Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

İletiler bölümüne AdminSlayer kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Amygirl, 12.02.2018 - 10:11 yazdı:

Sameeeeeeeet hayırsız nerelerdesin yaw :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

Fani dünyanın, dünyevi işlerine daldık sürünüyoruz reis ya. Özlemişim ha forum ortamını. Nostalji olsun diye sohbet-konu dışı bölümüne gireyim dedim. Maşallah hep benim postlarım serili başlıkta :D

2. Şu an kendi cinsiyetimden şüphe ettim. Neyim lan ben? Kafalar bir şekil şu an...

Barış orası muallakta ya. Mangayı okuduğum zaman bazı çevirilerde he, bazılarında she diye geçiyordu. Araştırdım, orjinal dilinde she diye geçiyormuş ama onun da farklı kullanımları varmış falan falan falan.. ben çıkamadım işin içinden. Kafalar yine alev alıyor. 

Ps: Şuradan;  http://hunterxhunter.wikia.com/wiki/Alluka_Zoldyck

Zaten hala SnK'den Nanaba'nın cinsiyetine şok olmuş durumdayım. Kafa beyin kalmadı. Konuyu kilitleyin. Zararlı askdlnasld

Hunter x hunter'dan Alluka'da erkek aslında :D diğer kardeş Kalluto'yu eklemişsin zaten ;)

tumblr_nc0wjkKGPE1sz9akzo1_r1_250.png

3. Bleach hangi manga ya? Hafızamdan sildim komple. Her hafta 15 saniyemi ayırıyorum belki yola girer falan diye de saçma sapan rezalet bir manga yani. 

Böyle bir tam sayfa olabilir mi ya? Küfür ettirecek yine. Gideyim de diğer forumun Kubo taşlama bölümünde söveyim

bleach-6452611.jpg

4. Şimdi iki durum var anladığım; 

1. Sen oyun yapmayı biliyorsun ve kendine ekip arkadaşı arıyorsun

2. Oyun yapmayı bilmiyorsun, birileri ile birlik olup öğrenmek ve fikrini gerçekleştirmek istiyorsun

Hangisi?

5. Sanji Kutsal Ejder soyundan gençler. Bugüne kadar bütün teorilerim %100 tuttu. Bu da tutar elbet. Sanji'nin soyu sopu belli değil, gösterilmedi hiç. Sarışın olması da kutsal ejderleri andırıyor. Sanji şu an denizcilerin elinde değil, öyle olsaydı only alive posteri basılmazdı. Muhtemelen Nami'leri kurtarmak için kendini feda etti ve şu an esir durumda. Hasır Şapka tayfası Mink halkıyla beraber Sanji'yi kurtarma savaşına girecek. Possible arc

6. İlk iki bölümü okudum. Bu roman kurgusu değil, bildiğin RPG oyun senaryosu. Oyun oynuyor gibi okudum. Nispeten iyi bir şey sayılır bu.

Bazı klişeleri çok fazla kullanmış, özellikle anekdot yapmayacağım bunlarla ilgili. Zaten farkındasındır.

By the way, George denen düdüğün kalleş olduğunu adını ilk okuduğumda hissettim :D Tecrübe sanırım

Ps: Ve biraz daha tecrübem varsa eğer, George'un aslında kötü olmadığını, öyle görünmesi gerektiğini düşünüyorum. Kalanını okuduğum zaman bakarız buna

7. Anlaşıldığı üzere bu fan servis dediğimiz teşkilat sadece erkeklerden oluşup sadece erkeklere çalışıyor :smile_artiz: Ayrımcılık var biz hatunları düşünen hiç yok  :smile_bilmem: Bu arada listedeki seriler hakkında hiç bir bilgim yok  :huh: Yalan olmasın DXD mi ne haltsa onu biliyorum fanları sağ olsun <_<  

Efenim böyle şeylerden mi bahsediyoruz mesela? :D

2765980_1338859492427.14res_300_168.jpg

8. Bir erkeğin gözlemi mi, yoksa kişisel tecrübesi mi bu çıkarım, merak ettim.  :D  Balzac'ın bu sözünü sizden daha farklı yorumladım, şöyle ki: Dediğiniz gibi yakışıklı olup, konuşmayı bilmeyen erkeğe, kadınlar hayır diyebilir. Keza konuşmayı bilip, yakışıklı olmayan erkekler de hayır cevabını alabilir ama hem ağzı laf yapan hem de yakışıklı olan bir erkek birçok kadının rüyasını süsler. Öyle bir erkeğe hayır demek zordur. Böyle bir erkeği seven kadın, erkeğin hegemonyası altına çok kolay girer. Bu minvalde bence kadınların tanrı korunmasına ihtiyacı olabileceğini düşünmüştür, fransız yazarımız.  ^_^

Konuya yönelik: "İçimiz hep bir hoşça kal ülkesi..." *Zarifoğlu 

Gözlem gözlem :D Ama yorumumda "istisnalar da olabilir" demiştim. İşten Balzac'ın tabiriyle "Tanrı kızları o istisna heriflerden korusun" :D

Ps: Gözden mi kaçmış, unutulmuş mu bilemedim ama bu konu başlığı altında şu sözü göremedim. Bırakıyorum buraya

Alıntı:

"nazik kızlardan nefret ediyorum. onlarla sadece selamlaşmak bile aklınızı başınızdan alabiliyor. mesajlaşınca yüreğiniz pır pır ediyor. eğer sizi aradılarsa, bittiniz, mesaj kayıtlarına yüzünüzde aptalca bir gülümsemeyle bakaduruyorsunuz. ama, tekrar kandırılmayacağım. sizin gibilerin kastettiği nezaket işte bu. eğer bana karşı nazikseniz, başkalarına karşı da öylesinizdir. bunu her zaman neredeyse unuttuğum oluyor. gerçeklik acımasızdır, bu yüzden yalanların da nezaketin bir türü olduğuna eminim. bu yüzden, nezaketin de yalan olduğunu söyleyebilirim. her zaman beklentilerim oldu, ve her zaman yanıldım. ve daha farkına bile varmadan, ümit etmeyi bıraktım. tecrübeli bir yalnız aynı hatayı iki kez yapmaz. ve bu hayat savaşında, kaybetmeye alıştım. ve işte bu yüzden, nazik kızlardan her zaman nefret edeceğim."

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.