Jump to content

Proteus

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Proteus kullanıcısının paylaşımları

1. Anlıyorum yardımlarınız ıcın teşekkür ederim ^^
  2. 2 gün önce videoslashe'dan Shakugan No Shana'nın finalını ızlerken birden gitti sonra o hatayı vermeye basladı tum anıme lerde :S
  3. Videoslasher de verdıgı hata bu : www.videoslasher.com uzun süre yanıt vermediğinden Google Chrome, web sayfasını yükleyemedi. Web sitesi kapalı olabilir veya İnternet bağlantınızla ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz. Putlocker da verdıgı hata : File Does not Exist, or Has Been Removed Shockshare de verdıgı hata : File Does not Exist, or Has Been Removed mesela dns ayarlarını 2-3 kere farklı farklı yaptım banamısın demedı en son 8,8,8,8 - 8,8,4,4 yaptım yınede fark etmedı baska pc de denedım aynı sorunla karsılastım
  4. Başka Pc'den de denedım aynı sorun cıkıyor dns ayarlarını kac kere degıstırdım ama fark etmedı turkanıme acılıyor ama cok yavas uzun sure beklemem gerekıyor o yuzden baka lınk bakıyorum vk bendede calısıyor ama dedıgım gıbı dıgerlerı calısmıyor :/
  5. Merhaba Son 2-3 Gündür sadece türkanime ve veevr Dısındaki hepsi çökmüş durumda Haliyle veevr tüm animelerde ve bölümlerde olmadıgından dolayı ızleyemiyorum artık baska bir link ve ya digerlerine de veevr yüklenme sansı varmı? Yoksa Düzeltmenın bır yolu varmı lütfen yardımcı ola bılırmısınız :/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.