Jump to content

Nursu

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

Nursu kullanıcısının paylaşımları

1. Nursu

Benim çizimlerim Naruto karekterleri Ve Luffy :D

kakashi nin gözleri çok tatlı
  2. Nursu

Dark End'in Karakter Çizimleri

Ramenci kız ayame :D
  3. Nursu

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

İtachi nin ölürken sasukenin başına vurduğu sahne vede L ölürken light ın gözüne bakarken içime taş gibi oturdu Sevindiğim sahne light ın öldüğü sahne,minervanın erza dan dayak yediği sahne lucy nin kouta yı öptüğü sahne
  4. Nursu

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

juviadan nefret ediyorum gray a asıldıkça dövesim geliyo sonra narutodan konohamarunun sümüklü arkadaşıyla dik saçlı kız sonra narutodan kabuto,higurashi den satako nii-nii dedikçe öldüresim geliyo ,maebara keiichi , gintamadan shinpachi, kaichou w,m,s den misaki den nefret ediyorum erkek fatma gibi çizimide hiç güzel değil sonra ft animesinde frosh,minerva ve milliana dan nefret ediyorum,nana animesinden komatsu nana ve ichinose takumiden nefret ediyorum,uta no prince sama dan jinguuji ren ve nanami harukdan nefret ediyorum şarkıları iğrenç bide hava yapıyo vede son olarak furukawa nagisa saçının dik yeri beni gıcık ediyo çekirge gibi Belki okursunuz diye yazdım :D
  5. tabiki rock lee :D http://r1306.hizliresim.com/1b/2/nqyv3.bmp
  6. Nursu

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

ft nin mangasından http://m1305.hizlire.../19/p/nb56t.jpg not:resim küçük çıkmış üstüne tıklayın ^_^
  7. Nursu

One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor

one piece izlemem pek ama sanırım artık konu kalmamış olabilir sonuçta 500 - 600 bölüm yapmışlar onlarında bir sınırı oluyor herhalde :huh:
  8. Nursu

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

kaichou we maid sama bence biraz special a özentisi gibi o yüzden çok favorim değil sonra sukitte ii na yo da mei ya gıcık oldum hellsing ultimate diğerine göre daha çok övülür ama bence onda batırmışlar chibi ekleyerek kimi ni todoke,lovely complex,special a bunlarda komedi olduğu için sevdim bu kadar :D
  9. Nursu

Goz Nuru Cizimler (1 yeni Cizim eklendi)

konunun ismi çok hoşuma gitti beni güldürdün resimlerinde çok güzel devam et :lol: :lol: :lol:
  10. Nursu

Uchiha_n'nin çizimleri (^.^)

2. si ve sasuke(sanırım) çok hoşuma gitti bendede böyle yetenek olsa :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.