Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Nerde benim taçım nerede !!! saçım gözümün önüne gelip duruyor

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. free word

free word

kestirmicemde kestirmicem benim değilmi kestirmicem .s .s

3. LeornKayn

LeornKayn

Peki sen kaşındın bunu kullanmak istemiyordum ama mecbur bıraktın...http://www.toptanmallar.com/images/products/00/19/15/1915_buyuk.jpg

4. free word

free word

;D tıraş makinası var bende ama sakal için :D

2. Dün geceden beri bunu dinliyorum dinledikçe bir tuhaf ediyor beni asdfg

1. Amygirl

Amygirl

pek bir şey değişmemiş bro :D T.K grubunun solisti de ince sesli :D ama orijinal versiyonu daha güzel bence :D Oshiyete yo shiyette yo sono sekai wo ben bugün 7. bölümü izledim söyleyip duruyorum ama sesim kalın geliyor :D

2. free word

free word

orjinal daha iyide bunda ben triplere giriyorum abrfg

3. Nanilyas

Nanilyas

Güzel aslında :D

3. toukanın erkek kardeşi var yala ama tipi ve baktığım sayfaalra bakarsın itin teki :D

4. Hani geçmişte utanacak bir şey yaparsın da o aklına gelir bir unutmaya çalışırken daha çok hatırlarsın ya işte o olay son zamanlarda çok başıma gelir oldu :(

5. Babam evde sigarasını unutmuş :)

2. free word

free word

içiyorum diyemem abla bulursam alıyorum ama genelde vermiyorlar asdfg

3. jans09

jans09

otlakçı seni... boşver ya içme.. ii bişey değil.. madem alışmamışsın hiç başlamamak en iyisi.. :P

4. free word
  6. Orjinal oyun almayıym ben Dün gce AC3ün cd-key kullanılmış çıktı şimdi de MOH warfighter yükliyim dediml bunda da cd-keyi bulmadım :@

1. Cold Dewil

Cold Dewil

İnt. ikisi içinde CD-key bak istersen.Bazen şansına denk gelebilir ;)

2. Bronex

Bronex

aldığın yere başvur ilgilenirler.

3. free word

free word

cd-keyini buldum moh

7. Aktive kodu kullanılmış ne demek LAN oynu daha bugün açtım :@ D%R bida oyun almam ben :@

1. Cold Dewil

Cold Dewil

COD MW2 yada AC Brotherhood'dan sonraki her oyununda özellikle stream oyunları PC ye has oluyor.Sadece sen yükleyebilir ve oynayabilirsin.Başka PC o cdaktivite kodunu dahi girsen yükleyemez.En iyisi d&r git söyle değiştirsinler.Hatta PC ile git hatayı göster ;) Olmadı iade edersin

2. free word

free word

Ya eşşek gibi gittim izmir gazi emirdeki optimummdaki d&r aldım bu sıcakta da oraya gidilmez :D babamı bekliyorum gelsin gdip değiştircem :)

8. Ben boşluktayım la ya da pişman oldum neden oyunda o son görevi yaptım ki daha toplaancak sandıklar animus parçaları 2-3 harita gelişecek gemi bölümleri neden neden böyle bir hıyarlık yaptım biraz daha sabır etsem 0 bitirseydim T.T

1. jans09

jans09

manganın devamını animeleştirmezlerse deli derim hepsine.. merakla 2015 ocak ayının resmileşmesini beklemekteyim :)

9. Tam 10 gün özgürüm evde tekim yEAH!1!!!1!!b1r!1!!

10. http://www.haberself.com/h/10486/ Ateş bükücü hmm iyiymiş
    1. Milli Midilli

Milli Midilli

Test kıytırık, karı seversen su, sıcağı seversen ateş aslında toprağım ama ateş çıktı :/

2. LeornKayn

LeornKayn

Hava bükücü şaşırmadım...

11. http://www.youtube.com/watch?v=Pm_DkJoz-7A ne de güzel konuşuyor bu adam ya :P
    2. free word

free word

önemli değil :D

3. MorriganVEX

MorriganVEX

Gerçekten çok iyi, subscribe ediyorum ben hemen. Bunu paylaştığın için sana da sağol.

4. free word

free word

önemli değil :)

12. Sandalyeden düşüyordum lan asdfg

13. Annem 1 haftalığına köye gidecek topu 4 çanta hazırladı *_*

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Abi bende anlamıyorum o olayı ya denize gidiyoruz 3 çanta çıkıyor ne katılıyor bu çantalara la üstüne giyecek bişey al git ya :D

14. Bu sıcakta yenicek son şeyi yiyip üsüne bide pcnin yanında olunca yaşanmaz oldu benim oda :S

2. free word

free word

özelden söyle la ne demek istediğini asdfg

15. bazı nedenlerden ötürü rusyaya gidesim geldi :D
  16. Pazar gelse de özgürlüğü ilan etsem of tam bir hafta annem yok ! (tabi özliyecez :D )

2. free word

free word

gelirken bir şeylerde alın asdfg

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

bize davet yokmu o kadarda kız ayarlamıştım yazık oldu kendim idare edicem artık....

17. keşke ölsem...

18. Günün en çok arananlarında bugün "Robin Williams kimdir " var...

1. Amygirl

Amygirl

İntihar ettiği düşünülüyormuş Patch Adams ı oynayan birisi nasıl böyle bir şey yapar T.T Joker i oynayan adam evinde ölü bulunduğunda garipsenemez,çünkü cidden rolünün etkisinde kaldığı söylenebilir T.T

19. Sen yarım saat uğraş yanlış bir sağtık kısa yoluna tıkla ve o kadar emeğin gitsin fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

20. okulu özledim...

2. Kaxell

Kaxell

qwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeqeqwewqeqwewqeq...

3. _phantom_

_phantom_

yok yok okulu değil arkadaşlarını özlemişsindir sen. Okulu özleyen biri olamaz.Olmamalı -_-

4. free word

free word

ertu ünide bir okul tabi liseye göre çok çok lakayık bir ortam asdfg

evet evet milleti özlemişimdir ben :D

21. Almanyadan akraba gelmesin la her sene aynı muhhabbeti yapıyorlar "işte bizim yılmaz şu düzey okuldaydı şu düzeye geçti küüçük iyi gidiyo büyük kendini kurtardı" la yeter la yeter !

2. Bronex

Bronex

ahaha:D hayırlısı ya yine bi umut para verirler belki. umudunu yitirme uslu çocuk rolü en iyisi

3. free word

free word

bu sabah didime kaçtılar ulan madem didime gitçeniz niye buraya uğruyonuz parada beklemiyorum

4. Bronex

Bronex

he valla 1-2 gün kalıp gidiyorlar. hepsi aynı hepsi!

22. index kadar gereksiz bir karakter yok la aramayın boşuna

23. oldu biz kalkalım o vakit O.o
    1. ohmy34

ohmy34

vay be harbi benziyor *-*

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.