Jump to content

Bronex

Üyeler
  • İçerik sayısı

308
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Bronex kullanıcısının eklediği dosyalar

1. http://imgur.com/ke8Y6o9 Bitmiyor, uhuhuheg. ;( 70x50cm kagida yaparsam boyle olur. Kagura' yi da ins. tekrar boyle yapabilirim.
  2. Sa

1. Bronex

Bronex

abi de evet iyi hissettiriyor, büyük gibi! adına çok üzüldüm Meltem iyi büyüdün yine hadi :D psikolojin bozulmadan atlatırsın inş :D

2. (See 14 other replies to this status update)

3. Sa

1. Bronex

Bronex

Lütfen beni samimi bul nolur :'(((( nasıl yaşarım böyle

2. (See 14 other replies to this status update)

4. Bir bölüm daha izlememeliyim. Uyumalıyım.

1. Bronex

Bronex

Doğru dedin. Bırakıcam galiba. Sen de bak bence bi' ara :) Çok güzel, eminim beğenirsin.

2. (See 8 other replies to this status update)

5. Bir bölüm daha izlememeliyim. Uyumalıyım.

1. Bronex

Bronex

Hem de nasıl. Hiç sıkmıyor :( Keşke sıksa biraz.

6. Bir bölüm daha izlememeliyim. Uyumalıyım.

7. Yurt icin saglik raporu almaya gidicem. Bir suru gereksiz test... Temizim ama mersk etmeyin ;)

8. Yurt icin saglik raporu almaya gidicem. Bir suru gereksiz test... Temizim ama mersk etmeyin ;)

1. Bronex

Bronex

çocuğumun kanını aldırırken forumda bi kız vardı o hariç derim o zaman. hadi yine iyisin

2. (See 9 other replies to this status update)

9. Yurt icin saglik raporu almaya gidicem. Bir suru gereksiz test... Temizim ama mersk etmeyin ;)

1. Bronex

Bronex

ahah tabiki torpil şart :D ekg enteresandı evet ya. çoh huylandım. 3 tüp de kan aldılar :'( hırsızlar!

10. Ders yaparken zekayı çalıştırsan ben, bir kaç dakika önce tanıştığı insanın adını unutuyorum. Peki ben onlara isimlerini nasıl soracağım?

11. Yurt icin saglik raporu almaya gidicem. Bir suru gereksiz test... Temizim ama mersk etmeyin ;)

1. Bronex

Bronex

Vay torpilli seni. Benim de akrabam vardı doğrusu hastanede :D ama sağlam olduğumdandır kesin B|

12. Yurt icin saglik raporu almaya gidicem. Bir suru gereksiz test... Temizim ama mersk etmeyin ;)

1. Bronex

Bronex

ahaha :D bana da aynısını yaptılar. sağlam duruyorum ondan herhale. lanet olsun ki uzaktan da belli oluyor olsa gerek.

13. Böyle güzel lahmacun içi hazırlayabilir mi bir insan 8)

1. Bronex

Bronex

Lahmacun içi hazırlamak artık sanat sayılmalı.

2. (See 22 other replies to this status update)

14. Hof be sabahin korunde damladim resmen. Foruma da uykum gelir belki diye giriyorum. Ne kadar acinasi. .:(

15. Hof be sabahin korunde damladim resmen. Foruma da uykum gelir belki diye giriyorum. Ne kadar acinasi. .:(

1. Bronex

Bronex

bu kadar zeki olduğunu düşünmemiştim :(

16. Hof be sabahin korunde damladim resmen. Foruma da uykum gelir belki diye giriyorum. Ne kadar acinasi. .:(

1. Bronex

Bronex

Ama bu benim süper olduğum gerçeğini değiştirmez

17. Ders yaparken zekayı çalıştırsan ben, bir kaç dakika önce tanıştığı insanın adını unutuyorum. Peki ben onlara isimlerini nasıl soracağım?

18. Hof be sabahin korunde damladim resmen. Foruma da uykum gelir belki diye giriyorum. Ne kadar acinasi. .:(

1. Bronex

Bronex

www.pokemondb.net/pokedex/solosis Yine süperim.

19. Hof be sabahin korunde damladim resmen. Foruma da uykum gelir belki diye giriyorum. Ne kadar acinasi. .:(

20. Makineye bulaşık doldurmaktan gençliğim soldu....

21. kırmızı elbiseliye dikkat sonuna kadar izleyin

:D
    1. Bronex

Bronex

4 dakikamı geri ver bana!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.