Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. yapacak bir şey bulamıyorum T_T

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Bende oynamadım beraber trolleriz işte :D Acayip kendi kaleme gol atma yetenegim var :D

3. ohmy34

ohmy34

o adamın şarkıları çok güzel oluyo hele ki macera animeleri izledikten sonra iyi kafa yapıyor bende :D

2. Fairy taildaki ichiya izle Bleachteki Aizen seiyuları aynıymış şok geçiriyorum intahar felan mı etsem lan en cool karaterden en gereksiz karaktere atılmış adam T_T

2. Amygirl

Amygirl

Çok tatlı yaaa :D

3. free word

free word

buun git erzaya söyle bence asdfg

4. Amygirl

Amygirl

Erzanın parfuuuuuumeeeeee u da çok hoş olmasın alala Ichiya san ne yapsın :D

3. bersek in 25 bölümlük animesini izlmesem sadece filmlerni izlesem :D olur mu çok şey akçar mı ? şahsen 1. eszon anladım ben baş karater intikam almaya çalışıyo bu tabi zamanla (önceki felan ) yaratık gücü almış felan :D

1. Mileydi

Mileydi

önce serisini izle sonra filmlerinden sadece 3. bölümünü izle ama söyleyim yarım bir son hiç tatmin edici değil :/

4. Tokyo ESP ile Ga-Rei Zero baya benzettim nedense -_- ajan 55-77 o garip helikopterimsi(aslında oda bir helikohteerde ne denniyor bilmiyom :D ) ki adam güçler (burası belki yanlıştır :D) bir anlığına Ga-Rei Zero 2. sezonu sandım hani asdfg

5. F kalvye kullandığımdan bazı oyunlarda nedense Q kontrolleri işlemiyor bir tuhaf oluyor T_T

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Q klavyeyi ezbere biliyorsan şu an ki F kalvyeni Pc den Q ya çevirebilirsin.F'e bastn mı Q yazar. Nerden yapıldığını hatırlamıyorum ama yapılıyordu

3. free word

free word

biliyorum öyle çevirmeyi canım am sonra ikide bir f dönüyo felan sinir ediyo :D ama öyle yaparım heraled artık :P

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Yeni alasıya kadar idare edicen gibi işde :D

6. Şu frumda beni korkutan tek bir kişi var oda "KomşununOğlu" :D kuytularda gezen suikasçi gibi :P

1. KomşununOğlu
    2. free word

free word

gülmeyiniz gerçekleri söylüyorum :D

7. sizce konusunu beğendiğim bir yaoi izlemelimiyim ? asdfg

2. Centılboy

Centılboy

Kanka yapma napıyorsun biz hani yuriciydik yaoicileri karşımıza almıştık hani o söylediğimiz sözlerrr :D @Şaka şaka izle ama dikkat et etkilen me :D

3. free word

free word

ve süleyman bey deliğinden çıkarak okkalı lafı sokar asdfg

talha yuriciyizde konusu çok ilginç la ne biliyim :D ramazan ya phentai izlemiyom o kaadr ondan kafaya vuruyor tuhaf düşünceler çıkıyor asdfg

4. Kaxell

Kaxell

Bütün beklentilerimi yıktınız. Hepinizi yuri cluptan afaroz ediyorum. Belki kötü yoldan kaçarsınız diye: sakura trick ,

8. ya benim oynadığım tiyatro oynu bir bitmedi normalde yarın bitecekti hoca bugün konuştu dedi ki "ekimde sizin oyunla sezonu açacaz ok mu ? biz: eveet olur süper olur" tamam iyi hoşta birazda tuhaf hissettiriyor be abi :)

9. ve sanırsam konular silindi :D

10. Bana güzel büyücü ismi söyleyin ya acil lazım :D tabi başka güzel nicklerde olur savaşçıya felan gitçek

1. Pryda

Pryda

game of thronesdan çalmış gibi oldum ama Jaime ismini kullanabilirsin

2. free word

free word

ben magide ki büyücü kızın ismini çalmıştım ama yaratıtğım karakterin tipini beğen miyorum :( silsem 1 haftada siliniyor bir karakter ayrıca öyle bir isim varmış

11. trollcülerden şikayetçi admin-donolar kendileri troll konu açıyor :D

2. Songena

Songena

O yüzden kapanana kadar zevkini çıkarayım. asdfdsafas AYrıca gizli modsam gizli olmalıyım konu kapatmak filan dikkat çeken şeyler :P üye taklidi yapıp üyeler arasında casusluk yapıyorum ben aslında asfdsafa

3. free word

free word

casus bak be yarı pasif şaka bir yana sizi hiç göremiyoruz hanım efendi :D

4. Songena

Songena

Gizliyim ya ondan. :P Sıkıldığım dönemler olunca hava alıp foruma geliyorum ondandır. :D

12. 1 gün girmedim yeni forum bölümü gelmiş O.O başımızı ağrıtacak gibi ama belli olmaz :D

13. evet ayagim pert fis sargida :/ ve beni uzen milleti yari yolda biraktim lan daha 3 oyun var T_T

2. free word

free word

Keşanlı ali zaten topal :) benim rol teke Kazım kastimda yoktu kim geçecek onu bilmiyom :/

3. Mileydi

Mileydi

biliyim onun topal olduğunu oyff açıklayamayacağım çok sıcak :D teke kazım olsun topal Kazım ?_? iğrenç espriydi kabul ediyorum her zamanki gib geçmiş olsun Ayhan 'ım artık yönetmen bakacak çaresine -_-

4. free word

free word

Aynen öyle olucak

14. Bugün tiyatro gosterimin ilk günü (tekrardan) ve ben ayak bilegimi kırıyordum asdfg yanlız cok pis acıyor yururken asdfg

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Delikanlı adamı bozmasın tiyatro XD, Shakespeare reis'in yeri ayrı tabii

2. Pingu

Pingu

geçmiş olsun ^^

15. o kadar uğraş didin yapamam birine sor o sana yapsın ama yaptığı doğru olsa da sende işlemesin -_-

16. tekrardan karataht diye bir oyun var ona başlıyasım var :D

2. free word

free word

neyi buldum :P valla tamamlandıyı yapmak 1 gece mi aldı yarın izleyecekleri felan halledecem :)

3. Kaxell

Kaxell

izlediğin anime listesi değil mi o :)

4. free word

free word

evet türk anime üyelikler kapanıp gizleninice yedek niyetine açtım :D

17. ilkkez bilgisayar karşısnda uyyuya kaldım çok tuhaf bir şey miş :D

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Alışırsın alışır :D

2. free word

free word

bir uyandım heriştahım şaştı ilk saat eç olmuştur babamda pek takmıyor benim pc oturma saatimi (ikimiz varız evde sadece) 1-2 olmuştur la dedim kafayı salaldım saat daha 9 buçuk bile değil asdfg

3. ohmy34

ohmy34

tumblr dururken uyumama imkan yok *-*

18. ZALIM tiyatro hocası sabahın 9,5 prova mı konur .s .s ve ben bunu yeni öğreniyorum .s .s

2. free word

free word

oyun etkradan gösterimi me sunuldu ondan tekrara oynuyoruz :)

3. Mileydi

Mileydi

ben dedim o kadar güzel oynamayın diye :D

4. free word

free word

heheehhe elde değil biz napalım :P

19. Barakamon herkeze tavsiye ederim :) kahkağa ataark izledim :)

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Nigiri :D Yakismeshi lapa pilavmış, o halde ben Yakimeshi yapabiliyorum çok rahat :D

2. ohmy34

ohmy34

hep şu takoyakilere ilgim vardı bak iyice meraklandım da türkiyede ahtopotu nereden bulacağım ben ?

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Balık restoranlarında ahtopot menülerde dahil, ama sanırım büyük marketlerinde balık kısımlarında vardır...

20. Bakuman 3 teki nanamine mi ne onu alıp bir güzel dövmek istiyorum adam tip güzelde rolü dövtürüyor off of bir sezon bunu görüceksem yandım :|

2. veritas

veritas

ama diyeyim 4. sezon olmasın...böyle şeyleri uzatmaya gelmez yeni bir seri daha mantıklı

3. eXt

eXt

Yani tadında kalsın dedilerde,bazı şeylerin öyle bırakılmasını hiç sevmedim

4. free word

free word

4 isterik ama yeter :D

21. FMA Bratherhood taki führer iyi mi kötü mü acep :D

22. imza boyutunndaki x200 kısmını max mum kaç geçebilirim acaba :D x225 felan olur mu :)

1. Toprakezgi

Toprakezgi

200 kismini gecemezsiniz. İmza boyutunuzu o kisma gore ayarlamaniz gerekiyor. Belki bir iki fazlasina goz yumulur ama 225'i fark ettigimde spoilera alirim.

2. free word
  23. -MekakuCityFC- ex olmuş :(

1. 0nLin3

0nLin3

Aynen. Kötü komplolara kurban gitmiş olabiliriz :D Artık yeni açsam bile ne işe yarayacak ki? Anime bitti...

2. free word

free word

oda doğru yanlız banada aynısı oldu Zeynep abla geri yükledi (5 konum birden silinmişti) geri aktve oldu istersen ona ulaş :)

3. Mileydi

Mileydi

@0nlin3 konuyu buldum :D tekrar aktif hale gelmiştir :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.