Jump to content

GajeelSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

60
  • Son ziyareti

GajeelSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. GajeelSlayer

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

Valla High school DxD bana bayağa fazla gelmişti bu konuda :D ama şu aralar trinity seven diyebilirim
  2. Nedeen ? Gülüşüm o kadar mı kötü bak ağlarım :P Ya dedğin doğru en iyi karakterler sonuçta ama çeşitlilik az oluyo uzun süre oynayamazsın bence
  3. Oyun güzel gözüküyor en ilgi toplayan anime karakterleri bir araya getirilmiş , ama nedense sayıları bana az geldi sizce de öyle değil mi ?
  4. GajeelSlayer

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

O biraz zor gibi gözüküyor , ama olsaydı ben ateş bükücü olmak isterdim. Sevmediklerimi alttan yakıcan böyle :D Gehee :P
  5. GajeelSlayer

Yeni Bir Akım: Makankosappo

Sexy no jutsu varken hadouken mi yapıcaz ??! :D Gehee :P
  6. Arkadaşlar bırakalım bu konuları önemli olan iç güzelliği ... dermişim :D Gehee :P
  7. GajeelSlayer

Yeni Bir Akım: Makankosappo

İlk gördüğümde çok hoşuma gitmişti böyle büyük bir akım haline geldiğini bilmiyorum :D Gehee :P İstenilirse yapılabilir bence , sadece kızlarda değil erkeklerde olmalı söyle bi kız kalçasını bi yana sallicak ordaki erkekler uçucak falan :D Gehee :P
  8. GajeelSlayer

İchiruki mi,İchihime mi?

Harbi orihime'nin anime boyunca en çok söylediği kelime Kurasaki-kuuun !! :D Gehee :P Bence olucaksa ichigo ve orihime olsun , halbuki ben ilk bleach OVA'sındaki kızı çok sevmiştim ichigo ile çok yakışıyolardı :/
  9. Yeni anime bitti gene boşluktayım , anime seçemiyorum da !?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. fuyu

fuyu

Devil survivor, D.gray man, hataraku maou-sama

3. GajeelSlayer

GajeelSlayer

Vay be direk yazdınız saolun :D Gehee :P

4. GajeelSlayer

GajeelSlayer

Bu arada ag_hitsugaya dediklerinin hepsini izlemiştim :D Gehee :P

Leffwn senin dediğin animelerin türü , konusu ??

10. Yeni anime bitti gene boşluktayım , anime seçemiyorum da !?

11. GajeelSlayer

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Maou-sama güzeldi de hikaye yarım kaldı gibi bi garip bitirdiler :D Gehee :P
  12. GajeelSlayer

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Naruto son bölümü izledim , madara bekledğimden daha iyi yapılmış animede :D Gehee :P Ama kıtlıktayım minna anime seçemiyorum <_<
  13. GajeelSlayer

Bleach The Dagger Da Ne?

Aynen troll king diye boşuna demiyoruz :D Gehee :P Hiç beklemeden ara verdi 1 tokat ordan , sonra bu haber çıktı 2. tokadı attı , 3. tokat da gelir merak etmeyin :P
  14. GajeelSlayer

Chibi Stil

Yahu gajeel diye başladım vincent a döndü :D Gehee :P
  15. GajeelSlayer

Herkese Merhaba

Hoşgeldin dostum , iyi forumlar dilerim PS:Dikkat animeler bağımlılık yapar :D Gehee :P
  16. Gasai Yuno Yukki'yi bıraksa ben animeyi bırakıp derslere başlıyorum :D Gehee :P

17. GajeelSlayer

Türk Dizileri

Komedi bişey istiyorsanız işin ustasına yani FRIENDS'e başvurun fantastik unsurlar için Fringe kesinlikle tavsiyemdir Çok beğeni toplamasada Defiance ı da öneririm hatta ps3 için online oyunu bile var :D Gehee :P
  18. GajeelSlayer

Bleach’e Müthiş Anime

Minna adam Manga çizimleriye yapmış bunu öyle hep izlediğimiz AMV lerdeki gibi orijinal anime kısımları bulunmuyo , helal olsun arkadaşımıza iyi iş çıkarmış :D Gehee :P
  19. GajeelSlayer

Bleach'e Uzun Bir Ara

Ya beklenir minna o kadar da abartmayın , dua edinde kubo-san gene hastalığa yakalanmasın o zaman daha kötü
  20. YGS çalışmalarına başladık haydi hayırlısı :))

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ByBesgen

ByBesgen

uçak mühendisliği

3. GajeelSlayer

GajeelSlayer

Valla hayırlı olsun benimde uçak mühendisliği isteklerim arasında umarım seçtiğin bu bölümde rahat edersin :D Gehee :P

4. ByBesgen

ByBesgen

inş. Sana da başarılar. Kolay geçmiyor bu sene. :D

21. GajeelSlayer

Hellsing vs Hellsing Ultimate

Naruto en başta öyle değildi bence şuana kadar çıkan en kaliteli animelerden birisi "idi" . Artık çok geniş bir çocuk kitlesine hitap ettiği için çocuklaştı diyebilirim. Ama narutoyu izle bence listelerde en çok beğenilen ve en çok izlenen anime gündemde kalırsın böylece :D Gehee :P
  22. GajeelSlayer

Alucard ciks'ten de öte ya. Hele anderson'a hastayım ben :D Gehee :P
  23. GajeelSlayer

Herşeyin ilki güzel derler bence ilkini izlemeyi dene , ama dedğin gibi biraz daha ağır işleniyo konular ve çizimleri biraz eski Hellsing Ultimate'nin çizimleri çok daha gotik ve güzel ciddiyim :D Gehee :P Ayrıca 10 bölümden oluşuyor bölümler 40 dk'lik di galiba , önemli olan sahneler gösteriliyo yani full aksiyon dolu diyebilirim. Sen yine de hikayeyi tam kapmak istiyorsan ilk seriyi izle derim :D Gehee :P
  24. GajeelSlayer

En Zeki Anime Karakterleri

Valla herkes en iyisini yazmış ama benim en çok kafa patlattığım anime zetsuen no tempest o animede olasılıklar üzerine konuşulan sahne vardı 3 bölüm kadar sürdü orda takigawa yoshino'nun zekasına hayran kaldım :D Gehee :P
  25. GajeelSlayer

Merhaba Türk Anime ailesi!

Hoşgeldin dostum iyi forumlar dilerim PS : Kaykay demek rollerblade tercih ederim :D Gehee :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.