Jump to content

mrt180

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

807 profil görütülenme

mrt180 üyemizin başarıları

1. mrt180

HorizonSubs

Selamlar siteyi geri açtık. Buradan siteye bakabilir buradan da Discord'a katılabilirsiniz.
  2. mrt180

HorizonSubs

İletişim için http://horizonsubs.com/dan mrt180'e mesaj atabilirsiniz Bilgilendirmeler: Çeviriler Aegisub programıyla yapılmaktadır. Resmi sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çevirmende aranan özellikler: - Sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına uyumlu olması - Deneyimli ve Türkçe dilbilgisi kurallarına hakim olması - Haftada en az 1 bölüm çevirebilecek zamanının olması NOT: Çevirmenlerin deneyimli olması tercih edilse de Türkçe dilbilgisi kurallarına hakim ve anime çevirebilecek kadar yabancı dil bilmesi başvuru için yeterli olacaktır. Gerektiği taktirde ekip olarak bu arkadaşlara yardımcı olacağız. Encoder'da aranan özellikler: - Kodlama için iyi bir sisteme sahip olmalıdır. - 2GB ve üstü RAM, 1.8 GHz, en az çift çekirdekli işlemciye sahip bir bilgisayarınız olmalıdır. - Sorumlu olduğu projeyi sınav, hastalık vb. durumlar haricinde gününde tamamlamalıdır. - Megui kullanabilmeli ve düzenleme için orta seviyede Aegisub bilmelidir. (Bilmeyenlere stajyer rütbesi ve eğitim verilecektir.) Grafiker'de aranan özellikler: - Iyi derecede Photoshop bilgisine sahip olmalı. - Projelerimiz için afiş hazırlayabilmeli.
  3. mrt180

HorizonSubs

Tamamlanmış projeler Ghost Hound 720p Maken Ki ! Blu-ray 720p Sansürsüz High School DxD 1. Sezon Blu-ray 720p Sansürsüz Blood Lad OVA Devam Eden projeler Site Linki Rental Magica (8/24) Magi: The Kingdom of Magic (15/25) Naruto Shippuuden (345\?) Log Horizon (13/25) Space Dandy (2/26) Nisekoi(1\?) Gelecek Olan Projeler Darker Than Black 1. Sezon (1080p)
  4. mrt180

HorizonSubs

umarım :)
  5. mrt180

HorizonSubs

Zaichii ile tek bağlatımızı devam eden ortak serilerimiz onun dışında tabii kide bir alakamız yok, yu yu ben yapacaktım anisekaide ben sitemi açınca kendi siteme taşıdım seriyide :)
  6. mrt180

HorizonSubs

magi 2. sezonu istikrarlı olarak çeviren bir tek ben varım One piece ve naruto çevirileri de eray.gnsye aittir. :)
  7. "HorizonSubs: Düşündüğünüzden daha da ötesi!" Misyonumuz: Ekip çalışmasında devamlılığı sağlayarak alınan projeleri en az hatayla tamamlamak ve öncü bir fansub olmak. Vizyonumuz: Projelerimizi "animesiz hayat düşünülemez" ilkesinden hareket ederek kaliteli ve hızlı bir şekilde sunmak. Aralık 2013'te yayın hayatına başlayan HorizonSubs'ta tüm animeseverlerin taleplerini karşılayabilecek serilerle beklentilerin ötesine geçmeye çalışağız. Kaliteye uzanan bu yolda bizlere destek verecek tüm animeseverleri sitemize bekliyoruz. HorizonSubs: www.horizonsubs.com
  8. mrt180

Türk Fansub Grupları & Çalışmaları

Bu listede türkiyede iş yaptığını bildiğim bir çok fansubun eksik olduğu aşikar yenilemeniz iyi olur...
  9. rock lee yi daha yayımlamadık anisekeide ama 11-12. bölümlerin çevirileri zaten bana ait :D anisekai de hyakka ryouran samurai bride yi çeviriyorum o yüzden ara vermiştim bi süreliğine rock lee nin 13. bölümünü salı günü yayımlıyacağım en geç :D
  10. Yukarıdaki serilerin çevirisini almak isteyip, kararsız kalan çevirmenler için; Üyelerimizden çevirisini yapılmasını istediğiniz animeleri yorum olarak yazarsanız çevirisini yapacak olan arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz. Not: Yukarıdaki anime serilerinden çevirisini üstlenecek olan arkadaşlar bana "ÖM" atarak gerekli düzenlemenin yapılmasını sağlayabilirler. Bol çevirili günler diler, saygılarımı sunarım. Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden zaten çeviriyorum ben anisekai ile çalışmaya başladım ve sınavlarım var o yüzden gecıktı 1-2 hafta bu hafta sonu çevirilere başlayacağım :D Yuu Yuu Hakusho sağlam japoncasını bulamadım ona da başlıyacaktım da :D
  11. mrt180

Naruto SD Rock Lee -12 Bölüm

hardsub mu istiyorsunuz ?
  12. mrt180

Naruto SD Rock Lee -12 Bölüm

alt yazı yükledik sadece ve divxplanetten indire bilirsiniz :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.