Jump to content

o2kan

Üyeler
  • İçerik sayısı

29
  • Son ziyareti

o2kan kullanıcısının paylaşımları

1. o2kan

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Anime :Berserk Şarkı :Taste of regret Grup :İn Fear and faith
  2. o2kan

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Berserk ve shigurui... İkisinin de sonunda şok geçirdiğim animeler.Yalnız uyarıyım,ağır gelir...Önce piyasa animeleri bitirin.(bleach,naruto,one piece)sonra ufak ufak basiisk,hellsing,death note ve benzeri.Sonra claymore türevleri,en son berserk,shigurui...
  3. o2kan

Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?

Müzik güzelmiş,ama ben rapi ve rapçileri hiç sevemedim gitti...Video güzel,uçuşan kiraz çiçekleri hep iş yapar animelerde... :D
  4. o2kan

Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?

nana mizuki wild eyes Basilisk ending
  5. o2kan

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Samurai champloo berbat bi anime berbat bir son...
  6. o2kan

En sevdiğiniz anime müzikleri

Narutoyu sevmem ama bu şarkı güzel wind opening 1 bleach velonica opening 9 basilik kouga ninpou chou(yada öyle bişey :D ) basilisk wild eyes shigurui opening howls moving castle main theme hellsing opening samurai 7 opening samurai 7 ending
  7. o2kan

Öldürme Sanatı ? (Manga Spoilerı İçerebilir)

Asıl sen uçmusşun.Nerenle izliyosun?Nerenle okuyosun?Bunlardan böyle bi sonucu nasıl çıkarıyorsun?Yumichika demişki "kaptanımla ben irade gücüyle dövüşüyoruz."eee bu cümleden shikaide olmadığını nasıl çıkarıyorsun?Ben de bu cümleden 11.takımın genel mantığını çıkarıyorum yani:Gazla,iman gucüyle :D ,Allah ne verdiyse dal taktiği... :D yumichika da bunu kastediyor. Şu forumu biraz oku,bak,arkadaşlar tite kubonun kendi ağzından,roportajlarını yazmışlar,çizen adam söylüyo zaraki shikaide diye sen değil diyorsun hemi??? :D Sen demişsin ya nerenizle izliyosunuz diye,bence sen gözünle izlemeye ve okumaya başla :D
  8. o2kan

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Aynen katılıyorum,hitsugaya daha bankaisini doğru düzgün kullanamıyor,süreli açıyo bildiğiniz gibi,acaip gereksiz bi karakter,ilk bölümlerde ichigonun kardeşleri,şu,bu derken baya bi çoluk çocuk vardı resmen onlara arkadaş olsun diye çizilmiş bi karakter :D hadi kaynaşın hitsugaya kardeşle... :D
  9. o2kan

Unohananın anlattığına göre zaraki unohanadan da güçlüymüş,kendine eş bir rakibi kaybetme korkusu ve bunun şokuyla kendi gücünü zincirlemeye başlamış... Başından beri bu forumda "ichigocularla"tartışıyordum,zaraki bu dünkü bebeye kaybetmez,saçmalık,bu işte bir iş var diye,haklı çıktığım için mutluyum :D unohana :ichigoya neden kılpayı yenildin?noitraya neden kılpayı kazandın?aslında kendi gücünü bilinçaltında hep engellediğin için diyor. Hasılı Zaraki reise ne aizen ne ichigo ne quincyler rakip olamaz,yanına yaklaşamazlar tövbe haşa :D
  10. o2kan

Balık hafızalı oldum resmen,kime saldırıyodu burda zennosuke?
  11. o2kan

Valla ben byakuya yı sevemedim gitti,hep bi ibnemsi gelmiştir bana...Tövbe estağfirullah :D
  12. o2kan

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Zaraki kenpachi (Bleach)
  13. Herkese göre değişir diye klasik başlayacaktım ama yorumlara baktım aşağı yukarı herkes aynı animeyi seçmiş...Benim 1 numaram farklı; 'Shigurui'...Sadace animesi değil mangası da 1 numara...
  14. o2kan

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Genelde Naruto,bleach,one piece.Ben bunlardan sadece bleachi izledim.onlarda güzeldir tabi ama benim ilk 5 listem farklı: 1.Shigurui 2.Berserk 3.Basilik 4.Memories 5.Roujin Z
  15. o2kan

En Heyecanlı Dövüş

Bence zaraki-noitra müthiş hayacanlıydı,2 ucube :D çok güzel kapıştılar. Bu arada burası bleach forumu farketmediyseniz,Naruto yada başka bişeyse oraya yazın!?
  16. o2kan

Aizen,urahara ve tabi ki zaraki. Aizen zaten reis... Urahara her dövüşünde sanki karşısında çoluk çocuk varmış gibi rahat davranması... Zaraki,düşmanlarını 'hepsi bumu?bitti mi?'diye tahrik etmesi,aşağılaması,mankafanın biri :D gibi görünüyo ama bazen öyle bir laf ediyoki karşısındaki apışıp kalıyo.Tüm hayatını sorgulamaya başlıyo :D bknz:İchinoseyle dövüşü :D 3 üde birbirinden karizma yiğitlerin :D
  17. o2kan

Sizce Ichigo'nun en güçlü, sağlam vs. hali..?

Bence ichigonun en güçlü halini görmedik çünkü sürekli gelişiyo adam.Bence manganın en son bölümündeki hali en güçlü hali olur,Bitene kadar durmaz ichigo daha doğrusu kubo :D shinigami,hollow,quincy,fullbring,şimdi kralın sarayında ne güçler kazanacak?Aizenin belki yüzlerce yıl planlayıp yapamadığını adam balına yapıyo :D Gerçi doğuştan gelen özellikleri var.Hasılı manganın sonuna doğru artık gezegenleri leblebi diye yutar,yıldızları da pipetle hüüüpletir :D
  18. o2kan

ichigonun içindeki holow vaste-lode'mi?

İchigonun içindeki hollow vaste lorde mi?Kesinlikle evet,neden?Çünkü yüzlerce bölüm anime+manga yı izledim ve izleyen herkes bilir ki ichigo bir güce kavuşacaksa,öğrenecekse,o gücü uğraşır didinir öğrenir ve onu eğitenlerden de daha önce bilenlerdende daha iyi daha güçlü olur.Hatta bir adım daha ileri gidilir ve atıyorum; 'ichigonun içindeki hollow mega-ultra hollow vaste lorde espadaymış' :D denir.Sürekli bir p-up durumu var ichigonun....Eee ana karakter tabi güçlü olsun,bişey demiyoruz ama ahanda buraya yazıyorum bakın kesin böyle olur:D Vaste lord olma konusunda fajimutsu ya katılıyorum,grimmjowun yanındaki elemanlar,patros falan filandı yanlışsam düzeltin.Grimmjowa biz ne zamandır yiyoruz,bi değişiklik yok,gelişimimiz durdu gibilerinden bişeyler söylüyorlar ve grimmjow hepsinden bi ısırık alıp :D yoluna tek devam ediyor.yani yiye yiye vaste lorde olunur ama gerekli ve yeterli şart o hollowun potansiyelinin olmasıdır.adamlar ağzıyla söylüyo işte yemelerine rağmen gelişmiyorlar ama grimmjow gelişmeye devam ediyo.Demek ki adamına göre.... Getsuga tenshou shikaidemi atılır yalnızca?İsshin shikaiye geçmeden attı ama tabi biz ichigodan bahsediyoruz.Ama bence!bunu pek bilemeyiz çünkü ichigonun kılıcı hiçbir zaman kınına sokulan klasik katana modunda(shikaide değilken) peydah olmadı.Rukiayla gücünü ilk kazandığı zamanlarda da kılıç dev gibi bişeydi yani bence o zamanlarda da shikaideydi.İchigo hayvan :D gücünü kontrol eder de kılıcı shikaiden normale çevirir de o zaman getsuga atarsa öğrenmiş oluruz :D
  19. o2kan

En güçlü Espada

bence 2.espada barragan en güçlüsü.daha doğrusu en güçlümü bilmem ama,yeteneğini engelleyebilecek espada varmı?bence yok.hachigen olmayaydı bütün shinigamileri tek başına alırdı...
  20. o2kan

İchigo Ne İş :)

Ben kendi adıma o animelerle bleachi kıyaslamam,bleach karakterleri,savaş sahneleri,herşeyiyle daha iyi,çamur atmıyorum ayrıca atsam nolur,kubo beni ...lemez herhalde :D ben sadece eleştiriyorum.artık ilk zamanlarında ki gibi değil,bir sonraki bölümü tahmin edebiliyo herkes.ichigonun sürekli bir p-up durumu var.artık biliyoruz ki quincyler hepsi bir olsa,yamamoto dirilip gelse,kral da katılsa,üstüne de aizen koy yine ichigoyu yenemeyeceklerini biliyoruz.illa ölmesin canım,diğer kaptanlar eşşek mi biraz da onlar yensin :D
  21. o2kan

Bleach

arkadaşlar komamura hakkında animede yada mangada bişeyler anlatıldımı?ben mi kaçırdım?nedir bu adam!böyle hayvanmıdır,inmidir,cinmidir?geçmişiyle alakalı bişey biliyomusunuz?
  22. o2kan

İchigo Ne İş :)

Katılıyorum bende,ichigonun aşırı abartılması var,tamam ana karakter,tamam ölmesin ama,her bölümde de gelip tüm kaptanların kesemediği adamı kesmesin,ichigo yarı shinigami,yarı hollow,şimdi de yarı quincy çıktı.yakında kral olur sıfırıncı takımın da başına geçer....ichigo bu kadar güçlü de o kadar shinigami bunca zaman yiyip içip yatmışmı?çoğunun yüzlerce yıllık savaş tecrübesi var,herşey reiatsuyu açıp,ara gazını verip,hollow maskesi takıp,düşmanın üstüne bağıra çağıra gitmek değil,bi düşman da çıkıp : aga ben bunu böyle bodoslama karşılamayım,kidoydu,kılıç tekniğiydi,şuydu buydu,ağzının payını veriyim demiyo......
  23. o2kan

bence de getsuga için shikaiye gerek yok.çünkü isshin aizenle savaşırken shikaiye geçmeden getsuga attı,haaa diyceksiniz ki belki shikaiye geçmiştir ne biliyon?japon animelerinde özellikle de bleachte biri bi gücünü kullanacaksa yada shikaiye geçecekse ve biz bunu ilk defa göreceksek(Ki isshin in shikaiyi daha önce hiç göstermediler...)1-2 dakika adam reklamını yapar gücünü öve öve anlatır.en sonunda da atıyorum:Yardır :D engetsu!(isshinin zanpaktou) der mesela ve shikaiyi açar.dünkü bebe kira izuru bile shikaiye geçerken ne hava basıyo isshini mi göstermeyecekler? :D böyle bişey görmediğimize göre demekki getsuga için shikaiye gerek yok...
  24. o2kan

mangada unohanayla zaraki birbirine girdi...fistan kaptan(kyoraku :D )içinizden biri canından olacak diyo,unohanadan daha bişey görmedik,zaraki başkan zaten ölmesin,iki ucu pis değnek resmen.... :D
  25. o2kan

eskiden bankai çalma varmıydı yokmuydu orası pek net değil doğru ama zarakinin bu yachiru ismini hatırlaması,ilk ekiple bi bağlantısının olduğunu gösterir,ya onlarla savaştı manyak!ya da onlarla beraberdi ama bişekilde hafızasını kaybetti,unohanayla bi alaka,bi ilişki,bi ortaklık :D durumları var...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.