Jump to content

o2kan

Üyeler
  • İçerik sayısı

29
  • Son ziyareti

o2kan hakkında

• Doğum günü 12/24/1982

Profil Bilgileri

o2kan üyemizin başarıları

1. o2kan

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Anime :Berserk Şarkı :Taste of regret Grup :İn Fear and faith
  2. o2kan

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Berserk ve shigurui... İkisinin de sonunda şok geçirdiğim animeler.Yalnız uyarıyım,ağır gelir...Önce piyasa animeleri bitirin.(bleach,naruto,one piece)sonra ufak ufak basiisk,hellsing,death note ve benzeri.Sonra claymore türevleri,en son berserk,shigurui...
  3. o2kan

Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?

Müzik güzelmiş,ama ben rapi ve rapçileri hiç sevemedim gitti...Video güzel,uçuşan kiraz çiçekleri hep iş yapar animelerde... :D
  4. o2kan

Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?

nana mizuki wild eyes Basilisk ending
  5. o2kan

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Samurai champloo berbat bi anime berbat bir son...
  6. o2kan

En sevdiğiniz anime müzikleri

Narutoyu sevmem ama bu şarkı güzel wind opening 1 bleach velonica opening 9 basilik kouga ninpou chou(yada öyle bişey :D ) basilisk wild eyes shigurui opening howls moving castle main theme hellsing opening samurai 7 opening samurai 7 ending
  7. o2kan

Öldürme Sanatı ? (Manga Spoilerı İçerebilir)

Asıl sen uçmusşun.Nerenle izliyosun?Nerenle okuyosun?Bunlardan böyle bi sonucu nasıl çıkarıyorsun?Yumichika demişki "kaptanımla ben irade gücüyle dövüşüyoruz."eee bu cümleden shikaide olmadığını nasıl çıkarıyorsun?Ben de bu cümleden 11.takımın genel mantığını çıkarıyorum yani:Gazla,iman gucüyle :D ,Allah ne verdiyse dal taktiği... :D yumichika da bunu kastediyor. Şu forumu biraz oku,bak,arkadaşlar tite kubonun kendi ağzından,roportajlarını yazmışlar,çizen adam söylüyo zaraki shikaide diye sen değil diyorsun hemi??? :D Sen demişsin ya nerenizle izliyosunuz diye,bence sen gözünle izlemeye ve okumaya başla :D
  8. o2kan

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Aynen katılıyorum,hitsugaya daha bankaisini doğru düzgün kullanamıyor,süreli açıyo bildiğiniz gibi,acaip gereksiz bi karakter,ilk bölümlerde ichigonun kardeşleri,şu,bu derken baya bi çoluk çocuk vardı resmen onlara arkadaş olsun diye çizilmiş bi karakter :D hadi kaynaşın hitsugaya kardeşle... :D
  9. o2kan

Öldürme Sanatı ? (Manga Spoilerı İçerebilir)

Unohananın anlattığına göre zaraki unohanadan da güçlüymüş,kendine eş bir rakibi kaybetme korkusu ve bunun şokuyla kendi gücünü zincirlemeye başlamış... Başından beri bu forumda "ichigocularla"tartışıyordum,zaraki bu dünkü bebeye kaybetmez,saçmalık,bu işte bir iş var diye,haklı çıktığım için mutluyum :D unohana :ichigoya neden kılpayı yenildin?noitraya neden kılpayı kazandın?aslında kendi gücünü bilinçaltında hep engellediğin için diyor. Hasılı Zaraki reise ne aizen ne ichigo ne quincyler rakip olamaz,yanına yaklaşamazlar tövbe haşa :D
  10. o2kan

Balık hafızalı oldum resmen,kime saldırıyodu burda zennosuke?
  11. o2kan

Valla ben byakuya yı sevemedim gitti,hep bi ibnemsi gelmiştir bana...Tövbe estağfirullah :D
  12. o2kan

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Zaraki kenpachi (Bleach)
  13. Herkese göre değişir diye klasik başlayacaktım ama yorumlara baktım aşağı yukarı herkes aynı animeyi seçmiş...Benim 1 numaram farklı; 'Shigurui'...Sadace animesi değil mangası da 1 numara...
  14. o2kan

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Genelde Naruto,bleach,one piece.Ben bunlardan sadece bleachi izledim.onlarda güzeldir tabi ama benim ilk 5 listem farklı: 1.Shigurui 2.Berserk 3.Basilik 4.Memories 5.Roujin Z
  15. o2kan

En Heyecanlı Dövüş

Bence zaraki-noitra müthiş hayacanlıydı,2 ucube :D çok güzel kapıştılar. Bu arada burası bleach forumu farketmediyseniz,Naruto yada başka bişeyse oraya yazın!?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.