Jump to content

bade

Üyeler
  • İçerik sayısı

112
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    bade got a reaction from rei_hino in ( 12 / 12 ) Deca-Dence   
    Teşekkürler.
  2. Beğen
    bade got a reaction from Eolo-sama in ( 13 / 13 ) Gleipnir   
    Teşekkürler.
  3. Beğen
    bade got a reaction from Nones in ( 12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3   
    Teşekkürler.

4. Beğen
    bade got a reaction from Sinsine in ( 26 / 25+ ) Ookiku Furikabutte   
    Ne çok bekledim bunu. Tamamlanmış olmasına inanamıyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Elleriniz dert görmesin.
  5. Beğen
    bade got a reaction from Nones in ( 67 / ?? ) Black Clover (TV)   
    Teşekkürler. 
  6. Beğen
    bade got a reaction from Nones in ( 50 / 50 ) Sousei no Onmyouji   
    Teşekkürler.
  7. Beğen
    bade got a reaction from Ayris in ( 12 / 12 ) Shokugeki no Souma: San no Sara   
    Çok teşekkürler.
  8. Beğen
    bade got a reaction from Nones in ( 12 / 12 ) Kakegurui   
    Teşekkürler.
  9. Beğen
    bade got a reaction from canseckiner in ( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso   
    Tamamlanmasını sabırsızlıkla beklediğim seri. Çok teşekkürler. 
  10. Beğen
    bade got a reaction from Nones in ( 12 / 12 ) Tsurezure Children   
    Konudan çok da emin olamasam da, umarım güzeldir diyorum. Emeğinize sağlık. 
  11. Beğen
    bade got a reaction from Sinsine in ( 26 / 26 ) Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou   
    Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.
  12. Beğen
    bade got a reaction from hyunbinaski in ( 12 / 12 ) Fukumenkei Noise   
    Müzik tagı olan animeleri izliyorum. Bazen müzikleri güzel oluyor, ama bir Nodame olmuyor hiçbiri tabii. Yine de seviyorum. Umarım bu da güzeldir. Teşekkürler emekleriniz için. 
  13. Beğen
    bade got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Kenka Banchou Otome: Girl Beats Boys   
    Konusunu okuyup izlemek istemiştim. Umarım güzeldir. Emeğinize sağlık. Teşekkürler.
  14. Beğen
    bade got a reaction from jans09 in ( 25 / 25 ) Yowamushi Pedal: New Generation   
    Emeğinize sağlık. Teşekkürler.
  15. Beğen
    bade got a reaction from jans09 in ( 13 / 13 ) Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu   
    Bir süredir bunu izlemek istiyordum. Josei sonuçta. Teşekkürler. 
  16. Beğen
    bade reacted to Sinsine in ( 13 / 13 ) Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu   
    Anime Adı : Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu
    Anime Türü : Dram, Josei
    Bölüm Sayısı : 13 / 13
    Yapım Yılı : 2016
    Çevirmen : jans09
    Düzenleme : Sinsine
    Özet; Hapisten çıkan bir adam ilk olarak nereye gideceğini bilir. "Shinigami" denilen geleneksel masal anlatan birinin performansına aşık olduktan sonra onun çırağı olmak için elinden geleni yapar. Daha önce hiç çırak almayan Yakumo adlı anlatıcı hapisten yeni çıkmış Yotaro adlı bu adamı işe alınca herkes çok şaşırır. Yotaro yeni yaşamına çok neşeli başlar, Yakumo'nun hayatındaki diğer insanlarla ve vesayetindeki Konatsu ile tanışır. Konatsu ünlü bir hikaye anlatıcısının kızıdır ve babasının trajik ölümünden sonra Yakumo onu yanına alır. Konatsu babasına hayrandır ve onun gibi bir hikaye anlatıcısı olmak istemektedir ama bir kadın için bu hiç de kolay değildir.

2.Sezon için tıklayınız.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol  

17. Beğen
    bade got a reaction from torotoro in Yeni Yılda, Yeni Türk Anime   
    Merhaba, çok ciddi ve güzel bir çalışma olmuş. Ben sitemizin yeni halinden çok memnun kaldım. Hala yeni şeyler keşfediyorum ve epey keyif alıyorum.  Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Yalnız, oylama sistemini pek anlayamadığımı söylemeliyim. Mesela listeme yeni animelerimi eklerken, bir anime 6.1 puandaydı ve ben 3 vermeme rağmen puanı 8.0 a fırladı. Pek çok animenin de puanını sanki yükselmiş gördüm. Sanırım sistem henüz oturmadı. Ayrıca listemizdeki animelerimize verdiğimiz notları yenilememiz mi gerekiyor, onu çözemedim?
    İkinci olarak, kayıtlı listemizdeki animeleri alfabetik görmek çok iyi olsa da, keşke harflere basma seçeneği de olsaydı diye düşündüm. Şöyle ki, mesela Shingeki no Kyojin'i arıyorsam yukarıdaki 'listede ara' kısmını kullanabilirim, ama 'S' harfindeki tüm animelerimi görmek istiyorsam, sayfalarda ilerlemem gerekiyor. Çok anime izleyen biri için uzun iş. Gerçi MAL kullanıcısı olarak benim için çok sorun değil, ama bir alternatif olarak söylemek istedim. 
    Son olarak da, DAYS isimli futbol animesini listeme eklemek istedim, ama resmi ve bilgileri yanlış girilmişti. 
    Elbette böyle büyük çaplı bir değişiklikte ufak tefek aksamalar olacaktır, zamanla oturur. Tüm çabalarınız için teşekkürler. Bu kadar uzun zamandır bizimle olduğunuz ve bizlere animelere ulaşma imkanı tanıdığınız için tekrar teşekkürler. Elinize emeğinize sağlık. 
  18. Beğen
    bade got a reaction from Barış D. Baryshx in Yeni Yılda, Yeni Türk Anime   
    Merhaba, çok ciddi ve güzel bir çalışma olmuş. Ben sitemizin yeni halinden çok memnun kaldım. Hala yeni şeyler keşfediyorum ve epey keyif alıyorum.  Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Yalnız, oylama sistemini pek anlayamadığımı söylemeliyim. Mesela listeme yeni animelerimi eklerken, bir anime 6.1 puandaydı ve ben 3 vermeme rağmen puanı 8.0 a fırladı. Pek çok animenin de puanını sanki yükselmiş gördüm. Sanırım sistem henüz oturmadı. Ayrıca listemizdeki animelerimize verdiğimiz notları yenilememiz mi gerekiyor, onu çözemedim?
    İkinci olarak, kayıtlı listemizdeki animeleri alfabetik görmek çok iyi olsa da, keşke harflere basma seçeneği de olsaydı diye düşündüm. Şöyle ki, mesela Shingeki no Kyojin'i arıyorsam yukarıdaki 'listede ara' kısmını kullanabilirim, ama 'S' harfindeki tüm animelerimi görmek istiyorsam, sayfalarda ilerlemem gerekiyor. Çok anime izleyen biri için uzun iş. Gerçi MAL kullanıcısı olarak benim için çok sorun değil, ama bir alternatif olarak söylemek istedim. 
    Son olarak da, DAYS isimli futbol animesini listeme eklemek istedim, ama resmi ve bilgileri yanlış girilmişti. 
    Elbette böyle büyük çaplı bir değişiklikte ufak tefek aksamalar olacaktır, zamanla oturur. Tüm çabalarınız için teşekkürler. Bu kadar uzun zamandır bizimle olduğunuz ve bizlere animelere ulaşma imkanı tanıdığınız için tekrar teşekkürler. Elinize emeğinize sağlık. 
  19. Beğen
    bade reacted to jans09 in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    hangi birini seçsem ki :D 

20. Beğen
    bade reacted to Iron Maiden in Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)   
    Dear Boys'un çevirisi gelse güzel olurdu aslında... 
  21. Beğen
    bade reacted to can1903bjk in Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)   
    Tactics'i ben çeviriyorum sorun yok :D  :P  :P :P  
  22. Beğen
    bade reacted to torotoro in Yeni Çoklu Proje Seçimi   
    Yeni Çoklu Proje Seçimi
    Kullanıcıların kişisel seçimine göre istedikleri fansub(grup) veya çevirmenlere ait projeleri izlemelerine olanak sağlayacak olan çoklu proje seçimi aktif edilmiştir.

Birden fazla fansubun çalışması eklendiğinde yukarıda göründüğü gibi seçenek karşınıza çıkacaktır. İstediğinizi seçtiğiniz zaman o fansuba veya çevirmene ait projeyi izleyebilirsiniz.
    Tüm fansub ve çevirmenlere teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz..
  23. Beğen
    bade got a reaction from torotoro in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    Monochrome no Kiss - Kuroshitsuji OP
    The Raising Fighthing Spirit - Naruto
    Uragiri no Yuuyake - Durarara OP
    Rose - NANA OP
    Hit in the USA - BECK OP
    Futatsu no Kodou to Akai Tsumi - Vampire Knight OP
    Let it Out -FMA Bro ED
    Last Piece - Great Teacher Onizuka ED
    Sekaijuu Doko wo Sagashitemo - Kekkaishi ED
    Asu, Boku wa Kimi ni Ai ni Iku - Sekaiichi Hatsukoi ED
    Sekai ga Owaru Made wa - Slam Dunk ED
    Treachery - Bleach OST
    Senna - Bleach OST
    Shuukusei no Monotachi - Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou OST
    A New World Has Come - Last Exile OST
    Rage Your Dream - Initial D
    Running in the 90's - Initial D
    Kiseki no Sedai - Kuroko no Basket
    Shuuteki - Hikaru no Go
    Dragonslayer - Fairy Tail
    You Won't See Me Coming - Jormungand ED
    Liste devam eder de, bu kadar yeter. En çok bunları kullanıyorum. :)
  24. Beğen
    bade got a reaction from Amygirl in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    Rose - NANA OP
    Hit in the USA - BECK OP
    Let it Out -FMA Bro ED
    Treachery - Bleach OST
    Senna - Bleach OST
    Shuuteki - Hikaru no Go
  25. Beğen
    bade got a reaction from Cold Dewil in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    Rose - NANA OP
    Hit in the USA - BECK OP
    Let it Out -FMA Bro ED
    Treachery - Bleach OST
    Senna - Bleach OST
    Shuuteki - Hikaru no Go
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.