Jump to content

RinOsawa(Asu)

Üyeler
  • İçerik sayısı

811
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

Durum yanıtları bölümüne RinOsawa(Asu) kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Şu her gün mütemadiyen "Bugün hangi animeyi izlediniz" konusuna mesaj atanları kıskanmakla meşgulüm... MyAnimeList'imin zavallılığı beni ürkütmeye başladı... :080:

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Türkanime'deki 2016 Serileri Hariç Bütün Serileri İzledim :( Maalesef Yarım Kalanları Çevirerek İzliyorum Artık Yapacak Bir Şey Yok...

2. (See 11 other replies to this status update)

2. Angel Beats izledim... Hiçbir şey yapasım yok... Sadece soruyorum, gerçekten sonu öyle mi diye

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Uzun Zaman Olmuş Ama Yazayım Gerçekten Çok Güzel Bir Animeydi. Finali Beni Çok Etkiledi...

2. (See 20 other replies to this status update)

3. Yorum yaparken cümle sonuna nokta koymaktan aciz insanlar ne amaçla her cümlelerinin sonuna "aq" yazıyorlar? (Bu tarz yaklaşık 300 yorum sildim)

4. Anime olmak isterdim :3

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Anime Olmak Mı Yoksa Anime De Yaşamak Mı? :) ...

2. (See 5 other replies to this status update)

5. Bugün çok geyik havamdayım Tüm durum ve konulara saçma şeyler yazma havamdayım... Buraya yazayım da içimden atayım.. Geçer mi sizce :P

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Aynen Geçmez :) Bir Şarkı Aç Kendine Gel ...

2. (See 7 other replies to this status update)

6. Herkes Resmini Değiştirmeye Başlamış Bizde Değiştirelim :) ...

7. Duygular Aslında Gerçek Değil Fakat Nedense Duyguları Hissedebiliyoruz Ne Kadar Acı Değil Mi?...

8. Çok Boş Konuşuyorum Kimilerine Göre Fakat Onlar Anlamaz Konuştuklarımı Anlasalar Da Kabullenmek Zor Gelir Bu Yüzden Boş Konuşuyor Der Geçerler...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

:) Beni Bir Tek Sen Anladın Onu Da Yanlış Anladın Dermişim Boş Ver :)...

2. (See 3 other replies to this status update)

9. Duygular Aslında Gerçek Değil Fakat Nedense Duyguları Hissedebiliyoruz Ne Kadar Acı Değil Mi?...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Doğru Diyorsun Bana Bakmayın Konuşurum Ama Boş Anlayan Olmaz Çünkü Anlatılmayacak Şekilde Anlatıyorum :)...

2. (See 16 other replies to this status update)

10. Herkes Resmini Değiştirmeye Başlamış Bizde Değiştirelim :) ...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Bu Arada Bu Resim Çok Hoşuma Gidiyor Fakat Forumda Ayrı Durdu :)...

2. (See 4 other replies to this status update)

11. Herkes Resmini Değiştirmeye Başlamış Bizde Değiştirelim :) ...

12. Duygular Aslında Gerçek Değil Fakat Nedense Duyguları Hissedebiliyoruz Ne Kadar Acı Değil Mi?...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

20 Dönemden Değil Benim Zihin Yaşım Baya Fazla Sanırım...

13. Duygular Aslında Gerçek Değil Fakat Nedense Duyguları Hissedebiliyoruz Ne Kadar Acı Değil Mi?...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Uğraşmak Yada Beni Anlayabilecek Kimse Kalmadı...

14. Duygular Aslında Gerçek Değil Fakat Nedense Duyguları Hissedebiliyoruz Ne Kadar Acı Değil Mi?...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Ben Oluyorum :) Kimseyle Uğraşmak Zorunda Kalmıyorsun Eşya Gibisin Görülürsün Unutulursun En Güzeli Bence ...

15. Duygular Aslında Gerçek Değil Fakat Nedense Duyguları Hissedebiliyoruz Ne Kadar Acı Değil Mi?...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Ben Oluyorum :) Kimseyle Uğraşmak Zorunda Kalmıyorsun Eşya Gibisin Görülürsün Unutulursun En Güzeli Bence ...

16. Duygular Aslında Gerçek Değil Fakat Nedense Duyguları Hissedebiliyoruz Ne Kadar Acı Değil Mi?...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

17. Duygular Aslında Gerçek Değil Fakat Nedense Duyguları Hissedebiliyoruz Ne Kadar Acı Değil Mi?...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

18. Duygular Aslında Gerçek Değil Fakat Nedense Duyguları Hissedebiliyoruz Ne Kadar Acı Değil Mi?...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Kai Baya Acıtıyor Kabul Et :) Red King İnsanı İnsan Yapan Duygudur Ama Duygu Olmadan Yaşayabilirsin :) ...

19. Askerlik Şubat Diye Beklerken Mayıs Çıkmanın Acısı :) ...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Saolsın Son Su Bükücü Celp Gelmedi Daha Değil Mi? :)

20. Askerlik Şubat Diye Beklerken Mayıs Çıkmanın Acısı :) ...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

:) Öyle Bir Şey Olmasa Bari İştende Yıllık İzin Almıştık :) ...

21. Felsefe İçeren Serileri İzlemeyi Seviyorum Fakat Çevirmekten Nefret Ediyorum! İngilizler Felsefenin Temelini Anlamamışlar :)...

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

:) Felsefeyi Silip Yerine Hayallerini Yazıyorlar Çeviride Diyor Ki Tüm Derin İradeler Aynıdır Fakat İng Çeviride Dediği Şey Derin Konular Aynıdır Konuyu Başka Alana Çekiyor Ecchi-Hareme Çekiyor Kısaca Ya Felsefe Animesi Bu Senin İstediğin Konular Ne Arar...

2. (See 1 other reply to this status update)

22. Duyurulur! Mangahanta Ekibimize çoooooooooook acil çevirmenler aranıyor. Katılan arkadaşlar İstanbul'daysa arada bulup yemek ısmarlıyorum hani haberiniz olsun. İngilizceniz iyi ise gerisini dert etmeyin :D

1. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Beni Al Ama Lüks Bir Restoranda Ne Bulursak Yerim :) Sonra Wc Diye Kaçar Giderim Hesap Da Sana Patlar...

2. (See 6 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.