Jump to content

Lightning

Üyeler
  • İçerik sayısı

235
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Lightning kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ezgi Soydemir'e sesleniyorum !! oradamısın :D

1. Lightning

Lightning

:D ben işe yaramaz sen gereksiz neresi benizyor .D

2. (See 5 other replies to this status update)

2. Ben gelecek için hiç bir endişe duymadım. O yeterince hızlı geliyor. / [Albert Einstein]

1. Lightning

Lightning

forumda einstein var :D

1. Lightning

Lightning

Emel abla Ve Cold dewil ( adını unuttum ) galiba Ercan'dı ama neyse facebook isimlerinizi söyleyin ekliyim sizi D:

2. (See 9 other replies to this status update)

3. Bilgisayarımın HDD yandığı için birkaç hafta ortalıklarda yokum.

1. Lightning

Lightning

:D geçenlerdede olmuştu geçmiş olsun..

2. (See 3 other replies to this status update)

4. Beni döndürenlere teşekkürler .

5. Bu Fairy Tail'de Jellal/Mystagon mevzusu kafamı karıştırdı yahu...69.bölümdeyim merak ettim hatta spoiler aradım ulaşabildiğim tek şey yine kafamı karıştırdı şimdi ing. bilmediğim için az sayıda spoiler buldum onlarda mystagon denen adama jellal demeleri ama bu adam jellal değildiki ne oluyor lan acilen seriyi bitirip sorulara cevap bulmam lazım ...

6. Millet ilk karını görsün kar topu savaşı yapsın bizim sadece soğuktan g*tümüz donsun. Adaletini öptüğüm dünya. -.-

7. Yaşamak ilgimi çekmiyordu. BEnde Songena olarak yeniden doğdum. :D

8. Yaşamak ilgimi çekmiyordu. BEnde Songena olarak yeniden doğdum. :D

1. Lightning

Lightning

Erenin Olduğu yere cevap yazmam ben ölmek istiyorum

2. (See 14 other replies to this status update)

9. İlithyia : forumda En sevdiğim Abla : hokage_minato : Şizofren : : Zeynep (: Beni Umursayan biri : Litendria : Kankam ve son olarak ben : Garip biri :D

10. İlithyia : forumda En sevdiğim Abla : hokage_minato : Şizofren : : Zeynep (: Beni Umursayan biri : Litendria : Kankam ve son olarak ben : Garip biri :D

11. :D kendimi cool hissediyorum forumda çok az fiber var varsa da online olmuyorlar eren seni de Geçicem ( imkansız )

12. Bana arkadaş lazım lol denen oyunda beraber oynucağımız :)

13. Bana arkadaş lazım lol denen oyunda beraber oynucağımız :)

1. Lightning

Lightning

:D ben oynuyorum LoL ama sen EUWEST oynuyorsun Ben TR

2. (See 4 other replies to this status update)

14. '' ayrılma zamanı yazdım Kimse gelmedi yeniden düşünücektim artık kararım kesin.

1. Lightning

Lightning

İftira ettiler bana adminde inandı ban + Chat yetkilerim gitti :s

15. '' ayrılma zamanı yazdım Kimse gelmedi yeniden düşünücektim artık kararım kesin.

1. Lightning

Lightning

İftira ettiler bana adminde inandı ban + Chat yetkilerim gitti :s

16. '' ayrılma zamanı yazdım Kimse gelmedi yeniden düşünücektim artık kararım kesin.

17. '' ayrılma zamanı yazdım Kimse gelmedi yeniden düşünücektim artık kararım kesin.

18. '' ayrılma zamanı yazdım Kimse gelmedi yeniden düşünücektim artık kararım kesin.

1. Lightning

Lightning

:D bilmem ki 4respect Chat yetkilerimi aldı sinirim bozuldu ... Diğer adminlerle çok iyiyiz özellikle schneizeL kız konusuna gelirsek kaptım kzıı ben eren ben seni geberticem ilk önce korkma

19. '' ayrılma zamanı yazdım Kimse gelmedi yeniden düşünücektim artık kararım kesin.

20. '' ayrılma zamanı yazdım Kimse gelmedi yeniden düşünücektim artık kararım kesin.

21. Çok Sıkıntılı Günlerdeyiz çok :D

22. arkadaşlar kaç aydır söyleyemedim gitti aşık olduğumu Onu Kayıp etmeye korkuyorum o yüzden söyleyemiyorum bana bir çare lütfen :D

1. Lightning

Lightning

bakıcam .. o kırılırsa diye korkuyorum birde :(

2. (See 3 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.