Jump to content
×
×
 • Create New...

kawaii kereste

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  2,276
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

kawaii kereste last won the day on October 26

kawaii kereste had the most liked content!

About kawaii kereste

 • Rank
  potatoes gonna potato
 • Birthday 10/06/1993

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  school prison

Recent Profile Visitors

57,259 profile views
 1. oo welcome to the dark side bundan sonra o zaman Amy'ye karşı fişekliycem milleti, sen artık bizden birisin
 2. zamanında önümüze gelene bin tekme modunda takıldıktan sonra şimdi "benden zarar gelmez" diyo yeni nesili kandırmak için... inanmayın gençler, gözünü kan bürüyor bazen bu adminin
 3. son foto attığımda henüz üniversitenin baharında genç ve yağız bir delikanlıydım... sırma saçlarım vardı... kıvır kıvır kıvrılırdı... artık o saçlar yok, hayatın sillesini yemiş üniversite değiştirip 1 dönem ile henüz mezun olamamış dertli ve kederli bir herif olup çıktım. chad kereste: sad kereste:
 4. ben de aslında öyle çok takip etmiyorum da bunun konusu satranç olunca ilgimi çekti :D @Beytize7 veya 8 bölüm olması lazım ben 6. bölüme geldim şimdi, baya baya güzel. genelde Türkiye'de trending olan diziler nanik çıkıyor falan ama bu kez bu güzel :D
 5. valla dizi izliyorum bi yandan, Netflix'e Queen's Gambit gelmiş. Çok iyi ilerliyor, dizi arayan varsa yatırım tavsiyesidir.
 6. toe Japon bir math rock grubu. Müzikleri "Japon müziği" denince akla gelen müzikten oldukça farklı, aslında math rock yapıyor olsalar da diğer math rock gruplarından da farklılar. Math rock genelde enstrümanların ön planda olduğu, tekniklerin konuştuğu bir genre. toe'de de bu durum geçerli tabii ki, ama yaptıkları hiç bir şarkı kulağa sırf teknik konuşturmak için yapılmış gibi gelmiyor. Çoğu math rock grubunda eksik olan "duygu" toe'de her şarkıda var. Japonların klasik "kalbini kat yaptığın işe müzisyen-kun" muhabbetinin sonucu galiba. Çoğu şarkıları enstrümental. Vokalli olan şarkılarında da konuk vokalist kullanıyorlar genelde. Vokal olmayan şarkılarda sanki bateriyi vokal niyetine kullanıyorlar. Bateristleri zaten tam bir hayvan oğlu hayvan, dopdolu çalmasına rağmen hiç bir şarkıyı boğmuyor. Bir kaç örnek şarkı da bırakayım:
 7. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

  1. Show previous comments  59 more
  2. kawaii kereste

   kawaii kereste

   harbiden duruyormuş... buzkalp hala buzkalp ahahahahahah yahu kaç sene geçti kimse mi eritmedi şu kızın buz kalbini bu nasıl adminlik böyle Ezgi!! Emel!!!!!!

  3. Toprakezgi

   Toprakezgi

   Yakından ilgilenemedik kızcağızla, hatamı kabul ediyorum. Ama kalbi yumuşacık be onun. :(

  4. kawaii kereste

   kawaii kereste

   wow resmen adminliği bırakmak yaramış sana Ezgi gözlerime inanamıyorum :oniondesuplz:

 8. Doğum günümde profilime girmişsin be Emel, duygulandım...
 9. 00:00'dan itibaren sayıyorsak Kimi no na wa.'yı izledim. Aşırı iyiydi la. Hem blu-ray versiyonu da düşmüş, çizimler animasyonlar zaten her Makoto filmindeki gibi muhteşem, 4 gündür her gece download açık bırakıp yatıyordum 40 küsür gb insin diye. Dayanamadım en iyisini indirdim, izledim, ama beklediğime değdi ya.
 10. merhaba millet. imzalar kaldırılmış. foruma da giremedim 2 saat. şifre resetlemek zorunda kaldım. neyse. tekrardan merhaba.

  1. Show previous comments  11 more
  2. Toprakezgi

   Toprakezgi

   Aa aşk olsun fuki. Ben öyle şey yapar mıyım? :O Sorunu da çözemem herhalde. Bir iki yıldır forumdaki sorunlar hakkında hiçbir fikrim yok. Pek de önemsemiyorum açıkçası. ? Okulun bitti mi fuki nerelerdesin onca zamandır? 

   Beytize? Betül? Abi artık takip edemiyorum bana şunu yapmayın. Sprğgğvş

  3. Beytize

   Beytize

   evet Betül ahahha :'DD bundan sonra değişmem ya beytizede kaldım  rahat tanırsınız :D @Toprakezgi mouse-girl-emoticon-25.gif?1292795471

  4. Toprakezgi

   Toprakezgi

   Umarım öyle olur. :D

 11. Sen gelmez oldun :( doğum günün kutlu olsun keleğğğğğ

  1. kawaii kereste

   kawaii kereste

   geç oldu ama... müteşekkirim amy :D

 12. imzam silinmiş de ben hangi kuralı ihlal ettiğimi göremiyorum yahu. tek gif, tek satır yazı, ufak punto, gif boyutu 500x200 gibi bişeydi. silen arkadaş hatırlıyorsa sebebini söyleyebilir mi ona göre değiştireyim.

  1. kawaii kereste

   kawaii kereste

   tek resim vardı, punto ufaktı, bi satır da japonca bişey yazıyodu yanlış hatırlamıyorsam yabancı diller japonca hariç yasak

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.