Jump to content

RinOsawa(Asu)

Üyeler
  • İçerik sayısı

811
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

RinOsawa(Asu) kullanıcısının paylaşımları

1. Kalan 11. / 12. / 13. / 14. Bölümlerin Bd Bölümleri Eklenmiştir. Gecikme İçin Kusura Bakmayın Bu Aralar Meşgulüm. Takip Edenlere Ve İzleyenlere Teşekkür Ederim. İyi Seyirler. Serinin Bd Bölümleri Bitmiştir. Ova Bölümü Bd Olarak Verilmişti. Başka Ova Gibi Bir Bölüm Çıkarsa Çevireceğim. Eğer Fark Etmezsem Özelden Yazarsanız Çevirisine Başlarım...
  2. Cevabıma Yanıt Alamadım Ama Neyse Yeni Bir Anime Gördüm İzlemediğim Bir Seri Çevirisi Yapılmamışsa Hemen Çevireceğim Çok Güzel Bir Seriye Benziyor. Sadece Site Olarak Bulabildim...
  3. Çok Büyük Geçikti Bdler Kusura Bakmayın. Oyuna Dalmışım Bir Üyemiz Link Atmasa Bakmayı Unutacaktık. 11-12 Bölümleri Kontrol Ettim Kayma Olmuyor Aynı. Bakalım Bugün Yüklenir Sanırım. Alt Yazı Kayması Olursa Lütfen Buradan Ya Da Özel Mesaj Atarsanız Düzeltirim...
  4. Resimdeki Anime Mi Acaba Tam Hatırlayamadım. Galiba Böyle Bir Anime Vardı...
  5. RinOsawa(Asu)

Natsume Yuujinchou 5. Sezon Geliyor

Büyük Beklenti İçerisindeyim. Bakalım Hangi Konular İşlenecek. Beklediğim Bir Seriydi, 3 Yıl Sonra Geldi Ama Ne Demişler ''Geç Olsun Da Güç Olmasın'' ...
  6. Böyle Bir Konu Var Lütfen Düzgünce Araştırıp Konuyu Açınız. Ayrıca Konu Açmadan Önce Kuralları Okuyunuz. Burası Tanışma Bölümü. Bu Linke Aradığınız Kriterleri Yazdığınızda Öneri Gelecektir. İyi Geceler. İyi Seyirler...
  7. RinOsawa(Asu)

Bungou Stray Dogs

Güzel Bir Tanıtım Olmuş Elinize Sağlık :) Aslında Benimde Yapmak İstediğim Seriler Var Ama Durum Malum Zor Yazıyorum...
  8. Şimdi Bunları Yazıyorsun Fakat Bunları Sen İncele, Güzel Mi? Kötü Mü? Eleştir Diye Yapmıyorlar. Bunların Hepsinde Bir Emek Var Sen Sevmeyebilirsin Fakat Gelip Burada Laf Yapmanı Doğru Bulmuyorum. Senin Vasat Dediğin Serileri 3-5 Bölüm İzleyip Bırakarak Burada Bunları Yazman Doğru Değil Sonuna Kadar Dayanıp İzle Bende 2 Bölüm İzleyip Sevmesem Güzel Değil Diye Düşünürüm. Fakat Senin Böyle Vasat Diye Damga Vurman En Önemlisi Klişe Diye Yazman Olmuyor Düşün Fakat Yazma, Sen Bu Kitabı Yazan Yazarlara Ve Animelerde Emeği Geçen Herkese Hakaret Ediyorsun, Anlamıyorum Amacın Ne ? Konuyu " Beğenmediğiniz Seriler Var Mı? " Şeklinde Açsan Daha Güzel Olurdu. Böyle Animeleri Eleştirip Dikkat Çekmeye Mi Çalışıyorsun? Gerçekten Anlamıyorum. Amygirl Admin'in Söylediği Gibi "Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz" Tekrar Yazıyorum Beğenme Ama Burada Aşağılar Gibi Yazma. Emek Veren Kişilere Az Biraz Saygın Olsun . Bu Arada Sadece Emek Verenlere Değil İzleyenlere De Saygın Yok. Neyse Tartışma Ortamına Dönüşmesin, Herkes Özgür Zaten Benimki Sadece Bir Rica. ( Biraz Sert Karşıladım Ama Doğru Olan Bu... ) - Şimdi Bazı Yorumları Okudum Herkes De Bir Kötüleme Aşamasında Klişe Düşünüyorsunuz Söyleyin Ne Yapsınlar. Hayır Onların Bilmediği Konuyu Siz Mi Biliyorsunuz ? Zaten Konular Açık Ve Net Daha Ne Yapsınlar. Uğraşan Kişiler Tabii Ki Severek Yapan Var, Para İçin Yapan Var. Bu Onların İradesine Kalmış Bir Şey, İstediği Animeyi Yaparlar. Biz Karışamayız, Herkesin Ön Yargılı Olması Beni Şaşırttı. Animeye Yeni Başlayan Birisi Bu Konuyu Okusa Animeden Soğur. Yapmayın Böyle İzleyin Beğenin Ya Da Beğenmeyin Size Kalsın Hayır Yazarsınız Ama Bu Konuda Aşağılama Var.
  9. Erkek Sanıyorum Onu :) Baya Düzenlemedim Spoiler Gitmiş Düzenlemek Lazım Şimdi...
  10. RinOsawa(Asu)

(04/12) Punch Line BD

4.Bölüm Eklendi. İyi Seyirler. Seriyi Başka Bir Fansub Tarafından Çevirisi Bittiği İçin Çeviriyi Bırakıyorum. Amacım Yarım Kalanları Bitirmektir...
  11. Maria Holic Alive + Hen Zemi Çevrildi Zaten :) Gerçi Düzenleme Gerekiyor Eminim Ama Neyse Kolay Gelsin...
  12. RinOsawa(Asu)

Merhabalar :))

Hoş Geldiniz. İyi Forumlar...
  13. RinOsawa(Asu)

ayeshadow fansub

Maria Holic Çevirisi Zaten Bitti Yinede Sizin Kararınız :) Müsait Değilim Büyük Harfleri Kaldıramadım. En Kısa Zamanda Güzel Bir Ayar Çekeceğim Diğer Serileri Beklemedeyim ...
  14. Aynen 2 Gün Sonra Ağrı Yoğunlaşınca Gittim Omuzda Bir Şeyler Söyledi Ama Anlamadım Sardı Omzumu :) ...
  15. Yapıldı Diye Eklemedim, Fakat Çevireceğim Şuan Bir Bölümün Düzenlemesini Yapıyorum Bitince Başlayacağım. Bu Aralar Biraz Rahatsızım Kolum Kırılmış :) Zor Yazıyorum...
  16. RinOsawa(Asu)

(04/12) Punch Line BD

3.Bölüm Eklendi. İyi Seyirler. Kusura Bakmayın Biraz Rahatsızım...
  17. RinOsawa(Asu)

Bizim Visual Novel "görsel roman"ımız

Size Kolay Gelsin Güzele Benziyor...
  18. Bu Hatırlatmanız İçin Teşekkür Ederim Site Sahibi İle Konuşup Videolar Birleştirmeyi Önereceğim. Olmazsa Çeviririm. Mega'yı Düzenledim Şu anda Sadece 1-2 Bölümler Yok... İlerleyiş Yönünden Bakarsak Aslında Normal Bölüm Böyle Adlandırmalarını Anlamadım. Neyse Yanlış Bilgiyi Düzelttiğiniz İçin Teşekkürler...
  19. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  20. RinOsawa(Asu)

SOUSEI NO ONMYOUJI

Yeni Bölümler İçin Teşekkürler ...
  21. Yeni Gördüm Konuyu, Bazen Bulamıyorum Şuan Bile Aradığım Bir Seri Var Videosu Bulunmuyor. Teşekkür Ederim Bakalım Bulabilecek Miyim...
  22. RinOsawa(Asu)

HDTURK

İlk Önce Verdiğin İlk Link Hatalı. Daha Sonra Anladığım Kadarıyla Arşiv Yapmak İsteyenlere Ya Da Bölüm Bulamayanlar İçin Bir Nevi Arşivci Görevi Göreceksiniz. Anime Dahil Mi Bu Konuya, Dizi Olarak Yazmışsınız Ama Tam Bir Bilgi Verirseniz Daha İyi Olur...
  23. RinOsawa(Asu)

(04/12) Punch Line BD

2. Bölüm Eklendi İyi Seyirler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.