Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. Kavgada Sakuragi de çok işe yarar ha. Ellerini şortun içine sokup gelir. Kafa atar gider. GG WP
  2. Ben Goku'yu çağırırım. Sever o öyle şeyler. Vurdulu kırdılı gezegen patlatmalı olaylar falan.
  3. ilk 3 yıl yumoş ayım vardı. Annemden çok severdim onu D:aSD.aD . Sonra nedense kayboldu :ph34r: sonra kırmızı power ranger'ım vardı. Basınca kafası değişiyordu :'( Ana sınıfında oyuncak dersinde hep ahtapotla oynardım. Başkası onla oynamaya kalkarsa döverdim. Çok tehlikeliydim B) Ondan sonra da mandallarla robot yaptık oynadık falan işte. Böyle gereksiz bir konu başlığı bulup beni geçmişe gönderen arkadaşı buradan öpüyorum. Böyle konu dışılarla gelin işte ya :D
  4. Zoro Gps Gps No Mi'yi yese yenilmez olur

1. DHspark

DHspark

:D o marimonun gps i olsa bu sefer kalkıp gps teki sesle kavga eder sanmıyorum bir faydası olacağını :D

2. AdminSlayer

AdminSlayer

Türk değil ki Zoro :D

5. Ben de o zaman adımı SametslayerSlayer yaparım. Uzak dur benden :D
  6. Ya cümleninin sonuna *Grabs popcorn yazacaktım unuttum :( Ekliyorum
  7. Ezgi bizi bilmem ama sen evrende teksin bundan emin olabiliriz. Evren aynı hatayı iki defa yapmaz :DaWaSD *Grabs popcorn
  8. AdminSlayer

Bleach Manga Tartışma

Bazz B = Grimmjow
  9. AdminSlayer

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Gear 4 ile ilgili başka bir forumda teori yapmıştım. Gear 2'de kan basıncını arttırarak hızını ve gücünü arttırıyor. Luffy arenada yumruk atan kralı görünce çok ilgisini çekmişti, dikkatli bakmıştı. Onun yumruğu da benzer mantıkla çalışıyor. Kan basıncını ve hakiyi hıza değil patlayıcı güce çeviriyor. Büyük ihtimal Luffy'de öyle bir şey yapacak
  10. Hayvanlarla konuşabiliyorum. Ps: Balıklar hariç Hayvanca :DaSD:aWD
  11. AdminSlayer

Bleach Manga Tartışma

Hepiniz yanılgıya düşmüşsünüz genç padawanlar. Aizen'in shikai'si mutlak hipnoz ile diğer karakterleri hipnoz ediyor. Bankai'si ise seyirciyi bile hipnoz ediyor. O yüzden bankai açtı ama siz farketmediniz. Ben ettim. İstanbul'u da Kenan Komutan fethetti. (Olm vizeler çok zor lan yardım edin ölüyorum :'( )
  12. Simit cosplay'i yapacaktım ya. Susamlı susamlı. Bütün kızları çekecektim kendime :(
  13. Tabi tam finallere denk gelsin zaten Torucon. İnsan kılığa girip giderdim halbuki. Kimse de anlamazdı farkı
  14. AdminSlayer

Bleach Manga Tartışma

That's the point. Şu an fark ettim, şaka maka bu adam hiç bankai açmadı. Açamadığı için de olabilir ama değinilmedi o konuya sanırım. Yıllar geçti mevzunun üzerinden hatırlamıyorum ancak şu mümkün, belki mühürlü kaldığı süre boyunca bankaisi ile konuşmayı falan başarmıştım. Belki
  15. AdminSlayer

Roger bütün Poneglyphleri ve antik silahları bulmuş ve dünyanın diğer ucuna taşımıştı. Onla bağlantılı olarak belki zamanda yolculuk yapmış ya da ruhu beden değiştirmiş falan olabilir.
  16. AdminSlayer

Law'dan Luffy'e bir power up gelecek. Adam açık seçik hayranlığını belli etti Luffy'e ve D.'ye. Barto gibi coşacak neredeyse
  17. AdminSlayer

Luffy Dof'un ağzına ağzına vurdu cayır cayır. Bölüm sonundaki patlamayı da Sabo halleder. Natsu gibi emer ateşi.
  18. AdminSlayer

Law'a kızmanın anlamı yok ya, Arc'ın başından beri şamar oğlanına döndü. Dow dövdü, amiral dövdü, dof bir daha dövdü, ipini koparan vurdu, dövdü, kairoseki taktılar, süründürdüler. Ölmediğine şükür :D
  19. Gomu gomu no Jet elephant redhawk gatling (Bunu söyleyip vurana kadar dayağı yersin bence)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aynen, saçma sapan teknik isimleri...şöyle ayssss taaaym diye bağırsa aokiji gibi veya ururusu şokkku dese kuma gibi :D

3. AdminSlayer

AdminSlayer

Ururusu şokku A:DAWD.a Dragonball'daki isimlendirmeler efsaneydi. Zaten ondan sonra moda oldu bu olay, bence

20. AdminSlayer

Dota Muhabbet Mekanı

Lich'e refresher kasan birine denk gelirsen VOID nickimle benimdir :D Açık konuşayım ben Türk oyuncu görmek istemiyorum. Çünkü son zamanlarda LoL tayfası gelip Dota'da sergiliyorlar ergenliklerini. Bir Rus bir de Türk yoksa o oyun eğlenceli oluyor. Bakın yemin ediyorum size yıllardır oynuyorum bu oyunu, daha bir defa ingilizce küfür görmedim. Ya Türkçe ya Rusça :D bütün davarlar buralardan çıkıyorlar. Ps: Çok deli Carry Chen oynarım. Hayatınızda görmediğiniz hareketler yaparım. Vs atılır.
  21. AdminSlayer

Sabo'yu son gördüğümüzde bayağı yorgun bir haldeydi ama yine de gelip Luffy'le omuz omuza savaşmasını bekliyorum. Nostalji yaptırmalı Oda Sensei
  22. AdminSlayer

Red Hawk Gatling'i gördük ama isabet etmedi be. Lufy Rage Mode açacakmış gibi geliyor şu noktada ama tek başına ikisine karşı savaşamaz. Yardım gelmeli. Zoro çok uzakta. Diğer herkes de öyle. Gemi dönse de Sanji gelse bari. Trebol'u tekmelese de kendime gelsem
  23. Heisenberg öldü.. Seni hep hatırlayacağız Walter reis!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Namida

Namida

Yine de diziye başlar başlamaz "ehehe başrol ölecek ehehe" demeleri izleme şevkimi kırdı. :D The Walking Dead e başlamıştım, birkaç güne onda güncele gelip devam etmeyi planlıyordum.

3. AdminSlayer

AdminSlayer

Kesinlikle devam etmelisin. 5 sezon nasıl izledim, ne ara izledim bilmiyorum ama su gibi geçti

24. AdminSlayer

Komik Japon Haberleri

Buna bayağı güldüm D:ADA.WD Ama gerçekten de asyalılar bizim gibi ağır yiyecekler yiyemiyorlar. Yağsız tuzsuz yedikleri için hep sindirim sistemleri Adana'ya uygun değil :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.