Jump to content

Gin***

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Gin*** kullanıcısının paylaşımları

1. Gin***

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Gini ne çabuk unuttunuz.Karizmasından yerler yıkılıyor adamın.
  2. Gin***

Ecchi FC [+18]

üye alımı varsa alın beni ecchi izlemeden duramıyorum beyler yemin ediyorum sizden beterim
  3. sasuke saygı duymamın nedeni itachinin kardeşi olmasıdır o kadar.
  4. Gin***

Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(

Yuno bana gelse kendimi seve seve kestiririm ona bebeğim benim <3
  5. Gin***

Bende 16 yaşındayım çocuk dediklerin benimle aynı yaşta herhalde hatırlarım 7 kişiden dayak yediğimi(çok fena dövmüşlerdi gerçekten) :DDD sonra oturup gülmüştüm haha :D
  6. Gin***

ao no exorcistteki ana karakter ezik değilki :/ ezikten kastım Mirai nikki deki yukki gibi bir bak istersen
  7. Gin***

Zoro mu? İtachi mi?

Uchiha Itachi anime aleminin en cool adamıdır
  8. Gin***

Kardeş benim eziklikten kastım güç değil davranışları
  9. Gin***

Gerçi ben itachiyi kastetmiştim ama baş karakter değil ne yazık lelouch da en sevdiğim karakterlerdendir
  10. Gin***

Code geasstan leloucha ezik diyeni görürsem adresine giderim :D bu arada çoğu kişi bilmez ama claymoreden teresa mükemmellik abidesidir animelerdeki en sevdiğim kadın karakterler arasındadır
  11. Gin***

Kısa seriler değil sadece bana göre Naruto ezik mesala hep susky susky bune abi dönmüyorsa köye dönmüyor öyle arkadaşlıkmı olur.Bleachdan ichigo iyidir,One pieceden luffy adamdır ama salaktır :DD,Gintamada gintokiye sözüm yok abilerin abisi çok kral adam :D,Katekyo hitman rebornda tsuna ezik bana göre,Fairy tailde Natsu adamdır ama kısa serilerin %50 den fazlasının baş karakteri ezik kabul edin yani :D
  12. Evet arkadaş çoğu kişinin sevmediği birşey bu bence.5 senedir anime izliyorum Çoğu animede baş karakterler aşırı ezik artık bu japonların özündenmi kaynaklanıyor bilmiyorum ama bana göre bence bi baş karakter -yakışıklı olacak(bi karizması olsun bari :d) -Soğukkanlı olacak -Akıllı olacak -Sapık olabilir orasına karışmam(hahah :D) -Gerektiğinde zor kararlar vermeli -Korkmayacak(herkez korkar korktuğunu belli etmeyecek anlamında) -Herkeze yardım edeceğim düşüncesinde olmamalı Böyle olmalı :D
  13. Çekemiyorlar lan japonlar bişi çıkartıyor çinliler çakmasını yapıyor :Dd
  14. Gin***

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

şu sasukeye laf edenleri hiç sevmiyorum asıl ben sasuke gibi güçlü insanları değilde ezik insanlardan nefret ederim elinden hiç birşey gelmeyip sürekli ağlayıp mızmızlananlardan VE SÜREKLİ KORKANLARDAN!!!
  15. Gin***

Gözü Bandajlı Karakterler

sagat sayılmaz ama :D
  16. dedğiniz her şey tam bende internet hızımda iyi ama turk anime playeri cok cok geç hatta nerdeyse hiç yüklenmiyor.Ne zaman bununla ilgili konu açsam sürekli yoğundur bağış yapınız falan filan.Alakası yok ben gece saat 4 de giriyorum gene aynı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.