Jump to content

Tombe

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

Tombe kullanıcısının paylaşımları

1. Tombe

( 24 / 24 ) Jujutsu Kaisen (TV)

Teşekkürler.
  2. Tombe

( 54 / 66 ) Digimon Adventure (2020)

Teşekkürler
  3. Tombe

( 01 / 13 ) Gintama. Porori-hen

Teşekkürler.
  4. Tombe

( 12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 2

Kötü oldu ya. Umarım eki haline döner. Allahtan elimde fazladan 50gblık var :D
  5. Tombe

Bende benzer bir iş için kullandığımdan ondan dikkatimi çekmiştir :D Bu ara 50 gblık kota 15gb'a mı indirildi megada yeni hesaplarda.
  6. Tombe

@Nones Şimdi baktım. Şansıma şimdi 10. bölümü yüklemişsin eline sağlık. Aklıma takılan önceki bölümlerde tekrardan yüklenmiş. Değişiklik mi yapıldı acaba bölümlerde.
  7. Tombe

( 13 / 13 ) Ajin

teşekkürler.
  8. Tombe

( 13 / 13 ) Ajin 2nd Season

teşekkürler.
  9. Tombe

Sabo hakkında teori.

Aynen dediğim çıktı ve sabo devrimci olarak döndü.Artık bundan sonra rolü ne olacak meyveyi yiyecek mi veya ne yapacak bunları konuşmamız lazım
  10. Tombe

Masashi Kishimoto'nun Yeni Mangası "Mario"

ya narutoyu bitirmese keşke ben 1-2 yıl arayla narutoya yeni bi şekilde devam eder diye düşünüyordum. ama boş bir umut gibi duruyor.
  11. Tombe

One Piece’e Kısa Bir Ara

geçmiş olsun oda sensei kendini özlettirme allah şifa versin :(
  12. Tombe

Sabo hakkında teori.

karekterim böyle arkadaşlarda diyor çok heyecanlısın diye:)
  13. Tombe

Sabo hakkında teori.

cidden mi öyle olursa kötü olur belkide ilerisi hakkında ipucu vermek istememiştir belkide dragon oraaya gittiğinde durum çok kötü diyorlardı yani ordada ölmüş olabilir ama devrimci olarak çıksa iyi olabilirdi
  14. Tombe

Türk Anime TV !!! (Anket)

1) ONE PİECE 2)A- DÜZENLİ OLMASI B- AKTİF OLMASI C-HER YÖNDEN GÜZEL OLMASI 3) ONE PİECE VE DİĞERLERİ ŞAKA ŞAKA İSİM GÜZEL BENE AYNISINI KOYAVBİLİRDİM 4)YENİ YE OLDUĞUM İÇİN BİŞEY DİYEMEYECEĞİM 5)TABİKİ BEN :) 6) SİTE İLE İLGİLİLERT MEMNUNUM 7) ONE PİECE LE İLGİLİ FORUMLAR 8)BEĞENMEDİM DESEM YALAN OLUR :) 9:)KENDİMİ SEVDİĞİM KADAR 10) LUFFY NİN YERİNDE OLMAK İSTER MİYDİN
  15. Tombe

Sabo hakkında teori.

kesişnlikle ama kesinlikle uzaktan yakından alakası yok kesinlikle ama kesinliklealakası yok bir kere karakter yapıları uyuşmuyor
  16. Tombe

Sabo hakkında teori.

çok büyük iddia atıyorum ortaya : SABO ÖLMEDİ ŞÖYLE DÜŞÜNÜN SABO DURMADAN ÖZGÜRLÜK İSTİYORDU VE ONU BENCE DRAGON KURTARDI O GEMİDEKİ YARALI OLAYI İVONKOV FALAN DA VAR ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM Kİ DEVRİMCİ OLDU.ÇÜNKÜ SABO ÖZGÜRLÜK İSTİYORDU
  17. TABİKİ ONE PİECE-ONE PİECE-ONE PİECE
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.