Jump to content

Arthur

Üyeler
  • İçerik sayısı

166
  • Son ziyareti

Arthur kullanıcısının paylaşımları

1. Hajime no ippo : Çizimleri dolayısıyla uzun süre beklettiğim anime bitirince spor animeleri favorim haline geldi. Major: yine aynı şekilde çok yerde görüp bir iki güne bırakırım heralde diye başlayıp bitirdiğim anime.Daha ilk bölümlerde kendinden geçiriyor zaten adamı ve karakterimizin vucudunun değişimi o kadar orantılı ki animede beğendiğim noktalardan biriydi.Herkese tavsiyemdir. edit: açık ara gördüğüm en iyi konu
  2. 2 haftadır anime izlemiyorum yetişmek lazım

3. Arthur

Ocak 2015 Animeleri

Eski serilerin devamları dışında pek güzel seri yok gibi. Ama eskiler yeter.
  4. Hacettepe Üniversitesi

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Soranohikari

Soranohikari

Koca üniversitede sadece tıp? Çapa tıp gibi düşündün sanırım, ama biliyorsundur ki Çapa tıp da İstanbul üniye ait zaar. Neyse anlaşıldıysa sorun yok :)

3. Arthur

Arthur

charmer resmen hakaret algıladım bunu :D endüstri müh. bölümündeyim

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Pek düşünmedim ya, hani hep böyle Hacettepe Tıp'ı kazanmış söylemi var ya ,oradan öyle kalmış aklımda sanırım :) Endüstri müh. iyiymiş ama hakaret niye algılıyosun ya :D

Geçmişteki ayarlarımdan yazdıklarınızı görmemişim, çok alakasız bi zamanda yazdım ama olsun xD

5. Excalibur efsanesinde geçen kralın/kraliçenin adı.Bir de Fate stay night var tabi :D
  6. 2015 için beklemedeyiz.... B)
  7. Does iyiydi ya :D Edit:şarkıyı yeni dinledim narutoya yakışır güzel olmuş :)
  8. Arthur

Mirai Nikki - Bad Motherf*cker [AMV] - İlk AMV denemem.

Güzel güzel sade olmuş biraz ama beğendim
  9. Arthur

Hunter x Hunter 2011 Animesi Bitiyor

umarım ikinci bir sezon gelir çok arayı açmadan hunter x hunter'dan soğumadan yeni bi sezon izleme dileğiyle :D
  10. Sansür her yerde.... Gereksiz i olay bence kaldıramayan izlemesin birader :D
  11. Arthur

Prison School Animeye Uyarlanıyor

konusu klasik hentai konusu ya :D bakalım nasıl olacak
  12. Arthur

TÜRKAN!ME E-Dergi Ağustos 2014

majoru gördüm okudum hemen elinize sağlık :)
  13. Arthur

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Ao No exorcist, Katekyo Hitman Reborn, Bakuman animeleri mükemmel olmasına rağmen hakettikleri değeri görmediklerini düşünüyorum.Code Geass abartılıyor bence.
  14. Arthur

Merhaba!

hoş geldin :)
  15. Arthur

Selamlar Arkadaşlar...

merhaba iyi forumlaar..
  16. düşündüğüm şeyi yapmışsın uzun vadede güzel işler çıkarırsın umarım rp mi düşünüp başlayacağım yakında herkese iyi eğlenceler :)
  17. Arthur

Merhaba

hoş geldiin iyi forumlar :)
  18. Folk metali özlemişim

19. Arthur

Selamlar

Hoş geldin iyi forumlar
  20. Arthur

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

bilmiyorum yazan var mı ama katekyo hitman reborn, d-gray man, shibgoki no kyojin, ao no exorcist aklıma gelen bunlar
  21. sınav sonrası yapılacaklara ekledim en kısa zamanda başvuru yapacağım :)
  22. Sırada fen ve edebiyat var.Bekle beni odtü.

23. Arthur

Merhaba

Hoş geldin iyi forumlar :)
  24. Kitabı okuyup diziyi izleyenlere soruyorum soğukeli senaryodan silmisler mi?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.