Jump to content
  • Create New...

Uchiha_Kanade

Kayıtlı Üye
  • Content Count

21
  • Last visited

• Days Won

1

Uchiha_Kanade last won the day on January 9 2013

Uchiha_Kanade had the most liked content!

About Uchiha_Kanade

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/20/1997

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

368 profile views
  1. Full Moon wo Sagashita, Oban Star Racers, Tactics, Starry Sky ve Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden çevirilirse çok sevinirim ;)
  2. baya uğraşmışsın eline sağlık :D bu liste baya işime yarayacak :D
  3. Naruto bittikten sonra Kishi-sensei'nin boş durmayacağını bilmek iyi oldu :D Çıktığı zaman kesin okuyacağım umarım güzel olmuştur :D
  4. Karneval çok hoş bu sezon en çok onu beğendim :D Devil Survivor'da güzel. baya aksiyonlu falan :D bu nisan cidden çok iyi animeler başladı :D
  5. K-Project muhteşemdi! nasıl SAO'dan sonra gelebilir :angry:
  6. daha iyi bir oyun bekliyordum hayal kırıklığına uğradım :(
  7. FairyTail den Natsu olamaz çünkü FairyTail Shounen Jumpta yayınlanmıyor :( Bence de büyük bir ihtimalle 5. karakter İchigo olur :D :D
  8. 2. sezonda SAO tadını evet kaybetmiş olabilir ama genede muhteşem bir seriydi. Yazarın yarattığı dünya ve kurgu olağan üstüydü. Sadece romantizm i biraz abarttı diye bu kadar kötü eleştirmeyin bence ödülü kesinlikle hakketmiş. Özelikle yazarının da bir ödül alması alması süper olmuş.
  9. uzun zamandır mangadan takip ediyordum animeyle pek ilgilenmiyordum ama genede bi kötü oldum ya :( üzüldüm :(
  10. bence animeyi güzel bir yerde bitirmişlerdi devamı geleceğini sanmıyorum ve bu habere hiç şaşırmadım çünkü mangası da uzun zamandır bana bitmek üzereymiş etkisi veriyordu zaten.
  11. Bence de 1 bölüme 1 yorum hakkı çok mantıklı en azından hep aynı adı görmekten kurtuluruz.
  12. çok hoş ya hem bir grup da çalıyor hemde mangaka :D çizimleri bence çok şeker. mangasını okumak isterdim :D
  13. Aynı fikirdeyi yaa. bi HOMRA nın üyesi olsam hayat muhteşem olurdu :D
  14. Bitkisel hayattan farklı olmazdı :wacko:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.