen sonda inoriin ölümüne en içten üzüldüğüm animelerdendir şahsen son olarak müzikelri felan çok hoşuma gider hala dinlerim arada puan:9/10 (inori için 1 puan kırdm :D )
  22. öncelikle yazacak söz bulamam buna tam bir baş yapıttır kendisi herkez öle düşünüyor mu ? yani baş karekterler fangirller için mükemmel baş kadın karekter misa fanboylar için tamiyle müthiş yan karekterler bana göre tam olmuş oturmuş daha sonradan giren L astları felan yazacak cümle bulamıyorum :D son olarak sonu beğenmeyenler kira nedne öldü diyenler kötüler her zaman kaybeder cümlesini yazıp yourmu yapıştırıyorum :D
  23. yunonun biraz fazla pisakopat yukkini ise nasıl bi karektersin bide ana karektersin dediğim uryuu aşık oldıuğum ve tüm günlükçelerin şekil deli çakal sevimli vs.. olduğu 10/10 verilicek seri :) fazla söze gerek yok :D
  24. serinin yalan olmasın ama bi 10 bölüüm benim için harikaydı iyi giidyordu diye bilrim taki asuna x kirito abanınca yani seir ilginç konusndan romantizm zeplinle ataldı ve bu beni deli etmişti bide üstüne 15. bölümde asıl oyundan çalkmasına geçtiğinde felan ne saçmalıyonuz dedim :D sanırsam 2. sezonu duyruldumu öel bişeyler duyudum gelirse izlerim ama benim puan sırf o 10 bölüm için 8 dir :) ki 8 az bi puan değil :D
  25. ah ah nerden baksan anime izlemeye başladığım süredir izlicem güya :D gerçi 1-2 bölümünüe bakmıştım ama hatırlamam :D ama şu unutulmazdır bneim için :) >> 1. bölüm kaçamsı sırasında herekzi parçalayarak ilerlemesi her mermiyi durudup onlara geri iyde etemsi :) << o bölümden sağlam olduğuun anlamıştım ama bi türlü izleyemedim :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.