Jump to content

RinOsawa(Asu)

Üyeler
  • İçerik sayısı

811
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

RinOsawa(Asu) kullanıcısının paylaşımları

1. RinOsawa(Asu)

( 32 / 25+ ) Saki

Aynen Toplu Olunca Başka Oluyor :) ...
  2. Şuan BD Bölümlerini Arıyorum 9-10 Buldum Fakat Geri Kalanını Bulamadım Arıyorum Şuan Fakat Bulamazsam Normal Sansürlü Olarak Çevirmek Zorunda Kalacağım :( ...
  3. RinOsawa(Asu)

( 25 / 25 ) Arslan Senki (TV)

Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  4. 5-6-7-8. Bölümler Eklenmiştir İyi Seyirler...
  5. RinOsawa(Asu)

Birkaç çizik

Chrismast Chibi çizimi :) Best Team çizimi :) Çizimlerin Güzelmiş Beğendim :) ...
  6. 4.Bölüm Eklenmiştir İyi Seyirler... Ekleme: 3-4.Bölüm Tekrardan Düzenlenip Baş Harfi Büyük Olan Alt Yazı Kaldırılmıştır. İyi Seyirler...
  7. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  8. Kusura Bakmayın Serileri BD Olarak Yükleyeceğim . 3.Bölüm Eklenmiştir. İyi Seyirler...
  9. RinOsawa(Asu)

(13/13) Hen Zemi

Maalesef Videosunu Bulamadım Rusça Vardı Sanırım Fakat Rusça'dan Çevirmek Çok Zorluyor..
  10. RinOsawa(Asu)

(13/13) Hen Zemi

Maalesef Ki Neredeyse 10 Yıldır Kelimenin İlk Harfini Büyük Yazıyorum Elim Alışmış Düzeltemiyorum :( Ama Sanki Böyle Daha Güzel Oluyor Gibi Bilemedim Şimdi :) Eğer Bir Sorun Çıkarsa Söylerseniz Düzeltirim...
  11. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  12. RinOsawa(Asu)

( 13 / 13 ) Ajin

13. RinOsawa(Asu)

(13/13) Hen Zemi

9-10-11-12. Bölümler Eklenmiştir. İyi Seyirler... Edit 13.Bölüm Final Eklenmiştir. 1-2.Bölümler Tekrar Çevrilmiştir Seri Bitti İyi Seyirler...
  14. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  15. RinOsawa(Asu)

( 25 / 24+ ) Bakuretsu Tenshi

16. Emeği Geçenlere Teşekkürler...
  17. RinOsawa(Asu)

( 38 / 38 ) Beast Saga

18. RinOsawa(Asu)

( 31 / 26+ ) Bakuretsu Hunters

19. To Love Ru Darkness 6. Ova Bölümü Çevrilip Siteye Yüklenmiştir İyi Seyirler İndirmek İsteyenler İçin Link Yukarıda Verilmiştir...
  20. Güzelmiş :)
  21. Sadece Altyazı Lazımsa Aegisub Fakat Yapamazsan gMKVExtractGUI Program Da İşini Görür...
  22. Gezerken Bulduğum Bir Video Sihirbaz Numarası Deniyor Fakat Nasıl Numara Anlamadım Böyle Bir Şey Yapabilmesi Yada Yapması Gerçekten Çok İlginç... Baya İyi Kavisle Atmış Sanırım :) Şaşırdım Kavis Galiba Adı. Bir Değil :) Dahada Atmış Aynı Takım Aynı Oyuncu Sanırım Pek Görünmüyor 1.de...
  23. RinOsawa(Asu)

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Aşık Olunacak Değil De Sevilecek Diye Düşünürsem Baya Var Ama Bu Resmi Gayet Seviyorum Anime Karakteri Değil Sanırım...
  24. Çok Boş Konuşuyorum Kimilerine Göre Fakat Onlar Anlamaz Konuştuklarımı Anlasalar Da Kabullenmek Zor Gelir Bu Yüzden Boş Konuşuyor Der Geçerler...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

:) Beni Bir Tek Sen Anladın Onu Da Yanlış Anladın Dermişim Boş Ver :)...

3. JunEzSe KJ

JunEzSe KJ

Öyle düşünmene gerek yok. Unutma ben senin öyle boş konuştuğunu düşünmüyorum. ;) ^^

4. JunEzSe KJ

JunEzSe KJ

Önemli değil. ;D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.