Jump to content

Marthy

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Marthy üyemizin başarıları

1. Sevgili "BuDu" arkadaşımız güzel bir şekilde açıklamış olmasına rağmen halen Toriko yu soran arkadaşlar lütfen sizden önce yazılan mesajlara bir göz atın. :D Toriko Zaichii Fansub tarafından çevrilmektedir fakat şu anda sitemiz bakımda bulunduğu için size güncel olarak veremiyoruz. Site bakımdan çıkar çıkmaz güncel seriler en kısa sürede size sunulacaktır ki yoğun istek üzerine üstlendiğimiz Toriko bunların başındadır...
  2. Marthy

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Live Action Movie

Favori serilerimden birisidir. Öncelikle 3. sezonu tartışan arkadaşlar büyük ihtimalle gelicek 3. sezon onu bi belirteyim. Live Action olayında ise konu pek sorun olmaz ama asıl karakterleri canlandıracak oyuncular sorun olacak diye düşünüyorum. Hani ne bileyim karaktere benzese bile onun ruhsal kimliğinede bürünebilmesi lazım ki bu seride karakterlerin ruhsal durumunu siz daha iyi biliyorsunuz :D
  3. Marthy

2012 En iyi İlk 10 Anime

Dostum iyi misin ? Bahsettiğin seri SAO :D Neyse diğer görüşlerine %100 katılıyorum. Eksik birçok seri var. Nedense bu listede izlediğim sadece 5 seri var ki ben 2012 serilerinin birçoğunu izlediğimi düşünüyordum :D Neyse artık oturur izleriz bunları da ama sevgili Stalizer arkadaşımızın da dediği gibi listede kocaman eksiklikler var ne bileyim sanki bi sürü gereksiz seri var gibi :D :D
  4. Marthy

Attack on Titan’ın 2. Videosu

Bu seriyi kimbilir ne zamandan beri bekliyordum. Umarım mangası kadar güzel olur ve bizi tatmin eder... :D
  5. Arkadaşlar yapılan açıklama Fairy Tail Best'in FT'nin bir nevi özeti olacağı yönündeydi. Kısacası siz neyin kafasındasınız ? Gayet açık ve net Fairy Tail Best FT'nin özeti olacak ve Nisan ayında yayınlanmaya başlıyacak.Bu benim kafamdan uydurduğum bişi değil. Bunu söyleyen Tokyo Tv . :D :D Ekleme: Yeni arc'ın başlarında bitiyor . ( Son sezon zaten full yeni arct tı ) :)
  6. Ne diyelim artık. En azından devamının geleceği kesin. 1-2 yılı geçmesinde bu bekleme süresi ... ;)
  7. Marthy

High School DxD 2. Sezon

Harikaa. Gremory'nin ekibine mavi saçlı bi kız daha ekleniyor. Neler olacak neler :D
  8. Marthy

Fairy Tail Sona Eriyor!

Arkadaşlar öncelikle bu abartılı ifadeleri bir kenara bırakalım lütfen. Kimse bir anime bitti diye ölmez yada ne biliyim kendini yerden yere vurmaz. Ha evet Fairy Tail güzel bi animeydi ama öyle ağım şağım mıydı ? O kadar da değildi. Tv Tokyo olayına gelecek olursak bence en mantıklısını yapıyorlar. Bir süre ara vermek yada bitirmek en iyisi yoksa yeni animelere yer açılmaz. Mangasını okuyan birisi olarak animeden daha eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Anime bitse bile mangasını okumaya devam edin . Uslu durursanız belki bir gün Fairy Tail'in devamını görebilirsiniz :D :D :D :D
  9. Marthy

Vampire Knight Final Tarihi

Gelsin gelsin çeviriyim yha. Devamını gelmesini beklediğim animelerin başında yer alanlardan birisi VK . Yine de mangasının yerini tutmuyor anime. Umarım devamı gelir. Mangasının bitmesi gerekiyordu zaten. Gereksiz yere uzatmadığı için Mangaka mıza teşekkürü bor bilirim. ;)
  10. Marthy

2013 Bahar Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Shingeki no Kyojin'i allah izin verirse çevirmeyi düşünüyorum. Birde daha önceki mesajlarda arkadaşlar bazı animelerden bahsetmişler. Bi bilgi vereyim istedim: High School DxD büyük ihtimal yaz animeleri içinde olacak.( Büyük bi aksilik çıkmazsa ) ,High School of the Dead ise şu an için çıkma gibi bir surumu yok. Mangası tekrardan başlıcak bu sene. Buda gelecek yıllarda yeni sezonu görme ihtimalimizi yükseltiyor. Bleach konusunda ise herkez aklına geleni söylüyor. Gerçek ise şu anda kesin bir şey olmadığı. Bunlar benim bildiğim serilerdi geri kalanı hakkında pek bilgi sahibi değilim. Umarım yardımcı olabilmişimdir... :D :D Edit: Pardon belki soran olur . Kuroko da bu sene kesin çıkacak sanırım bahara yetişmedi. Yaz olmadı sonbahar animelerinde kesin göreceğiz Kuroko yu ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.