Jump to content

wOnkru

Üyeler
  • İçerik sayısı

120
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    wOnkru got a reaction from ShiroYuu in JAPONCA DİL EĞİTİM SETİ   
    JAPONCA TEMEL EĞİTİM EĞLENCELİ KOLAY EĞİTİM PROGRAMI
                                                                 (EUROTALKNOW)
    (Kendi yorumum)
    Bu program gunluk hayattaki konusmalar, nesneler, sayılar  ve saatler gibi temel japoncayı çözmenizi amaçlıyor. Oyunlar testler ile skorunuzu arttırıyorsunuz telafuzunuzuda duzeltiyor kadın veya erkek eğitmen seçeneğide sunuyor sıkılmadan eğlenerek öğrenebilirsiniz.
    ÖNİZLEME:

EUROTALK INDIRMEK ICIN:
    https://drive.google.com/file/d/0B4DLwmC5I2nFX3l0UkIzSGFJUFU/edit?usp=sharing

Kurulum :
    1.)KURULUM DOSYASI ISO. FORMATINDA YAPTIGIM IÇIN CD VEYA DVD YAZMANIZ GEREKICEK veya DAEMONTOOLS ILE SANAL DISC OLUSTURMANIZ GEREKLI
    indirmek için :http://199.115.117.246/2054-DTLite4491-0356.exe
    1.5)DAEMONTOOLS KULLANANLAR ICIN :

2.)KURULUM OTOMATIK BASLAR SADECE BIRKEZ YUKLEDIKTEN SONRA TAKÇALIŞTIR MODUNA GIRER ! ..
    ALINTI DEĞİLDİR !!! HERKESE GOLAY GELE ! :D

2. Beğen
    wOnkru reacted to Rumeysa Can in JAPONCA DİL EĞİTİM SETİ   
    Bakalım nasıl bir şeeeey ^^ Merak ettim indiriyorum ^^ Bende Rosetta Stone var Japonca için ama vakit yok işte :D
  3. Beğen
    wOnkru reacted to free word in JAPONCA DİL EĞİTİM SETİ   
    ingilizceyi biraz daha geliştiriyim üni sonlara doğru düşünüyorum şu japoncayı :P
    P:S: ilk okulda böyle bir (benzeyen) bir program kullanmıştık biz O.o
  4. Beğen
    wOnkru reacted to 1uberhunter1 in JAPONCA DİL EĞİTİM SETİ   
    Teşekkürler :)
  5. Beğen
    wOnkru got a reaction from Rumeysa Can in JAPONCA DİL EĞİTİM SETİ   
                                                                 (EUROTALKNOW)
    (Kendi yorumum)
    Bu program gunluk hayattaki konusmalar, nesneler, sayılar  ve saatler gibi temel japoncayı çözmenizi amaçlıyor. Oyunlar testler ile skorunuzu arttırıyorsunuz telafuzunuzuda duzeltiyor kadın veya erkek eğitmen seçeneğide sunuyor sıkılmadan eğlenerek öğrenebilirsiniz.
    ÖNİZLEME:

EUROTALK INDIRMEK ICIN:

Kurulum :
    1.)KURULUM DOSYASI ISO. FORMATINDA YAPTIGIM IÇIN CD VEYA DVD YAZMANIZ GEREKICEK veya DAEMONTOOLS ILE SANAL DISC OLUSTURMANIZ GEREKLI

2.)KURULUM OTOMATIK BASLAR SADECE BIRKEZ YUKLEDIKTEN SONRA TAKÇALIŞTIR MODUNA GIRER ! ..

6. Beğen
    wOnkru got a reaction from 1uberhunter1 in JAPONCA DİL EĞİTİM SETİ   
                                                                 (EUROTALKNOW)
    (Kendi yorumum)
    ÖNİZLEME:

EUROTALK INDIRMEK ICIN:

Kurulum :

7. Beğen
    wOnkru reacted to Evallark in Itazura na Kiss 2: Love in Tokyo   
    Yönetmen: Kazuya Konaka, Takashi Ninomiya
    Yazar: Kaoru Tada (manga)
    Bölüm Sayısı: 16
    Çıkış Tarihi:  2014

Konu:
    Aihara Kotoko 6 yıllık aşkı sonunda Irie Kotoko olur. Hayatı doktor olmak isteyen kocasına yardım etmek için hemşire olmak istemesiyle tamamen değişir, ama evlilik hayatında da yüzleşeceği mücadeleler henüz bitmemiştir. Kaydını hemşirelik bölümüne transfer etmesiyle yeni çalışmalar başlamıştır.

Opening

Fotoğraf Çekimi Arkası 

Çocuk Irie'ye bürünüp onun vereceği pozu vermek için uğraşıyor, güldürüp duruyorlar. :D

Galeri:

8. Beğen
    wOnkru got a reaction from Kaxell in JAPONCA DİL EĞİTİM SETİ   
                                                                 (EUROTALKNOW)
    (Kendi yorumum)
    ÖNİZLEME:

EUROTALK INDIRMEK ICIN:

Kurulum :

9. Beğen
    wOnkru reacted to Yoichi D. Gremory in Anime Hearts Oyun Şirketi açılıyor!   
    Düzenleme:

Ekibimize 3 adet PS designer aranıyor!
    Çince olan resimlerin türkçeye çevirilmesi için Resimleri editleyen bir arkadaşımız yok.
    Acilen buradan iletişime geçin!

Düzenleme 2:
    Ekibimiz de çalışmak istermisiniz ?
    Uzakta olsanız bile Adana'ya gelmek zorunda değilsiniz , her zaman iletişimli bağlantı için Skype veya Facebook Sohbet grubumuzda kesintisiz iletişimde olabilirsiniz.
    Belki oyunlarımızı denemek için fırsatınız olabilir ve ücret alabilirsiniz (Çalışmaya bağlı olarak ücret miktarı değişir.)
    Ekibimize katılacak olanlar mesaj atabilirler.

Düzenleme 3:
    Sitemiz aktif olmuştur.
    http://online.animehearts.net/index.html

---------------------------------------------------------------------------------------
    Tabi ki hedefimiz en eğlenceli sitelerden biri olmak.
    Oyun şirketimiz Adana'da olarak test aşamasına girip, şirketimiz ile İstanbula taşınacağız.
    Anime Hearts 17 siteyi tamamlayıp 3 tane browser oyunu hazırlanacak ve bu oyunlar Oyun şirketimizden yayınlanacaktır.
    Oyunların Piyasada olmayıp, Çince veya okuyamadığımız oyun dilinden Türkçe'ye çevirip ve Türkiye'den yayına çıkaracağız.
    Oyunların bazıları:
    1-DeutaHearts
    2-TienHearts
    3-NoragonHearts
    Bu 3 ü browser oyunudur.
    PC, Android , PS4 oyunları da kuracağız tabi önce yukardaki 3 browser oyunun projesi bittikten sonra Hepsi Online olacaktır ve tamamen türkçeleştirilecektir.

Tabii oyunların tanıtımı da var.

DeutaHearts

TienHearts

NoragonHearts

Bu tanıtımların sadece resimi değil video da var ama onu facebookta paylaştım çünkü zamanım yok siteme aktarmaya zaman yetmiyor.
      İlerideki PC, Android, PS4, PSP oyunları da çıkaracağız tabi..   Link yoktur çünkü kurulmadı bu oyunlar tabi türkçeye çeviri, güvenlik ...vb ayarlamalar 1 sene içinde tamamlanıyor.     Not: Bu oyunlar kendi tarafımızdan yaratılmamıştır, piyasada olmadığı için anlaşma yaparak sunucu dosyaları almış bulunmaktayız.
  10. Beğen
    wOnkru reacted to Abdulkadir in Photo Shop Cs6 Dersleri   
    Evet arkadaşlar aranızda Photo Shop öğrenmek isteyen varsa buyrun.

Programı indirmek için tıklayınız...

Dersleri izleyebilmek için üstüne tıklamanız yeterlidir. Direk youtube'a yönlendirecektir. Bi Beğeniyi esirgemeyin emeğe saygı.

Ders 1

Ders 2

Ders 3 

Ders 4 

Ders 5 

Ders 6 

Ders 7 

Ders 8  

Ders 9  

Ders 10 

Ders 11

Ders 12

Ders 13

Ders 14

Ders 15

Ders 16

Ders 17

Ders 18

Ders 19

Derslerimiz sona ermiştir :D Bi beğeniyi hakettim sanırım :D

Derslerimiz sona ermiştir iyi dersler. Günde 2 ders görseniz Photo Shopu sökersiniz.
  11. Beğen
    wOnkru reacted to ashirogi senpai in merhaba   
    merhaba bn ufuk daha yenıyım forumda   yaklasık bır 5-6 senedır anımeleri ve mangaları takip etmekteyim bu sene dıl sınavından bıraz tokezledım seneye hazırlanıp   sımdıkı universitemden  japon dili ve edebiyatı bolumune gecis yapmak  ıstıyorum.
    bitirdigim ve guncel oldugum  animeler : spoiler
     One Piece
    Naruto                                 HunterxHunter  211                              Hajime no İppo serisi                                Bokura wa minna kawaisou
    Bleach                                 K-ON! serisi                                         Rainbow                                                   Yowamushi  pedal
    Bakuman serisi                    Kuroko no basket                                Durarara!                                                 Beelzebub
    Gintama                               Mirai nikki                                            Log Horizon
    Kaiji                                      Ao no exorcist                                     Fate zero
    Slam dunk                            Helsing                                                Nisekoi
    Major serisi                           High school of the dead                      One Outs
    No game No life                    Yugi-oh (sadece baslangıc serisi)       Soredemo no sekai wa utsukushii
    Fairy tail                               Devil May Cry                                      Kill la kill
    death note                           Toriko                                                  Afro samurai
    Shingeki no Kyojin                K-project                                             Kingdom Serisi
    Katekyo hitman reborn         Eyshield-21                                         Haikyuu!!
    High school dxd serisi           Magi serisi                                          Black Lagoon 
    sword art online                    Buzzer Beater                                     Akuma no Riddle
      asında forumlarlada aramın pek  ıyı oldugu soylenemez     vaktım oldukca yenı anıme ızlerım  manga okurum onun harıcınde  oyunlarla aram ıyıdır  ama  lol ve dotayla pek aram yok ozellikle  dotayı ızlemekten buyuk keyıf alsamda oynamak pek ılgımı cekmıo ilk izledigim anime    tanıdıgım bır cok arkadasım  gıbı bleach  bleachten sonra  mirai nikki    ardındanda   one piece  gibi animeler derken bı baktım   kac sene gecmesıne ragmen  hala anime izliyorum ve buyuk keyıf alıyorum  simdilik bu kadar  tekrardan herkese merhaba
  12. Beğen
    wOnkru got a reaction from Phryne in ( 05 / 05 ) Hanamonogatari   
    ooo ben bu gatari serisine hastayım .:Dtek gözle bekliyorum
  13. Beğen
    wOnkru reacted to Hokage_Minato in ( 05 / 05 ) Hanamonogatari   
    Anime Adı : Hanamonogatari
    Anime Türü : Komedi, Gizem, Doğaüstü Güçler
    Bölüm Sayısı : 5 / 5
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : Setsuna
    Düzenleme : Hokage_Minato
    Özet; Hanamonogatari, Monogatari serilerinden altıncısıdır. Koyomi Araragi liseden mezun olduktan sonra devam eden hikaye; artık lise son sınıfa giden Suruga Kanbaru’nun Suruga Maymunu’nu (Suruga Şeytanı) da anlatıyor.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

14. Beğen
    wOnkru reacted to Chishi in Konnichiwaaa~   
    :D teşekkür ederim halk . Üşengeçliği bilirim teşekkürlerrr

Merhaba ! :D
    Selam :D forumu çok hoş buldum .d

P.S. nin cevabı : dergide seçtiğim bir kaç konu var anket olarak , onlar.
  15. Beğen
    wOnkru reacted to Cold Dewil in Konnichiwaaa~   
    Selam A  ^_^  Hoşgeldin Foruma...

PS: "konularımda yardım edebileceğinizi düşündüm" derken hangi konular bu arada ? ^_^
  16. Beğen
    wOnkru reacted to Siesta in Konnichiwaaa~   
    Merhaba!  :D
  17. Beğen
    wOnkru reacted to aloneordead in Konnichiwaaa~   
    aleyna ne güzel ismin varmş öyle neyse ben de ali osman hoşgeldin halkın arasına  <_< senin hakkında bir şeyler öğrenmek isterdim ama derggiyi açamayacak kadar üşengecim hadi iyi forumlar tekrar hoşgeldin :D :D
  18. Beğen
    wOnkru reacted to Chishi in Konnichiwaaa~   
    Merhaba^^ Ben Aleyna. Yazması çok uzun gelirse ve benim gibi üşengeçseniz Aley , Alex. Benim hakkımda bilmek istediklerinizi sitenin dergisine tıklayıp , 4. sayfaya gidip öğrenebilirsiniz. Buraya aranıza karışıp kirli çamaşırlarınızı orataya çıkarmaya geldim :D hayır onun için gelmedim yalandı. Biraz aranıza inip halka karışıyım :D hayır buda yalandı. Sıkıldım ve konularımda yardım edebileceğinizi düşündüm. Fairy Tail, Black Rock Shooter ,One Piece , Hajime no İppo gibi animeleri severim fakat romantik animelerin kalbimde ayrı bir tarafı vardır. Sanırım bu kadar :3
  19. Beğen
    wOnkru reacted to Godfrey in Herkese merhaba^^   
    Hoşgeldin foruma. Yazdıklarından bayağı iyiymiş. Özllikle Yüzüklerin Efendisi kısmı ilgimi çekti. İyi vakit geçir forumda
  20. Beğen
    wOnkru reacted to wOnkru in Herkese merhaba^^   
    hepsini okumadım pargraf başlarını okudum sadece ama hoşgeldin :D önerim GİNTAMA' yı seyretmeden ısınamadım ben animelere  :D
  21. Beğen
    wOnkru reacted to Barış D. Baryshx in Herkese merhaba^^   
    Hoşgeldin, lovely complex'den risa koizumi severim bende :D harem seriler için bu taraftan > http://forum.turkanime.tv/topic/10877-harem-fc-anime-male-female/
  22. Beğen
    wOnkru reacted to Shotdown in Herkese merhaba^^   
    yoroshikuuu umarım ileride iyi bir okçu olursun :) Hoşgeldin keyifli zaman geçirmeni dilerim ^_^ 
  23. Beğen
    wOnkru reacted to Evallark in Herkese merhaba^^   
    Merhabalar. Ben Zehra. Kaydolalı biraz oldu ama ancak yazabildim. Anime izlemeye başlayalı bir sene olmamıştır, yeniyim yani. O an kafama ne eserse ve ne hissedersem ona göre izlerim. Kaliteli oldu mu türün, yapım senesinin falan önemi olmaz benim için. Genelde romantik-aksiyon-komedi türünün ürünlerini çok seviyorum ama çok nadirler. Romantik türünü ayrı bir severim ama bu türde çok benzer anime var ve arada nadir farklı olanlar var bu sıkıntılı bir durum. Onun dışında romantiksiz yada komedisiz shounen-aksiyon türüne pek bakmam ama eğer cidden güzelse o zaman bitirmiş bulurum kendimi. Dram türünü çok sık tercih etmiyorum çünkü gerçekten çok duygusalımdır. Kendim dağıtıyorum o türde.  Bir seriyi çok beğendiysem onun mangasını ilerletmek gibi bir huyum var.

En sevdiğim diye gruplamak istemem ama ilk animem Lovely Complex, en sevdiklerim arasındada FMA serileri ve Shingeki no Kyojin var. Yaz animelerinin çoğunu takip ediyorum şuan. Birde harem türünü pek sevmiyorum ama erkeğin baş rolde olduğu ve hangisini seçsem modunda olduğu değilde hepsiyle ilgilendiği harem türlerini severim açıkcası o///o

Kendimden bahsedecek olursak. 15 yaşındayım ve 10.sınıfa geçtim. Parlak bir öğrenci değilimdir. Sayısalla hiç aram yok ama dil ve sözel alanı severim. Belkide tek yeteneğim dil herhalde. Aslında bu geçişte bölüm seçilmesi gerekiyordu ama benim şanssızlığıma bölüm seçme 11.sınıfa ertelendi. Hedefim hayırlısıyla dil bölümünden mezun olup tercüman olmak. Kesinlikle ileride profesyonel Japonca öğrenmek ve Japonya'yı ziyaret etmek istiyorum.

Dilimi iyice geliştirmek açısından çevirilmemiş manga ve animeler benim için altın fırsata dönüşüyor. Onları İngilizce'den okuyup izlemek gelişmeme yardım ediyor hemde sevdiğim bir şeyi yapmış oluyorum. Hala kendimi geliştiriyorum ama bir yandanda çeviri yapmak istiyorum hatta şuan küçük bir seriye başladım. O seriyle bir fansuba başvuru yapmayı düşünüyorum. Bu arada encode konusunda yardım edecek birisi olursa çok sevinirim hala aklımda soru işaretleri var. 

Oyun oynamayı çok seviyorum. Küçüklükten beri abim ve kuzenimin yanında biraz erkek gibi yetiştim ve sürekli erkek oyunları oynardım oradan alışkanlık olmuş herhalde. Şuan sürekli oynadığım tek oyun Dota 2. Hala newb'yim ama. *^*

Abimin bana kazandırdığı şeylerden biride Lord of The Ring hayranlığı. Kesinlikle çok sıkı hayranıyım. Kendimi bildim bileli süregelen tek hayranlığım o. Onun dışında THG, HP severim. Dizi olarak TWD, Hannibal, Vikings, Hemlock Grove, New Girl ve Arrow izlerim. Tabi bu sıra animelerden güncellere yetişemiyorum dizilerde.  J-drama pek izlemiyorum yani çok nadir izlediğim var ama Hana Yori Dango kesinlikle vazgeçilmez J-dramamdır. Kore dizileriyle ise hiç aram yok özelliklede Japon versiyonlarından uyarlama olanlara karşı. (Mesela BOF'dan nefret ediyorum açık açık.) Ama çok nadir bir iki Kore dizisi sevmiştim. Playfull Kiss (uyarlama olmasına rağmen J-dramasından bile güzeldi) ve Heartstrings. Zaten bu üçünden başka izlemedim. *-* Zaten animeye başlama evrem bir arkadaşın beni manga okutmaya başlamasıyla oldu. Sonra J-drama ve animeler olarak gitti.

Bir şeyi izlediysem mutlaka kitabını okurum. Kitap okumayıda aksattım tabi bu ara. Birde herkesin sevdiği şeylere ön yargıyla yaklaşma gibi bir eksi yönüm var. Yazmayı severim. Ve en önemli uğraşım geleneksel okçuluk. Şuan aksaklıklardan dolayı bir kursum yok ama sıkı çalışıyorum inşallah hedefime ulaşır ve bir okçu olurum.  Zaten bu uğraşım sebebiyle okçu karakterleri hep severim. 

Baya uzun yazmışım. Neyse artık. Minna yoroshikuuu^^

24. Beğen
    wOnkru got a reaction from Çevirmen-J in Türkiye'ye Organize Fandub'ı Getiriyoruz - Mabushii Fandub [İlk Projemiz Sankarea Animesi]   
    Herşeyden önce saygıyla çömeliyorum onunuzde  ellerinize ağzınıza sesinize felan filan sağlık işte :D

ama başlangıç için çok saçma buldugum bir anime ile başlamışsınız aşk,romantik,komedi ile başlasaydınız cok iyi olurdu tabi karışmıyorum öneride yapmıyorum sadece yorumluyorum organize olmuş bir ekip olarak sizden devamını bekliyoruz samimiyetle söylüyorum Kötü karakter seslendirmesi için benim sesim cok yatkın :D ahahhaha =))   tüm ekibe kolay gelsin ...
  25. Beğen
    wOnkru reacted to weirdone in Derste Sıkılınca   
    Benim lise dahil resim derslerim hep 0 dı söyliyeyim dedim. ^^ ( ilkokulda 0 değilde 1 di tabi. Ama utandıklarından sonradan 5 diye değiştiriyorlardı tabi. :) )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.