Jump to content

2ali

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

2ali kullanıcısının paylaşımları

1. 2ali

Günün Fotoğrafı

Bunlarda benden ;) bu arada resimlerin animelerini söyleyen arkadaşlara çok teşekkür ederim :) (animesi olmayan yada isim yazmayanlarada teşekkürler resimler çok güzel :D) blackrockshooter fairy tail mirai nikki
  2. 2ali

Günün Fotoğrafı

fotolar cidden güzel :D biraz yüzsüzlük olacak ama paylaşılan fotolarların animeleri varsa isimlerini yaza bilir misiniz :rolleyes:
  3. 2ali

Mirai Nikki'ye Yeni Manga ve OVA

inşallah 2. sezon olur 1. sezonda anime ucu açık bitmişti aklıma geldikçe sağda solda devamı varmı diye aradım bilgi arigato :D
  4. yeni b

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Grkmvc

Grkmvc

Naruto dur kesin :D

3. Ogeday
    4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

millet yeni bölüm ile kafayı bozmuş, her yerde öyle yazıyorlar, aydemir akbaş'ın filmi gibi aksaray'a gider mi diye sorup duruyor ya

5. sanırsam ulaştığım site buydu ama emin olamadım genede belki işine yarayan çıkar http://fod.fujitv.co.jp/s/genre/drama/ser4371/
  6. bitiğimde gerçekten üzüldüğüm ilk animeydi (diyerlerindede üzüldüm ama bunun acısı çok farklıydı) bukonuda bukadar detaylı bir açıklama yapıldığı için çok mutlu oldum izlemeyen herkeze bende tavsiye ederim ayrıca inşallah serinin bir şekilde devamı çıkar yabancı dillerle aram olmamasına karşı biraz destekle (Google Translate) bir iki araştırma yaptım ve serininn devam projesi var gibi birşeyler gördüm bu konuyu açan ve yardımcı olan herkeze teşekürler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.