Jump to content

kawaii kereste

Kayıtlı Üye
 • Posts

  2276
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

kawaii kereste last won the day on October 26 2020

kawaii kereste had the most liked content!

About kawaii kereste

 • Birthday 10/06/1993

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  school prison

Recent Profile Visitors

68284 profile views

kawaii kereste's Achievements

 1. oo welcome to the dark side bundan sonra o zaman Amy'ye karşı fişekliycem milleti, sen artık bizden birisin
 2. zamanında önümüze gelene bin tekme modunda takıldıktan sonra şimdi "benden zarar gelmez" diyo yeni nesili kandırmak için... inanmayın gençler, gözünü kan bürüyor bazen bu adminin
 3. son foto attığımda henüz üniversitenin baharında genç ve yağız bir delikanlıydım... sırma saçlarım vardı... kıvır kıvır kıvrılırdı... artık o saçlar yok, hayatın sillesini yemiş üniversite değiştirip 1 dönem ile henüz mezun olamamış dertli ve kederli bir herif olup çıktım. chad kereste: sad kereste:
 4. ben de aslında öyle çok takip etmiyorum da bunun konusu satranç olunca ilgimi çekti :D @Beytize7 veya 8 bölüm olması lazım ben 6. bölüme geldim şimdi, baya baya güzel. genelde Türkiye'de trending olan diziler nanik çıkıyor falan ama bu kez bu güzel :D
 5. valla dizi izliyorum bi yandan, Netflix'e Queen's Gambit gelmiş. Çok iyi ilerliyor, dizi arayan varsa yatırım tavsiyesidir.
 6. toe Japon bir math rock grubu. Müzikleri "Japon müziği" denince akla gelen müzikten oldukça farklı, aslında math rock yapıyor olsalar da diğer math rock gruplarından da farklılar. Math rock genelde enstrümanların ön planda olduğu, tekniklerin konuştuğu bir genre. toe'de de bu durum geçerli tabii ki, ama yaptıkları hiç bir şarkı kulağa sırf teknik konuşturmak için yapılmış gibi gelmiyor. Çoğu math rock grubunda eksik olan "duygu" toe'de her şarkıda var. Japonların klasik "kalbini kat yaptığın işe müzisyen-kun" muhabbetinin sonucu galiba. Çoğu şarkıları enstrümental. Vokalli olan şarkılarında da konuk vokalist kullanıyorlar genelde. Vokal olmayan şarkılarda sanki bateriyi vokal niyetine kullanıyorlar. Bateristleri zaten tam bir hayvan oğlu hayvan, dopdolu çalmasına rağmen hiç bir şarkıyı boğmuyor. Bir kaç örnek şarkı da bırakayım:
 7. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

  1. Show previous comments  96 more
  2. pegasusejder

   pegasusejder

   Kereste senin bu şaplak olayın bilinç altıma gömdüğüm bir şeyi hatırlattı :) Yalnız burada ben mağdur taraftayım :D 

   Bizim askeri lisede bir ara meşhur olan "narkoz" diye bir kavram vardı. Bu narkozun amacı kaba ete yumruk atmak, eğer orayı uyuşturabilirsen başarılı bir narkoz yapmış oluyorsun. Milletin millete deli gibi narkoz attığı dönemlerde ben ayakta durup arkadaşın biriyle konuşuyorum. Arkamdan bir arkadaş sinsi sinsi yanaşmış ve var gücüyle benim kaba ete bir yumruk salladı. Hala hatırlıyorum nasıl ters bir yere vurduysa sinirler falan sıkıştı herhalde öyle bir acıdı ki 1-2 gün topallayarak yürüdüm. Ciddi ciddi topallıyordum ve bazen oturup kalkerken aniden acı giriyordu. İşin birde kötü tarafı ben topallarken falan millet soruyor ne oldu diye, bende "Oldu bir şeyler boş ver" diye geçiştiriyorum :uhuhuh-onion-head-emoticon:

   Ondan sonra belli bir dönem hep arkam duvara falan gelecek şekilde ya da ellerimi arkada birleştirerek bilinçsizce bir savunma sistemi geliştirmiştim :)

  3. kawaii kereste

   kawaii kereste

   abim bu cidden sakat bu olaymış yalnız :D yani yumruk olayı sakatmış ne bilem eklem bölgesi falan ya :confused-onion-head-emoticon: o acıyı bi düşündüm de şimdi yani üfffff...

  4. pegasusejder

   pegasusejder

   Keşke o acıyı millete şaplak atmadan önce de düşünüp atmasaymışsın :uhuhuh-onion-head-emoticon:

    

   Cidden bunu kim başlattı ve nasıl yayıldı bilmiyorum ama kötü zamanlardı :D Sonra birden bire duruldu ortalık çok şükür :D Sırf erkeklerin olduğu ortamlar cidden sakat oluyor :D

 8. Doğum günümde profilime girmişsin be Emel, duygulandım...
 9. 00:00'dan itibaren sayıyorsak Kimi no na wa.'yı izledim. Aşırı iyiydi la. Hem blu-ray versiyonu da düşmüş, çizimler animasyonlar zaten her Makoto filmindeki gibi muhteşem, 4 gündür her gece download açık bırakıp yatıyordum 40 küsür gb insin diye. Dayanamadım en iyisini indirdim, izledim, ama beklediğime değdi ya.
 10. merhaba millet. imzalar kaldırılmış. foruma da giremedim 2 saat. şifre resetlemek zorunda kaldım. neyse. tekrardan merhaba.

  1. Show previous comments  11 more
  2. Toprakezgi

   Toprakezgi

   Aa aşk olsun fuki. Ben öyle şey yapar mıyım? :O Sorunu da çözemem herhalde. Bir iki yıldır forumdaki sorunlar hakkında hiçbir fikrim yok. Pek de önemsemiyorum açıkçası. ? Okulun bitti mi fuki nerelerdesin onca zamandır? 

   Beytize? Betül? Abi artık takip edemiyorum bana şunu yapmayın. Sprğgğvş

  3. Beytize

   Beytize

   evet Betül ahahha :'DD bundan sonra değişmem ya beytizede kaldım  rahat tanırsınız :D @Toprakezgi mouse-girl-emoticon-25.gif?1292795471

  4. Toprakezgi

   Toprakezgi

   Umarım öyle olur. :D

 11. Sen gelmez oldun :( doğum günün kutlu olsun keleğğğğğ

  1. kawaii kereste

   kawaii kereste

   geç oldu ama... müteşekkirim amy :D

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.