Jump to content

wizarmon

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

wizarmon üyemizin başarıları

1. Ben bir arkadaşıma Shingeki no Kyojin izlettim. Aslında ben izletmedim. "Ne yapıyorsun?" diye sorduğunda "Video izliyorum." dedim. Ne olduğunu sordu ben de anime videosu ilgini çekmez dedim yine de bakmak istedi sonra biraz ilgisini çekti izlemeye başlayınca da çok beğendi. Yeni sezonu bekleyemiyor. Yeni sezona daha aylar var dediğimde çok üzülmüştü.
  2. Bilgileri çok ucundan ucundan duyuruyolar beklerken daha da sabırsızlanıyoruz. Umarım SAO ve bir çok animede olduğu gibi Crunchyroll ve benzeri sitelerde altyazılı olarak yayınlanır. Dublajlı bölümler yayınlanana kadar kimse beklemez indirir izler sonra da dublajlı bölümler izlenmeyince tutmadı diyip Digimonu rafa kaldırırlar tekrardan. Ayrıca çoğunluk altyazılı seviyor zaten.
  3. wizarmon

Digimon Adventure Geri Dönüyor!

Intro'yu geçtikten sonra click butonuna tıklayarak yumurtayı ovuşturuyorunuz yandaki sayaç sıfırlanınca yeni bir haber gelecek yeni sezonla ilgili. Her gün bir hakkınız oluyor, birden fazla tarayıcısı olan birden fazla tekrar edebilir günlük. Bir de oyun oynayarak yeniden hak kazanabiliyorsunuz ama oyun zor. http://digimon-adventure.net/
  4. Digimon All-Star Rumble'da Digital Dünya, üstesinden gelinen sayısız savaşların ve krizlerin ardından bir barı çağını yaşıyor. Fakat Digimonlar evrimleşmek için savaşmak zorundalar. Bu yüzden Digimonlar kimin en güçlü olduğunu öğrenmek için ilk 'Digimon Evrim Turnuvası'nı düzenlemeye karar verirler. Bu hayat dolu, amansız turnuvada oyuncular, 12 popüler 'base' seviye Digimondan oluşan kadrodan istediği Digimonu seçebilir ve toplamda 32 Digimon karakteriyle oynayabilirler. Oyun bu sonbaharda Avrupa ve Avusturalasya'da PS3 ve XBox 360 platformlarına gelecek. Avusturalasya: http://tr.wikipedia.org/wiki/Avustralasya
  5. wizarmon

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Bir tane söylemek neredeyse imkânsız. Accel World - Noumi, Sword Art Online - Sugou Nobuyuki, Pokêmon - Brock ve Digimon - Akihiro Kurata.
  6. wizarmon

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

01. Minamato Koji - Digimon 02. Takaishi Takeru - Digimon 03. Kirito - Sword Art Online 04. Makino Ruki - Digimon 05. Rei Ogami - Code: Breaker 06. Haruyuki - Accel World 07. Kuroyukihime - Accel World 08. Toki Fujiwara - Code: Breaker 09. Adam Blade - Needless 10. Asuna - Sword Art Online
  7. wizarmon

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Bir tane söylemek zor. :D Aklıma ilk Rei geldi. Sonra Kuroyukihime Saeko Nagase. Burada nefesim kesilmişti. :D Nene. Ne kadar kabarık listen var demeyin. Bu animelerde kızları o kadar güzel çiziyorlar ki adamı sübyancı bile yaparlar. :D
  8. wizarmon

DİGİMON TR (181/332)

Online izleme linkleri de siteye eklenecekmiş. Hayırlı olsun. :)
  9. wizarmon

İtiraf Köşesi

Küçükken haberlerden önce "84'lü grup aynı kıza aşık olursa ne olur? Az sonra..." şeklindeki altyazıyı gördüğümde 84 kişilik bir grup anlamıştım. Meğerse Grup 84müş. :D
  10. wizarmon

İtiraf Köşesi

Yok yok doğru anlamışım. "...gidecektik." Birden fazla kişi. Peki kimlerle? Aile ile. Niye? İstemeye. :D
  11. wizarmon

İtiraf Köşesi

Normalde hiç ilgimi çekmeyen bir kız tanıdığım biriyle sevgili olunca çekici gelmeye başlıyor. Çok kötü bir durum. :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.