Jump to content

Hokage_Uzumaki_Huso

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

Hokage_Uzumaki_Huso kullanıcısının paylaşımları

1. Hokage_Uzumaki_Huso

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

kesin naruto olur gene
  2. Hokage_Uzumaki_Huso

Pokemon XY Tv Serisi Duyuruldu

ah ah bu pokemonuda animeden pek sayamıyorum artık çok cocuklaştırdılar farkeden varmı bilmiyom ama ash (satoshi) büyümüyo küçülüyor bence pokemon animelikten çizgi flimliğe düşüyor hem en sinir olduğumda durmadan yeni karakterler ash,misty,brock takımı iyiydi sonra may geldi misty gitti okey daw na da tmm ama bu son seride bi tane kız var adını unuttum bide brock yerine yeşil saçlı uşak geldi onlarda çok çocuksu bence pokemon eskisi gibi bir heycan uyandırmıyor çok çocuklaştı ash olgunlaşacağına her bir şeye şaşırıyor
  3. ve naruto rekora koşuyor filler cehennemi ne güldüm haa
  4. Hokage_Uzumaki_Huso

Corpse Party'den Dehşet Video

oo iyiymiş kesinlikle izlemiycem
  5. Hokage_Uzumaki_Huso

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

ama anime mangaya göre daha hızlı ilerler animedeki 1 bölüm mangadaki 2-3 bölüme eşdeğer
  6. Hokage_Uzumaki_Huso

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

aslında filleri vermelerinin çok mantıklı bir sebebi var anime mangaya yetişmesin diye bide naruto nun mangasının 2014 te bitirebilirler o yüzden bitsinde adam gibi bölümler yapalım diyorlar hemde bu fill işi yeni deil niye bu isyan naruto vs pain den sonrada hep filler olmustu ara vermelerinden iyidir
  7. Weiss Survive R lütfen bu animeyide çevirin zaten 4-5 dk lık anime
  8. weiss survive r adlı naimeyide cevirir seniz çok minnettar kalacam zaten bölümler 2-3 dk
  9. weiss survive r yi de cevirseniz
  10. naruto nun filleri bile güzel
  11. Hokage_Uzumaki_Huso

High School DxD 2. Sezon

off ya neden bu kadar geç başlatıyorlar animeyi bide kafasına kese kağıdı takan bi adamda gelecekmiş mavi saçlı kızın yanında bu arada tüm taşlar tükenmedi hala 1 at 1 kale ve 1 fil eksik 3 taş eksik yani bide mangadan anladığıma göre kiba ile issei daha önceden tanışıyormuş bide yine mangadan anladığıma göre rias ile aisha rekabet ediyorlar issei için
  12. Hokage_Uzumaki_Huso

Anime Karakteleri gibi olmak.

naruto yada natsu bide kakashi ile kirito swort art online daki hali bide bleach teki hitsugaya toshiro bide high school dxd teki Hyoudou Issei gibi ama boosted gear da olacak sanırım biraz fazla kaçtı
  13. Hokage_Uzumaki_Huso

Fairy Tail Sona Eriyor!

olamaz olamaz şuan hem üzgün :( hemde kızgınım :angry: hemen adam toplayıp animeyi bitirmek isteyenleri dövmeye gidecem :angry: :angry: :angry: en sevdiğim 3 animeden birini bitirmek mi yok öylee yıkarım lan tv tokyoyu Fairy tail ya yayınlanacak yada yayınlanacak dip not:şakaysa hiç komik deil haa :( yerin dibi not:Kartalyegt kardeş o Fairy Tail Shippuden harika fikir beni birazcık güldürdün
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.