Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

free word kullanıcısının paylaşımları

1. ulan ben bunu ilk izlediğim de daha doğrusu bu benim ilk animemdir (türkanimede ) şahsen şu bizim tipsiz makoto mu ne onun serideki sanırsam 2 kzı hariç tüm kızları elden geçirmesi sinirleriim hoplatmıştı şahsen sonunda gelen herkezin yazdığı pisikolojimi bozu cümlesii yanlış buluyorum arkadaşım ne olmuş yani :D abartıyolar (ciddiyim) bende hiç öle olamdı şahsen normal düşünüdm yani bu bi kurgu gerçek hayata yakın denir mi denemz mi bilemicem ama gayet hoştu yani bu pisikoljiinzi bozar bu finali ne böle diyenleri takmayın :) son oalrak ben en çok basketçi kıza üzülmüştüm :(
  2. free word

İlk Anime Çizimlerim Tek Başlık - ecchi

o genç kız çizimi baan bir ni hatırlatıyo ama kimi la :P chibi sakuranın kızıgn haline bezememiş bence :) gözler +1 bide ban göre hepsiin reklendirerek çiz :)
  3. free word

Yo, Katze desu!

öncelikle hoş geldin dostumn ben ayhan bende pek mecha sevmiyorum(nedenin anlaamdım gitti ya şu ana kadar 1 tane izlediğim için yada yadayı bende bilmiyorum :D ) sahi burdada fnasub başaırlar diyeceğim :)
  4. free word

Hishimochi Çeviri

ne diyelim çalışmalarınızda başarılar pek manga okuyan biri değilimdir ama geende başarılar
  5. free gibi fanservice abartıp yaoi kaymasında :D izlerim knb gibi olsun bea
  6. ilk yayınlandığı zaman 1. bölüümnü izleyip bir şekilde devam etmediğim güzel bir sier inşalalh bi ara izleyeceiğim :D
  7. valla düz bi teşekkür yetmez bu yaptığınıza ne dyim yani :D inglizceyi biraz iyi hala getrisem bende çevirmeyi düşünüyorum ama ama :D
  8. free word

Log Horizon 1. Bölüm Tanıtım

SAO gibi oluck heralde İNŞALLAH SAO gibi ilk 10 bölüm güzel gidip sonradan aşk katıp sonra hareme çevirmek oyun değiştirmek felan öhö ne sinir olmuştum ha :D lütfen bari karışık gitsin SAO gibi yapmasın basarım küfrü :P
  9. free word

Attack on Titan Posteri Hayranlık Kazandı

te 2018 te :D unutur gideriz biz bunu :D
  10. free word

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

Ookami Kodomo no Ame to Yuki napmış bea nerdeyse her daldı ödül almış izleyek :D merak ettim
  11. free word

OreImo 2. Sezon Tanıtımı

oley :D
  12. free word

Romantizm Sevenlere “Hal”

şimdiden yaz için anime hazırladım ozaman :D valla genelde romantizm izlediğim için kesin tutarım karekterler çok hoşuma gitti bide :D
  13. free word

Highschool of the Dead’e Devam

buna denicek tek söz ver oyeeeeeeeeeeeeeeee :D
  14. bne aslında free world yapıcaktım :D -L- koymamışım yanlışlıkla :) yani free:özgür olarak düşünmüştüm ama free word oldu yani -Boş söz- oluyo nick :D
  15. free word

2013 Mart Ayında Yayımlanacak Animeler

Fotaraflarab bakarsak epey bi ainme beklicem :D
  16. free word

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

He is My Master başladın :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.