Jump to content

RinOsawa(Asu)

Üyeler
  • İçerik sayısı

811
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

RinOsawa(Asu) kullanıcısının paylaşımları

1. RinOsawa(Asu)

2014 Çizimlerim

Bunları Gerçekten Sen Çizdiyse Harikalar Yani Boş Vaktin Varsa Kısa 1 Hikayeyi Çizsen Süper Olurdu Başarıların Devamını Dilerim Süperler...
  2. RinOsawa(Asu)

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

Okusama wa Joshikousei
  3. Seri Devam Edecek Mi Acaba...
  4. RinOsawa(Asu)

Naruto (Spoiler İçerir)

Acaba Naruto Rinnegan Açabilecek Mi Forumda Gezerken Birinde Bunu Gördüm Aslında Sonuç Olarak Uzumaki Klanından Senju İle Akrabalıkları Var Ama Tahminim Açması Ölenleri Canlandırabilir Diye Düşünüyorum
  5. RinOsawa(Asu)

Naruto (Spoiler İçerir)

Hinatanın Gözleri Rinnegan Degil Bykagan Mı Neydi
  6. RinOsawa(Asu)

Yamada-kun to 7-nin no Majo Animesi

Güzele Benziyor İyi 1 Seri Olur Kesin Sanırım Böyle 1 Konusu Olan Başka Anime Yok Bildiginiz Varsa Özelden Mesaj Atabilirsiniz.
  7. Aradıgın Anime Bu Olmalı http://www.turkanime.tv/anime-seri/Nagasarete-Airantou
  8. RinOsawa(Asu)

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Sword Art Online Gun Gale Online (2ci Sezonu) Clanned Clannad After Story (2ci Sezonu) One Piece Code Geass 1.Sezon 2.Sezon Ve Code Geass Boukoku no Akito Suisei no Gargantia
  9. RinOsawa(Asu)

Merhaba Ben Neko

Hoşgeldin...
  10. Yeni Bölümler İçin Teşekürler Elinize Sağlık...
  11. RinOsawa(Asu)

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Angel Beats Son Bölüm Çok Üzmüştü Beni http://www.youtube.com/watch?v=Q6Q4Uvzj_-o
  12. RinOsawa(Asu)

( 24 / 24 ) Mokke

Yeni Bölümler İçin Teşekkürler...
  13. Yeni Bölümler İçin Teşekkürler...
  14. RinOsawa(Asu)

Einstein'ın Zeka Sorusu

1 Saatimi Aldı Deneme Yanılma Yaparak Buldum. Alman
  15. RinOsawa(Asu)

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Kiritonun Kaybetmesi Biraz Kötü Olurdu Bide Asu'nanın Daha İyi 1 Silah Verselerdi Keşke.
  16. RinOsawa(Asu)

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

http://www.turkanime.tv/anime-seri/Mikakunin-de-Shinkoukei İzledim Süperdi Tavsiyemdir.
  17. RinOsawa(Asu)

Selam

Hoşgeldin...
  18. RinOsawa(Asu)

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

Alıntı Smtkrsln Ölen Kişi...
  19. RinOsawa(Asu)

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

Ölebilir Ama Zor 1 İhtimal Bence 1 Yerde Okumuştum Zoro Ölüyor Sanji Onun İçin Yas Tutuyordu.Zoro Ölürse Çok Fena Olur Onun Yerine Başkası Zor Geçer Sanırım
  20. RinOsawa(Asu)

One Piece Teorileri ~ Bol Spoilerlı

Gerçek Olabilece 1 Teori Ama Kimse Ne Olacagını Bilemez. Ama Yinede Teşekkürler Eline Sağlık O Kadar Uğraşmıssın.
  21. RinOsawa(Asu)

hasır şapka tayfasından biri ölecekmi

Zoro'nun Ölmesi Çok Kötü Olur Çünkü Tayfanın İlk Üyesi Ayrıca Zoro Olmassa Olmaz 3lem Vardı Luffy=Şöhret Zoro=Güç Nami=Para Bu 3 Üçlemi 1 Yerde Okumuştum Zoronun Ölmesi İle Benim İçin Onepiece Sevgisi Azalır Zoro Olmassa Kim Kaybolacak Kılıç Ustası Olarak Kim Yapacak Brook mu? Asla Olmaz Ölmesi Çok Kötü Olur. Şuanlık 1 nin Öleceğini Sanmıyorum... Ölürse OnePiece Baya Bir Batar...(Benim Düşüncem Bu Herkesin Kendi Düşüncesi Sonuç Olarak)
  22. RinOsawa(Asu)

İmza Yapıyoruz...

İmza Yapmayı Bilmeyen Veya Beceremeyenler İçin Çok iyi Bir Konu Şimdiden Başarılar Kolay Gelsin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.