Jump to content

LawLieT

Üyeler
  • İçerik sayısı

33
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

LawLieT kullanıcısının son zaferi 22 Aralık 2013

LawLieT en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

LawLieT hakkında

• Doğum günü 08/13/1999

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

906 profil görütülenme

LawLieT üyemizin başarıları

1. LawLieT

Hi All :)

Ben Arda 16 Aslan Burcu :D
  2. LawLieT

Ecchi FC [+18]

B) Göz Zevkim Kaçtı Be Abi :D
  3. LawLieT

Bıyık FC

Beende :D
  4. LawLieT

Akatsuki FC

Üye Alırmısın
  5. LawLieT

Death Note FC

OOOOO Kanka Beyond Birthday e Yer Vermişin Madem Benide Al :D
  6. LawLieT

Hatake Kakashi FC

Benıde Add La :D
  7. LawLieT

Kuchiki Byakuya [FC] (20 Üye)

Add Me :D A:DS:F
  8. LawLieT

Ecchi FC [+18]

A :D Neyse O Animeleri Eklersende Sevinirim Bağıs Yapmıs Olurum Bide Ecchi FC Klüp Çapkını Yaparsan :DD
  9. LawLieT

Ecchi FC [+18]

Yosuga No Sora ,Akane-iro ni somaru saka,Asobi ni iku yo ve B gata H kei Leri Anime Listesine Eklersen Sevinirim :D Birde Yetki Alacakmıyım Not : Yosuga No Sora Bazı Sitelerde Hentai Kısmında Fakat Türk Anime de Ecchi Kımsındadır . Not : Hepsini İzledim :D
  10. LawLieT

Minato Namikaze FC (53 Üye)

Benide Eklermisin Minato Senpainin Grubunda Olmak İsterim D:
  11. LawLieT

Sidonia no Kishi

Anlamadım :'/
  12. Gerçekten Helal Olsun Hem Üşenmeden Yazmışsın Hemde Harika Bilgiler Vermişsin :)
  13. LawLieT

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Arkadaşlar Bazı Anime Tavsieleri Vericem :) İsteyen Ekleyebilir Sakurasou No Pet Na Konojo Ecchi Tam Olmayan Yani Ben Çok Göremedim Ama Ginede Ecchi Türü Olan ''Sakurasou No Pet Na Konojo'' Harika Bir Anime Beni Ağlatan Ve Güldüren Bir Anime Kısa 24 Bölümden Oluşuyor Kurgusu Felan Harika High School Of The Dead Çoğu İnsan Biliyor Bu Animeyi Zombiler Hakkında Ecchisi Fazla :) Ecchi İçin Bakanlara Söylüyorum :) Güzel Bir Anime Benim En Çok Sonu Hoşuma Gitti Aşk Ecchi Aksiyon Zombi Herşey Var :) 07-Ghost Aksiyon Animesidir Çok Güzel Bir Anime :) Kurgusu Harika Animede Bir Çocuk Var Köle Olarak Çalışmış Ordunun En Güçlülerinden Daha Sonra Babasını Bir Amiral [Yanlıs Olabilir] Öldürüyor Bunu Öğrenince Çocuk Amirale Saldırıp Kaçıyor Shinigamiler Felan Var Queen's Blade Harika Bir Ecchi Serisidir Aksiyon Fantastik Ecchi Dövüş Kategorilerinde Yer Alır Animede Erkek Neredeyse Yok Gibi Full Kızlardan Oluşan Bir Ecchi Animesi Ecchicilerin İzlemesi Gerekir Diye Düşünüyorum ... Mashiro İro Symphony Romantizim Harem Dram Kategorisi Harika Bir Animedir Kesinlikle Tavsie Ederim Ağladım Bazı Bölümlerinde :) Konusu Erkeklerin Kızlar Okuluna Katılmak Zorunda Kalması Ve Bir Kızla Oğlanın Hikayesi :) Çok Tatlı Bir Animedir :) BENDEN 5 Anime Sizde Ekleyebilirsiniz :) Bilindik Animeleri Yazmadım Gerekyok die :)
  14. LawLieT

Masashi Kishimoto'nun Yeni Mangası "Mario"

Pardon Adam Narutoyu Bitirmeden Ne Yapmaya Çalışıyo Anlamadım İlk Bi Fiileri Bitirip Adam Gibi Narutoya Geçsin Sonra Mario yu Yapar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.