Jump to content

hiPernova

Üyeler
  • İçerik sayısı

29
  • Son ziyareti

hiPernova kullanıcısının paylaşımları

1. Code Geass gerçekten izlediğim en iyi seridir death note ve code geass ın anime dünyasındaki yeri havası tadı tuzu çok farklıdır. Bence 3.Değil ölmeden önce kesinlikle izlenmesi gereken ilk anime olması lazımdı :D
  2. Ben Animelerde Lelouch nun, Goku nun ve Alucard ın yeteneklerini eşşsiz bulurum ayrıca son vuruş larda neden sennen goroshi yok -_-
  3. hiPernova

Code Geass OVA’sının 3. Bölüm Fragmanı

Lelouch reyisi her haliyle görmek insanı heyecanlandırır be :D
  4. hiPernova

Yu-Gi-Oh! Filmi İçin Esrarengiz Geri Sayım

marik in dışlandığını düşünen sadece benmiyim :( ayrıca judai çıksada fena olmaz :D yeni kartlar felan da çıkmasın reklamlar için yeterince düşürdüler seriyi....
  5. hiPernova

Sidonia No Kishi İle İlgili Yeni Duyurular

güzeldi sonbaharda gelmiyomuydu ya :D
  6. hiPernova

Aralık 2014 Animeleri

Tales of Zestiria: Doushi no Yoake adlı bir anime gelicekmiş fakat onu çevirmeden ilk önce bunun bi sezonu daha var onu çevirseniz? ilk sezonu çevirdiniz 2.sezonu çevirmediniz...
  7. hiPernova

Top 10 Anime Opening

Code geass R2 nun müzikleri çok daha iyiydi D.Gray-man in müzikleri bence anime tarihine gelmiş en iyi openning lerdir [benim düşüncem] onlar nasıl yok? :D ve code geass a laf eden arkadaş code geass ın müzikleri nin her biri efsanedir :) r2 nun World's End müziğini dinle çok fena etkiler insanı D.Gray-man nin de brightdown adlı opening dinle ^^
  8. hiPernova

K: Missing Kings Tanıtım Videosu

mikoto yu tekrar görmek can kattı :D mükemmel olucak bence görücez bakalım :D
  9. adam madara die bir karakter oluşturdu nasıl yok ediceğini bilmiyor :D
  10. hiPernova

2013/2014 Kış Sezonunda Yayımlanacak Animeler

gözüm hala pupa'da :D bi gelemedi hep ertelendi :D kamisama no Inai Nichiyoubi de sonunda gelicek ( sonu tatmin etmemişti ), sao :D nobunagun, nobunaga, space dandy anlaşılan 2014 fena başlıcak :D
  11. hiPernova

K Anime Filminin Çıkış Tarihi

mikoto'nun geri dönmesi çok farklı bir hava yarattı *-*
  12. Sunabouzu bayadır çevrilmiyo çevrilirse çok mükemmel olur
  13. hiPernova

Mikoto Suoh K Filminden

oha abi inanamıyorum mikoto geliyomu :'( o sahnede yıkılmıştım ben ya :'( çok mutluyum be :'(
  14. hiPernova

2014 İlkbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

yine iyi animeler var gözüme şimdiden birkaç tanesi takıldı :D
  15. içimde acayip bir merak duygusu oluştu be *-*
  16. eğlenceli bir yapım olucak gibi ayrıca cowboy bebop un yönetmeni varmış o adam varsa güzel bir seri olur diye düşünüyorum ama görücez artık...
  17. hiPernova

Fairy Tailin En kabadayısı :D

laxus :D
  18. hiPernova

Kimler Aziz Büyücü Olmalı ?

henüz 10 aziz büyücü pek net gösterilmedi hatırlarsanız en güçlü 4 aziz büyücü'nün gücüne erişebilen olmadı gibi şeyler dendi he kimler olmalı derseniz makarov'un torunu laxus ve S.S sınıfı büyücü olan Gildarts olmalıdır...
  19. hiPernova

En güçlü karakter sizce kim?

abi bırakın herkes mystogan natsu demiş bırakın şu işi ya daha jellal 10 aziz büyücüden olan jura yı yenemezken laxus yendi... ayrıca natsu dionuz ya abi gildarts ne diye var?? :D fairy tail i adam gibi izleyin öle gelin... laxus'ı yendi dersiniz şimdide peki kimin sayesinde yendi gajeel... master hades ve zeref??? mavis??? size önerim şu gidin bi tekrar izleyin öle gelin :D bence en güçlü karakterler zeref, mavis, hades, laxus ve gildarts'dır ( mystogan dienler ne içtinz abi QW:E:QWe )
  20. hiPernova

Code Geass OVA 2 Fragmanı

lelo olmadığı sürece pek sarıcağını zannetmiyorum fakat en azından o kesiği hatırlayarak lelo çıkablr diorum ( lelo nun çıkması %1'den bile az ) oda olmazsa c.c.'nın o mübarek yüzünü görürürz :D
  21. hiPernova

2013 Sonbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

tabiki magi ve kakumeiki yide beklicez :D
  22. hiPernova

2013 Sonbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

şu pupa ilgimi çekti bakalım nasıl bir seri olucak :D
  23. hiPernova

Magi Devam Edecek

güzel haber
  24. hy böle işin ya ft gibi bir aniemye sonda verildiya ne dielim artık ama şuan çok pis ağlıyorum :'(
  25. hiPernova

D. Gray Man Devam Edecek!

sonunda be böle bi anime zaten devam etmeliydi :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.